Re: Eat-sleep-PLO

Ni problema... Sem včasih za PS uradno hende evaluatal (ko sm bi v bistvu še sam fiš hehe), tko da mi je čist ok slovencem mal pomagat, mogoče pa se mi kdo pridruži na mojih limitih, nikol ne veš.

PLO Lab je drugače zelo dobra zadeva, tko kot si reku, večinoma se gleda na GTO vse, ampak je vseeno super osnova za vsakega igralca. Tudi sam večkrat vidim tam nekaj kar nekako vem, ampak je zelo dobro razloženo in ti pol boljše ostane v spominu in igri, tko da kr pridno glej videje tam, se bo vidu napredek v igri sigurno.

Kar se pa flop cbeta pri handu številka 2 tiče mislim da flop sizing ni problematičen, definitivno nebi reku da moreš betnt 1/2 v tem spotu, je pa res da zdej vidim da ni 100 deep, tko da moreš v taki situaciji razmišljat kateri so najlepši sizingi da ti bo uspelo a) dobit value, b) lepo pravit denar noter do riverja da pri tem obdržiš čim wider range nasprotnika.

Sam največkrat tako probam zmanipulirat pot size da mam med ene 75% do 85% river jam. Mislim da najboljše uspet kot nek balance med blefom in valuem. Ampak to je idealen scenarij, dostikrat si ne moreš tega privoščit, ampak nekaj za imet v mislih.

Lp

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
10

Anubis88 napisal:

Ni problema... Sem včasih za PS uradno hende evaluatal (ko sm bi v bistvu še sam fiš hehe), tko da mi je čist ok slovencem mal pomagat, mogoče pa se mi kdo pridruži na mojih limitih, nikol ne veš.

PLO Lab je drugače zelo dobra zadeva, tko kot si reku, večinoma se gleda na GTO vse, ampak je vseeno super osnova za vsakega igralca. Tudi sam večkrat vidim tam nekaj kar nekako vem, ampak je zelo dobro razloženo in ti pol boljše ostane v spominu in igri, tko da kr pridno glej videje tam, se bo vidu napredek v igri sigurno.

Kar se pa flop cbeta pri handu številka 2 tiče mislim da flop sizing ni problematičen, definitivno nebi reku da moreš betnt 1/2 v tem spotu, je pa res da zdej vidim da ni 100 deep, tko da moreš v taki situaciji razmišljat kateri so najlepši sizingi da ti bo uspelo a) dobit value, b) lepo pravit denar noter do riverja da pri tem obdržiš čim wider range nasprotnika.

Sam največkrat tako probam zmanipulirat pot size da mam med ene 75% do 85% river jam. Mislim da najboljše uspet kot nek balance med blefom in valuem. Ampak to je idealen scenarij, dostikrat si ne moreš tega privoščit, ampak nekaj za imet v mislih.

Lp

Zdravo,

men se to res zdi super, da si nekdo cas vzame pa mal hande pogleda pa da pol se tko potrobno odgovori. Kar se pa tice limitov pa mal dvomim  default/smile .
To z bedsizingi se zelo lovim, doskrat mislim da premalo stavim oz vcasih da prevec ko mi zaprejo. Kar pa definitvno ne delam da razmislam kar se po do rivera zgodilo in kok vlki pot bo.

pol bom pa se naprej hande postal, mogoce bo se pa se kdo nasu za pokomentirat. A mogoce kdo ve kje bi lahko se hande postal, v facebook skupini dobim tudi ponavadi bol malo odgovorov, morem pa priznat da dokaj kvalitetne. Nekaj sem gledal 2+2 Small stakes PLO, ampak da se mi zdi da odgovori zdalec niso tko kvalitetni.

Hand 1: tuakj mam problem da je multi way pot in pa 3 igrlaci smo 300BB. Hand je zelo mocen toda brez redrawa in pa brez blokerjev.
A se v teh spotih bol proteckta oz probamo nekak pot kotrolirat. Bi tukaj mogo trn check da dam nasprotniki moznost da zadane svoj draw?

