Tema: Pokerstars Micromillions Staking

Pozdravljeni,
Ker je jutri zadnji dan in dan ko se igra tudi Main event na PokerStars MicroMillions me zanima ce je kdo pripravljen za stake. Igram lahko pokerstars in za vse podrobnejse podatke glede mene se lahko zmenimo preko skype c2c brez problemov. In sicer imam v planu odigrati 3 turnirje.
18.00 5.50$ MicroMillions-125 [progresive KO] - 150k guarantee
20.00 22$ MicroMillions-126 [main event] 1M guarantee &  100k for 1st
00.00 3.30$ MicroMillions-127 25k guarantee

Torej stake je vreden 31.80$ lahko je za vsak turnir razlicen staker najraje bi pa videl da je en sam ker je lazja komunikacija lahko se zmenimo tudi da spremlja in vse po dogovoru.

Vsi turnirji so NL Holdem ob visoki uvrstitvi oziroma dobremu rezultatu se pol dobi se ticket za invitational freeroll turnir, ki bi seveda spadal zraven.

Ce je kaksen interesant seveda lahko pod komentar napise svoj Skype in se za vse podrobnosti zmenimo. Lep pozdrav

11

Re: Pokerstars Micromillions Staking

Kakšen tvoj username bi prišel prav, da se preveri ali je investicija ev+

00

DreDay napisal:

Kakšen tvoj username bi prišel prav, da se preveri ali je investicija ev+

Kot sem ze omenil za interesente oziroma tistega kateri bo za investicijo bom preko skype dal vse kar ga zanima. Lep pozdrav

[email protected]$ha lahko kot nick dam s katerim sem igral ampak malo.

Zadnji popravljal Kr_€n (29-07-2017 21:41:49)

00

4

Sam omenm .. ti pross za stejk.. ne mi. Pri oddaji stejka se spodob da ti predstavs vec ali manj vse potrebene podatke o sebi...(se pravi: podatki v zadnjem casu na nivoju katerega hoces igrat ali vsaj blizu). Vse kar vemo o teb trenutno je da bi rd igou micromiljonse in da ce smo zainteresirani ti dt kes bos povedu kako igras pa se to si bl mal igrov. Ccc...slaba stari.

Bee Bee
60

Iztok napisal:

Sam omenm .. ti pross za stejk.. ne mi. Pri oddaji stejka se spodob da ti predstavs vec ali manj vse potrebene podatke o sebi...(se pravi: podatki v zadnjem casu na nivoju katerega hoces igrat ali vsaj blizu). Vse kar vemo o teb trenutno je da bi rd igou micromiljonse in da ce smo zainteresirani ti dt kes bos povedu kako igras pa se to si bl mal igrov. Ccc...slaba stari.

Pozdravljen Iztok,
Kot prvo jst ne prosim ampak iscem nekoga kateri je pripravljen investirat. Drugo je to 32$ investicija kjer mislim da ne rabim dajat vseh svojih podatkov javno in sem jasno napisal da prek skype lahko komuniciram z vsakim interesentom.
Poznan sem poker skupnosti v Sloveniji in kot pravim sem postavil to in na skypeu se lahko z vsakim pogovorim in mu razlozim vse.
Drugace ali je slaba ali pa dobra mislim da se bo vidlo po koncu turnirja.
Rad bi se omenil da svojih podatkov nisem dal ker kot berem na tem forumu je zelo veliko ljudi kateri si preberejo povrsno in pol udarjajo. Tako da hvala na vzpodbudi in k predlogom.
Lep pozdrav

06

Kr_€n napisal:

Pozdravljen Iztok,
Kot prvo jst ne prosim ampak iscem nekoga kateri je pripravljen investirat. Drugo je to 32$ investicija kjer mislim da ne rabim dajat vseh svojih podatkov javno in sem jasno napisal da prek skype lahko komuniciram z vsakim interesentom.
Poznan sem poker skupnosti v Sloveniji in kot pravim sem postavil to in na skypeu se lahko z vsakim pogovorim in mu razlozim vse.
Drugace ali je slaba ali pa dobra mislim da se bo vidlo po koncu turnirja.
Rad bi se omenil da svojih podatkov nisem dal ker kot berem na tem forumu je zelo veliko ljudi kateri si preberejo povrsno in pol udarjajo. Tako da hvala na vzpodbudi in k predlogom.
Lep pozdrav

Poznan si poker skupnosti v Sloveniji pa iščeš stake za 32$ turnirjew? Kam lahko nakažem, a gre s paysafecard?

80

TŠC182 lahko mi napises svoj Skype da te dodam in se zmeniva za vse skupaj ter spoznava.

