Re: MojProjekt

Na BB je -30bb/100 dejansko cist solid winrate, na SB se pa da ke na -15bb/100 spravt.

Kakšen strat imas na SB vsBTN/CO open?

00

27

-50 bb

00

Na obeh pozicijah imaš enak WR? To je pa zelo čudno. Možno da ni dovolj handov in si na BB dobro runnal. Drugače če bi imel BB WR -30 BB je to zelo zelo dobro in tui SB -30 BB ni nobene panike.

00

29

Na BB imam -33 bb na SB pa -30 bb.

00

Sicer ne igram holdema že 100 let tko da ne morem ti o strategiji govorit, sam tko kot je miso191 omenu je žganje 1k hendov na uro na mikrotih napačen pristop. Igranje ogromno miz na limitah kjer je rake ogromen ti na dolgi rok ne bo prnesu najboljših rezultatov.

Če si začetnik ti predlagam zmanjšat mize in se 100% skoncentrirat na vsako odločitev. Kr je nemogoče da pri 4k hendih na dan jih vsaj 3k ne odigraš čisto na avtopilotu kjer nič ne napreduješ in sam klikaš gumbe. Short term boš mogoče tko mel več profita, long term pa pomoje sigurno ne. Tudi varianca bo dosti manjša

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
10

Ma ne vem sicer zakaj se sploh sprašuješ da je trenutno karkoli narobe; a nisi potrojil BR iz 250 na 750? To je super rezultat. Seveda ni nikoli napačno iskat leake in se izboljševat, ampak po mojem ti gre super in kar tako naprej!

10

32

Pomoje igra 4mize fastforward pa kr hit nanese tok handov na uro.Lep uspeh.

10

33

Birko napisal:

hvala za vaše odgovore igral sem 3 mize fastforvard,vendar bom zdaj prenehal z tem ter igral normalne mize ter se dokončno navadil na statse naspotnikov ter z tem dobre odločitve.
Sicer pa imam danes fraj zaradi obiskov jutri ima punca rojstni dan torej sem zopet fraj v petek pa začnem z NL25 6 max.
Zanima me ali je nl25 dosti težja od nl10.

00

34

baller napisal:
Birko napisal:

hvala za vaše odgovore igral sem 3 mize fastforvard,vendar bom zdaj prenehal z tem ter igral normalne mize ter se dokončno navadil na statse naspotnikov ter z tem dobre odločitve.
Sicer pa imam danes fraj zaradi obiskov jutri ima punca rojstni dan torej sem zopet fraj v petek pa začnem z NL25 6 max.
Zanima me ali je nl25 dosti težja od nl10.

Pa imam še vprašanje kje igrati nl25.Dozdaj sem igral na party pokru.Prosil bi za pomoč

00

Zdej odvisno kaksne cilje imaš.

Sam sem dosti časa igral na večih igralnicah skrati in mi je posledično igra stala oz. celo sem pa tja nazadovala, tudi razlika v igri med dvema in trema FF mizama je pri meni bila ogromna

Se pravi če ti je cilj napredovati v igri, priporocam da ostaneš na Partyu in načeloma igraš dve FastForward mizi + sem pa tja 2-4 normalne in probaš res razmišljat kaj delajo nasprotniki narobe in kako to exploitat.

10

36

zaephyr napisal:

Zdej odvisno kaksne cilje imaš.

Sam sem dosti časa igral na večih igralnicah skrati in mi je posledično igra stala oz. celo sem pa tja nazadovala, tudi razlika v igri med dvema in trema FF mizama je pri meni bila ogromna

Se pravi če ti je cilj napredovati v igri, priporocam da ostaneš na Partyu in načeloma igraš dve FastForward mizi + sem pa tja 2-4 normalne in probaš res razmišljat kaj delajo nasprotniki narobe in kako to exploitat.

Hvala za odgovor ja ostal bom na partyu saj je prvotni cilj res napredovanje v igri,zmanjšal bom pa število miz.

00

Heh, jst zadnje čase za ogrevanje igram nl 25 FF na partyu. Ker je boljše zgubit 3 stacke na nl 25 ku pa na 200. In po pravici povedano sploh ne vem ali imam edge v tej igri. Fišev praktično ni, samo boljši ali slabši regiči. Saj ne da so dobri, prav slabi pa tui ne. V glavnem je to za tiste ki hočete kej zaslužit stran vržen čas, saj so navadne mize drugje bistveno bistveno lažje.

00

Za dobre igralce mislim, da so FF mize še vedno najboljša opcija, če upoštevamo winrate in pa samo napredovanje v igri, kajti te limiti so še vedno super premagljivi, poleg tega pa preigraš veliko handov in s tem hitreje napreduješ.

lp, glgl

00

39

Hej da se na kratko javim ne igram že četrti dan punca ima danes zabavo za rojstni dan pa vse urejam tudi jutri nebom mogel igrati v ponedeljek pa štartamo dalje.

00