PokerStars, Omaha Pot Limit - $0.05/$0.10 - 6 players
Replay this hand on Upswing Poker

UTG: $9.45  (95 bb)
MP (Hero): $27.47  (275 bb)
CO: $11.51  (115 bb)
BU: $13.56  (136 bb)
SB: $29.79  (298 bb)
BB: $29.20  (292 bb)

Pre-Flop: ($0.15) Hero is MP with 5 A 3 A
1 fold, Hero raises to $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, SB calls $0.30, BB calls $0.25

Flop: ($1.40) 4 A J (4 players)
SB checks, BB checks, Hero bets $1, BTN calls $1, 2 players fold

Turn: ($3.40) J (2 players)
Hero bets $1.70, BTN calls $1.70

River: ($6.80) 7 (2 players)
Hero bets $3.60, BTN calls $3.60

Hand 2: a je to prevec tight od mene zapred to pre. Hand res lepo zgleda, ce bi call bi bli 3way in na kirih boardih je moj nad potem res tko dober. Je pa res da bi meli pozicijo na oba igralca pa z SB sva oba kr lepo deep (sele zdej opazu  default/smile ).
Predvidevam ta bi to mogu callat.

UTG: $10.00  (100 bb)
MP (Hero): $31.07  (311 bb)
CO: $10.68  (107 bb)
BU: $18.96  (190 bb)
SB: $34.32  (343 bb)
BB: $25.63  (256 bb)

Pre-Flop: ($0.15) Hero is MP with 8 T T 9
UTG raises to $0.35, Hero calls $0.35, 2 players fold, SB 3-bets to $1.50, 1 fold, UTG calls $1.15, MP (Hero) folds

00

H1

tle lahko betneš blizu pota na flopu. Ko cbetaš ta board z 3emi igralci zadaj je več kot očitno da maš zelo močen hend, v nasprotnem primeru boš pač čekal, zato tle ni razloga za dat poceni ceno nasprotnikom. Ker je board tok drawy, je kljub temu da maš AA zelo dobro za nas če BTN zapre, ker pol lahko odigraš hand naprej v poziciji in dosti pot kontrolaš po potrebi.

Turn ček je tle lahk samo zelo exploitable; to je karta na katero boš pač barrelal z večino tvojimi hendi.

River bi betnu jst več, glede na to da je klical turn bet ma tle skor sigurno Jxxx ker drugo blokaš; v kolikor pa ma nek draw ki ga ni hotu spustit bo pa zapru river ne glede na sizing, tko da tle kr pogumno betni okrog $5.

H2 je pa gladek call ja, še posebej z relativno pozicijo je res no brainer

20

Anubis88 napisal:

H1

tle lahko betneš blizu pota na flopu. Ko cbetaš ta board z 3emi igralci zadaj je več kot očitno da maš zelo močen hend, v nasprotnem primeru boš pač čekal, zato tle ni razloga za dat poceni ceno nasprotnikom. Ker je board tok drawy, je kljub temu da maš AA zelo dobro za nas če BTN zapre, ker pol lahko odigraš hand naprej v poziciji in dosti pot kontrolaš po potrebi.

Turn ček je tle lahk samo zelo exploitable; to je karta na katero boš pač barrelal z večino tvojimi hendi.

River bi betnu jst več, glede na to da je klical turn bet ma tle skor sigurno Jxxx ker drugo blokaš; v kolikor pa ma nek draw ki ga ni hotu spustit bo pa zapru river ne glede na sizing, tko da tle kr pogumno betni okrog $5.

H2 je pa gladek call ja, še posebej z relativno pozicijo je res no brainer

Zdravo, kot vedno hvala za fitback.

Hand 1: pravijo tudi v drugi skupini ta flop bet je prenizek in bi tu moral visje stavit. Kar se tice turn beta je bila ideja ta bi bilo mogoce bolje check / reis, ker ce ma mogoce J + flush draw gre dnar not. River se pa stinjajo da definitivno vec betinit celo pot.

Hand 2: tudi tukaj pravijo da morem call tko kot ti, morem pa pac pazit glede moje flush opcije (saj smo dalec od nut flusha, ce pride). Dva sta se tudi poglobila v debato ce je hand 3bet proti UTG oppen, je samo call. Je pa hand dober kandidat za sqeeze.

Zal nevem kire limite igrajo, ampak ker dajejo dogoaj podobne odgovere tvojim predvidevam da kar nekaj vejo  default/smile , morda so pa tudi situacije standart, ki jih iz izkusenj pac dobis.