05

Kar si energije za to temo porabu bi sosedu ponudil da mu pokosiš travo al neki bi ti dal za buyine. Nisi sarkazma razumel očitno. GL upam d neseš maina pol pa easy life dalje default/wink

Zadnji popravljal TŠC182 (30-07-2017 14:50:10)

60

TŠC182 napisal:

Kar si energije za to temo porabu bi sosedu ponudil da mu pokosiš travo al neki bi ti dal za buyine. Nisi sarkazma razumel očitno. GL upam d neseš maina pol pa easy life dalje default/wink

Tam kjer jst zivim je sam beton tako da ni lih dosti za pokosit in tudi forum je namenjen stvarem glede pokra pa tudi temu da ljudje iscejo stake za kar sem tudi jst pac napisal temo. In pol se najdete zelo vrhunski igralci kateri s sarkazmom pokazete svoj "humor". Glede tega ce sem poznan poker skupnosti in ce iscem stake za 32$ ne vem v cem je stvar? Tolko so vredni turnirji in tak stake iscem ne razumem kaj je tukaj napacnega oziroma kaj te/vas moti? Dosti ljudi s tega foruma prav zaradi takih izjav odhajajo ker se najdejo pametni primirltivci in obsojajo. Ti pa sedis za racunalnikom in se pocutis frajerja in tipkas kao 32$ in ne vem se kaksne finte. Folk je prosil za stake 5k zajebal in se smejal folku v faco. Jst pa sem tukaj dal na forum ponudbo ce je dober dan in sreca na strani se iz 32$ da naredit 100k to je poanta ne pa kaj jst imam kaj nimam. Tako da lep pozdrav
P.s. hvala za lepe zelje

05

10

mej vsaj tok jajc da se z originalnim accountom prijavs k isces stake, ne pa take pocen fore (al si scammou al mas pa lep minus na stars accountu, druzga razloga za skrivanje pa tak i tak ni)

50

Pajk napisal:

mej vsaj tok jajc da se z originalnim accountom prijavs k isces stake, ne pa take pocen fore (al si scammou al mas pa lep minus na stars accountu, druzga razloga za skrivanje pa tak i tak ni)

Kdo se skriva? Jst sem napisal da ce je kdo zainteresiran da se lahko prek skyoe slisimo in vidimo. In kot sem ze rekel tukaj brez da preberete govorite brezpotrebne stvari. Si zainteresiran? Poves skype, te dodam, vidis kdo sem dan ti kaj te pac zanina and all done or not. Glede na to da si pokerpro bi si lahko vzel minuto vec in vse prebral ker mislim da pismen si. Te provokacije za scamm pa minusi in whatever pa mislim da je brezpotrebno pisat ce ne ves kdo sem. Ko pa bos vedel in ce je to resnicno pa izvoli in se raspisi na forumu.

P.s. napisal sem nickname odzgoraj pa se potrudi ga najdi pa poglej

Zadnji popravljal Kr_€n (30-07-2017 15:51:55)

06

Optimist  default/big_smile

I´m your best friend, when you are steaming.....
00

vidrijibrušen napisal:

Optimist  default/big_smile

Ja si videl kaksen optimist sem. Se vecji kot tisti ki 2017 prodajajo kodo za holdem menager pro. Tako da psssttt, ker jst sem optimist a ti si navaden blebetalo po forumu.
Razlika med optimistom in tabo je ta da jst poizkusam in to brez sramu in brez prevar, ti pa sedis za compom in samo isces kje bi se nad kom stresal pa kaj komentiral. Tako da uzivaj pa lep pozdrav

20

14

Sem te že nameraval stejkat, pa sem potem raje nabavil dve suhi salami. Pač, nisem pretirano nadarjen za investicije.

40

Homer napisal:

Sem te že nameraval stejkat, pa sem potem raje nabavil dve suhi salami. Pač, nisem pretirano nadarjen za investicije.

Homer mi2 se drugace poznava in to kr uredu :-) Tako da pejdi jest suho salamo pa ne se vsest na njo ponesreci da ti nebi zapasal pa bos pol bolj dejaven na kaksnih drugih vrstah forumov :-) Ti bojo bolj pasali.
Lep pozdrav iz obale

P.s.
Drugace upam da si uzel trdo salamico da ti nebo mehka zlezla pa pocla.