00

led_zeppelin85 napisal:

[

Zal nevem kire limite igrajo, ampak ker dajejo dogoaj podobne odgovere tvojim predvidevam da kar nekaj vejo  default/smile , morda so pa tudi situacije standart, ki jih iz izkusenj pac dobis.

Na to moreš res pazit ja... Ljudje so neizmerno pametni, pa sami ne premagujejo osnovnih limitov. V teh tvojih razlagah recimo turn x/r zgleda nek play ki v praksi nikoli ne rata, ker bodo samo največji kekci betnli v spotu kjer maš ti tak ogromen range advantage. Jst recimo tam tut z J*** pot controlam večinoma, enostavno ma UTG po tej liniji preveč FHjev po čeku... Ampak dobro, lahko pa da je tudi ok ta opcija, obstajajo tut pametnejši in boljši igralci od mene tam sklepam.

Sam sem mel enga Rusa za učenca ki se ni strinjal z ničemer kar sm mu reku. Vse kar sm mu reku mi je tkoj povedal da se on ne strinja s tem in res za vsako stvar je probal bit najbolj pameten človek ever... Dejansko se je poglabljal v analize da bi probal dokazat svoj prav, ker je bil prepričan da je on ful pameten in da edini razlog zakaj igra plo25 je da nima sreče. To je blo ene 5 let nazaj, in trenutno kokr vem igra plo10 default/big_smile

Point je, da res probaj ugotovit sam za kaj se gre, in ne slepo zaupat temu kar neznanci pišejo. Nenazadnje tudi meni ne slepo zaupat, ampak preveri sam pri sebi če je logično kar jst tle napišem al ne.

Za squeeze TT98ds definitivno pomoje ni, razen v kaki situaciji proti late opnom, ampak tudi tam ne vidim razloga za squeezat hend ki ma tok problemov z dominacijo postflop. Glih kontra instiktivno je, tko da mislim da definitivno ni squeeze. Vidim pa definitivno opcijo za 3betat UTGja če ni preveč nit, to se pa definitivno da.

20

Anubis88 napisal:
led_zeppelin85 napisal:

[

Na to moreš res pazit ja... Ljudje so neizmerno pametni, pa sami ne premagujejo osnovnih limitov. V teh tvojih razlagah recimo turn x/r zgleda nek play ki v praksi nikoli ne rata, ker bodo samo največji kekci betnli v spotu kjer maš ti tak ogromen range advantage. Jst recimo tam tut z J*** pot controlam večinoma, enostavno ma UTG po tej liniji preveč FHjev po čeku... Ampak dobro, lahko pa da je tudi ok ta opcija, obstajajo tut pametnejši in boljši igralci od mene tam sklepam.

Sam sem mel enga Rusa za učenca ki se ni strinjal z ničemer kar sm mu reku. Vse kar sm mu reku mi je tkoj povedal da se on ne strinja s tem in res za vsako stvar je probal bit najbolj pameten človek ever... Dejansko se je poglabljal v analize da bi probal dokazat svoj prav, ker je bil prepričan da je on ful pameten in da edini razlog zakaj igra plo25 je da nima sreče. To je blo ene 5 let nazaj, in trenutno kokr vem igra plo10 default/big_smile

Point je, da res probaj ugotovit sam za kaj se gre, in ne slepo zaupat temu kar neznanci pišejo. Nenazadnje tudi meni ne slepo zaupat, ampak preveri sam pri sebi če je logično kar jst tle napišem al ne.

Za squeeze TT98ds definitivno pomoje ni, razen v kaki situaciji proti late opnom, ampak tudi tam ne vidim razloga za squeezat hend ki ma tok problemov z dominacijo postflop. Glih kontra instiktivno je, tko da mislim da definitivno ni squeeze. Vidim pa definitivno opcijo za 3betat UTGja če ni preveč nit, to se pa definitivno da.

glede FB skupine je tko da je od kar je Jnandez izlocen in tudi njegova ekipa, vse skupaj dokaj padlo. Mogoce 2 do 3 posti na teden, pred tem jih ej blo vsaj 15 z 20 odgovori. Predvidevam da so vecina z njim sli v Mastermind. Enkrat si omenu da ti gledas tudi vcasih njegove video, predvidevam da si tudi v enih od teh skupin  default/smile .

Glede handov mas prav na konc koncev morem sam ugotovit kaj je vredu oz kaj ni. Mi je pa vedno vredi slisat kako menje vrec ceprav mogoce ni vedno pravo, je pa spet nek drugi pogled. Zarad tega probam tudi recimo njihovo menje tuki postat pa tudi tvoja tam (seveda ce je vredu).

Ampak tko kot receno mam pa sreco da si ti tolk casa to vse vzames (mislim pa ta tut mal forum popestri, da se malo o handih meni  default/smile ). Se vcasih me je kr malo sram kak hand postat ko nekak kr pricakujem pol odgovor pa s tem kr mal izkoriscam. Mogoce bi blo tuki primerno kako vprasanje o coaching, ampak bi blo to bolje pot privat.

jutri picimo za par dni na dopustko tko da bom mal igranje zdej pusto, bom pa probal kako stavr predelat glede teorije.

Lp

00

Ja sem član obeh skupim. Pa še prej sm bil od PLO university. Dejstvo je, da je bil University zelo dober, PLO lab je še boljši, Mastermind je pa sploh viden napredek. Sam sem ene 2 leti nazaj Jnandeza vzel za coacha, pa je je mel kr zasoljeno urno postavko in se v petih urah nisem naučil dovolj da bi upravičil on to ceno. Se je pa z izkušnjami izjemno izboljšal kot coach, tko da bi trenutno reku da sta LAB pa Mastermind definitivno vredna dnarja.

Ne skrbi, kr postaj hende. Kar se coachinga tiče pa realno za tvoje limite je boljše če denar investiraš v kaj drugega kot v mene kot coacha pomoje če sm iskren - raje dobiš kakega coacha ki igra plo100 recimo pa ma dosti nižjo urno postavko. Tudi sam sem trenutno bolj fokusiran v igro kot coachanje, tko da niti nimam neke želje coachat.

Ampak kot sem reku, ti kr postaj, bom z veseljem mal razglabljal tle o hendih če bom le mel čas.

Lp

10

33

hey. Žal nimam handa za pastat

$5/10 3handed @ partypoker

effective stack approx 140bbs,

na btnu mam 4567ss, odprem pot, bb calls (bb covers).

flop: 7 7 5r, bet 50%, bb calls.
ott: 6, bet 80%, bb calls
otr; 10, dry,  bet pot, bb tanks and re-pot

imo je zelo tezko balanced v tem spotu, vecinoma je to 89TT, 789T, A7xx vecinoma raisa otf, zato ma 107xx se toliko vec smisla.
villain je nek weird reg, tezko recem, nimam sampla, res tezko najdem bluff v tem spotu
sorry vnaprej za povrsen handreview

Zadnji popravljal c0k3z (25-05-2018 07:19:20)

00

Pozdravljeni,

Tukaj rezultat v drugem delu maja. Rezultat je dokaj skromen, 3BI (od tega 1BI rakeback). Stevilo handov je bilo tudi tokrat bole malo predvsem zaradi dopusta v zadnjem tednu. Igra mislim da pocasi napreduje in se res dobro pocutim na PLO10. Opazam cedalje vec kako slabi smo igralci na teh limitih (kaksne hande igamo in z kakimi se stackamo  default/roll ). Naslednje porocilo sledi cez 2 tedna upam ka z malo bolsim rezultatom.

PokerStars
Stevilo handov: 5000
Profit/izguba: 19$
Rakeback: 10$
Bankroll= 495$

http://shrani.si/f/24/tl/1aEvhvAO/mai2-2ps.jpg

00

Zdravo,

tukaj hand iz zadnega sessiona. Gre za preflop situacijo ki se dokaj pogosto pojavlja in sicer AAxx. Kolk sem zmer zasledil
naj bi z AAxx spravili cim vec pre ker je to najbolsi hand. Kar se mi dogaja da je dostikrat multyway pot. Zanima me kaj je najbolse narediti z tako slabimi AAxx ce mamo multyway pot.

1) nasprotnika sta zelo loos:  VPIP oba 85+ na 100 handov (SB ma 65% 3bet, BB je zelo passiven)
2) ali je moj open AAxx rainbow z MP to loos?
3) SB 3beta BB klice. Ali mi samo klicemo ali spravimo denar not.

Kar je dostikrat tukaj da ma kir od nasih nasprotnikov Axxx ali celo AAxx je nas hand ze skoraj mrtev, saj je zelo malo flopov kjer smo dobri proti 2 nasprotnikoma.