10

16

Zabavno. Glej, narobe si pristopil k stvari. Takole brez vsakih referenc lahko nastopi tudi kdo, ki v resnici nima pojma. Anonimno razlagaš posameznikom, da jih v resnici poznaš, kar je rahlo creepy. Povej, kdo si, saj te ne bomo pojedli. Ti pa odpreš sadje-zelenjava štant, si daš vrečko na glavo in govoriš folku, da imaš v svojem kombiju nekaj zanimivega pa če bi kdo hotel to kupit, naj gre vanj.

30

mater, tako dolgo ste ga drkali, da je zamudil turnirje.
če bi prej prebral tole, bi ga jaz stejkal.
če sem že enega, ki ste ga vsi drkali za 25 ojrof, bi pa še drugega.
pri prvem sem naredil plus. večkrat.

še celo v živo sem ga enkrat spil na cashgameu.
zdaj pa se ded preserava po solunu

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
01

18

Moj namen je bil, da če že dajete "prošnje za investicije" v vaše stejke, naredte tko da človek k pojma nima kje d fak pogledat, lahko vidi tvoje podatke. Ko govorim o tvojih podatkih, ne mislm o podatkih kje žviš in kako se pišeš ampak dejansko tvoje igralne podatke, torej nickname pod katerim špilaš in podatke pod tem nicknejmom v zadnjih parih mesecih.

- Glede na komentar da je sam 25 evrov, nevem od koga je blo... Vsi jokamo k stejkneš modela za 500 evrov in model ponikne (že par primerov tle..) ampak če je pa 25 evrov je pa kao gud... Ne mislm nč osebno na avtorja tega pousta, da bi poniknu al karkoli...sam dober gospodar si loh z mojimi 25 evri ali pa z 500 evri. Sam to..

Hvala default/wink

Bee Bee
51

iztok, ne kvasi bedarij.
nihče ni nikjer napisal, da je dobro, če človek ponikne s 25 evri.

gre se za stejk. razumem, da hočeš imeti od človeka, ki ga stejkaš za 500 evrov, ali celo več, podatke o vsem, tudi o tem, če ima oblečene čiste gate, ampak da greste drkat človeka, ki bi rad igral turnirje za 31 evrov.....

če jih bo spušil, za kar je velika verjetnost, jih pač bo. če pa semu  končno enkrat vredu vserje, za kar je majhna možnost, pa boš bogato poplačan.
31 evrov pa nihče ne bo šel krast, ker se ne splača.

Zadnji popravljal maliprofi (01-08-2017 19:04:19)

013

20

https://www.sharkscope.com

Take podatke sm mislu... k jih loh na tej strani poisces.....
Vse kr sm hotu povedat je da smo prov kmecki k das prosnjo za stejk.. neglede na vsoto. Spomnm se k smo se stejkal na parttimepokru, si mogu za 50 centovske sngje objavlat svoj sharkscope.. ce nisi biu profitabiln, vsaj da je folk vidu da mas nek sempl igr... Nc druzga nism hotu povedat razn to...sploh pa nism hotu kvast ker se bi kej uzgal k jest kuham default/smile

Bee Bee
00

maliprofi napisal:

iztok, ne kvasi bedarij.
nihče ni nikjer napisal, da je dobro, če človek ponikne s 25 evri.

gre se za stejk. razumem, da hočeš imeti od človeka, ki ga stejkaš za 500 evrov, ali celo več, podatke o vsem, tudi o tem, če ima oblečene čiste gate, ampak da greste drkat človeka, ki bi rad igral turnirje za 31 evrov.....

če jih bo spušil, za kar je velika verjetnost, jih pač bo. če pa semu  končno enkrat vredu vserje, za kar je majhna možnost, pa boš bogato poplačan.
31 evrov pa nihče ne bo šel krast, ker se ne splača.

LOL kaj tko močno towče vročina prvas?

10

stejkanje nekoga, ki nima 30 ojrof, da bi igral mikrote ni naložba. naložba je, če stejknem kotnika za 3 jurje, da bo lahko igral scoop.

če pa taki prosi za stejk, pa mu, namesto, da bi igral loto, daš teh nekaj ojrof, pa upaš, da se mu vsede, pa imaš plus. sicer pa bo v 99%pušil.
tak enostavno. ampak se nekaterim tega ne da dopovedati, pa nekaj tupite v tri dni in filozofirate in jebete človeka v glavo.
kar pa se vročine tiče, sem v klimatizirani sobi, ko to pišem, tako da ni kriva vročina.

48

23

meni je bilo jasno, da ni kriva vročina default/big_smile
če si na ptuju, lahko gremo jutri na pivo? default/big_smile

00

jaz sem se že lani preselil v šentilj, na ptuj hodim samo še na obisk. pa na motozbor. pa tu in tam pit

Zadnji popravljal maliprofi (08-08-2017 01:59:09)

02