Kaj sedaj?

Hvla kot vedno, rezultat objavim kasneje.

UTG: $24.54  (245 bb)
MP (Hero): $12.00  (120 bb)
CO: $4.19  (42 bb)
BU: $10.35  (104 bb)
SB: $9.20  (92 bb)
BB: $58.31  (583 bb)

Pre-Flop: ($0.15) Hero is MP with A 6 J A
1 fold, Hero raises to $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, SB 3-bets to $1.50, BB calls $1.40,

00

Heh AA open ni nikoli preloose, če je to najboljši možen combo... Da ma še nekdo AA ko maš ti AA so pa zelo minimalne možnosti, če me spomin ne vara pod 1%.

tle je pač re-pot edin play. Če ma nekdo A*** dejansko igra proti tvojemu overparu z samo 3emi kartami in ne 4imi. A ni to super? Če ma nekdo A z visokimi kartami ga maš pa sploh crushanga, ker mu blokiraš straight oute. Proti premium AKQJds maš še vedno 64%! Tko da če ma nekdo sam A*** je on tisti ki je v težavah, ne pa ti (si napisal da si skoraj mrtev heh... Dobr bit mrtev če maš 64% proti premium hendu)

Res da se ti bo multiway dostikrat zgodilo da če mata 2 AA in maš ti ta slabe, in en ma rundown da boš dnar not spravu z okrog 20%, ampak longerm so asi zmer pot in repot preflop. Edina 2 razloga da ne potaš AA preflop sta če slowplajaš, al pa če maš slabe ase v spotu ko maš definiran AA range, in bo postflop še vedno zelo visok SPR.

Tko da v tem spotu easy repot

Zadnji popravljal Anubis88 (31-05-2018 13:58:00)

30

Anubis88 napisal:

Heh AA open ni nikoli preloose, če je to najboljši možen combo... Da ma še nekdo AA ko maš ti AA so pa zelo minimalne možnosti, če me spomin ne vara pod 1%.

tle je pač re-pot edin play. Če ma nekdo A*** dejansko igra proti tvojemu overparu z samo 3emi kartami in ne 4imi. A ni to super? Če ma nekdo A z visokimi kartami ga maš pa sploh crushanga, ker mu blokiraš straight oute. Proti premium AKQJds maš še vedno 64%! Tko da če ma nekdo sam A*** je on tisti ki je v težavah, ne pa ti (si napisal da si skoraj mrtev heh... Dobr bit mrtev če maš 64% proti premium hendu)

Res da se ti bo multiway dostikrat zgodilo da če mata 2 AA in maš ti ta slabe, in en ma rundown da boš dnar not spravu z okrog 20%, ampak longerm so asi zmer pot in repot preflop. Edina 2 razloga da ne potaš AA preflop sta če slowplajaš, al pa če maš slabe ase v spotu ko maš definiran AA range, in bo postflop še vedno zelo visok SPR.

Tko da v tem spotu easy repot

Pozdravljen,

hvala za pomoc. Spodaj je tudi potek handa. Hand sem repotno in pac potem se na flopi kar je ostalo not. Drugac definitivno mas prav da ni bolsga kot pa nekdo ki igra z 3 kartami proti mojim AAxx. To da sem bil skoraj mrtev slaba defenicija iz moje strani (mogoce mal jezen ko sem zgubo proti SB ko z takimi stvarmi zabija - v resnici pa ni lepsiga  default/smile , stvari jemljem preosebno  default/smile ).
Sem pa na konci pobral se side pot  default/smile .

A se stvari spremenijo recimo ce bi bli vsi vec kot 200BB deep? Ali je to vse eno ce gre vse pre not?
Ali je hand on BB, ki je DS rundowns z gapom spodaj vedno call, ko se dva tko nabijata? Vrjetno njegov hand igra super proti nasim rangem, ko si jemljama tolko avtov (recmo da ma SB bol soliden hand AKKTss)?

UTG: $24.54  (245 bb)
MP (Hero): $12.00  (120 bb)
CO: $4.19  (42 bb)
BU: $10.35  (104 bb)
SB: $9.20  (92 bb)
BB: $58.31  (583 bb)

Pre-Flop: ($0.15) Hero is MP with A 6 J A
1 fold, Hero raises to $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, SB 3-bets to $1.50, BB calls $1.40, Hero 4-bets to $6.35, 1 fold, SB 5-bets to $9.20  (all-in), BB calls $7.70, Hero calls $2.85

Flop: ($27.95) 3 K 3 (3 players, 1 all-in)
BB checks, Hero bets $2.80  (all-in), BB calls $2.80

Turn: ($33.55) 5 (3 players, 2 all-in)

River: ($33.55) 9 (3 players, 2 all-in)

Total pot: $33.55 (Rake: $1.43)

Showdown:
MP (Hero)  shows  A 6 J A (two pair, Aces and Threes)
(Equity - Pre-Flop: 34%, Flop: 8%, Turn: 3%, River: 0%)

SB  shows  3 9 A 4 (a full house, Threes full of Nines)
(Equity - Pre-Flop: 21%, Flop: 83%, Turn: 81%, River: 100%)

BB  shows  6 T 8 9 (two pair, Nines and Threes)
(Equity - Pre-Flop: 45%, Flop: 9%, Turn: 17%, River: 0%)

MP (Hero) wins $5.36
SB wins $26.76

10

Tko ti bom reku... Če bi ta flop bil K22r pa bi isto odigral nebi blo tega vprašanja a ni res? Kr bi mel v bistvu dobljen hend brez šanse nasprotnika da te krekne razn z kakim čudnim runner runnerjem.

Če ti uspe isto situacijo nardit tut 1000000bb deep bo najbolj +ev možna. Gre se več al manj za flop SPR... Če ne moreš flop sprja nardit manjšega kot recimo 1,5 je treba mal razmislit kaj nardit z tako slabimi AA mw... Če ti pa rade pot se pa teoretično lahko pot stackaš na veliki večini boardov, ustavimo se pa pač na tistih ki so najslabši za naš hend proti rangu.

BB bi moral foldat tle. Problem je kr mate vsi ki ste igrali pred njim hende ki ga v ogromno primerih lahko čist dominirajo. Boljši rundowni, boljši suiti... Tko da na dolgi rok dela izgubo on tle z tem callom. Mislim da je tut T987ds fold v tem primeru, je pa to območje kjer trenutno, vsaj ne da bi jst vedu, ni čist konsenza kaj je prav kaj ne. Vsaj še na mojih limitah vidim dostikrat folk da tako odigra, čeprav sam mislim da je - EV

Lp

20

Anubis88 napisal:

Tko ti bom reku... Če bi ta flop bil K22r pa bi isto odigral nebi blo tega vprašanja a ni res? Kr bi mel v bistvu dobljen hend brez šanse nasprotnika da te krekne razn z kakim čudnim runner runnerjem.

Če ti uspe isto situacijo nardit tut 1000000bb deep bo najbolj +ev možna. Gre se več al manj za flop SPR... Če ne moreš flop sprja nardit manjšega kot recimo 1,5 je treba mal razmislit kaj nardit z tako slabimi AA mw... Če ti pa rade pot se pa teoretično lahko pot stackaš na veliki večini boardov, ustavimo se pa pač na tistih ki so najslabši za naš hend proti rangu.

BB bi moral foldat tle. Problem je kr mate vsi ki ste igrali pred njim hende ki ga v ogromno primerih lahko čist dominirajo. Boljši rundowni, boljši suiti... Tko da na dolgi rok dela izgubo on tle z tem callom. Mislim da je tut T987ds fold v tem primeru, je pa to območje kjer trenutno, vsaj ne da bi jst vedu, ni čist konsenza kaj je prav kaj ne. Vsaj še na mojih limitah vidim dostikrat folk da tako odigra, čeprav sam mislim da je - EV

Lp

Zdravo,

ha ha ha to pa vrejtno 90% drzi da ce bi bil flop K22 pa bi zmagal nebi objavo default/big_smile
Glede BB hand sem pa enkrat pr Jnandezi zasledil (nevem al kir video al bankroll challenge ko ga je mel), da sta se dva tko nabijala in je pravo da njegov hand (mediunm DS rundowns) super igra proti nasprotnikovima rangema. Kar je tukaj re je to ko ti pravis da sta njegova flush drawa lahko cist dominirana in pa celo njegov rundown.
Ali bi bil pol hand kot 8765ds bolsi kot naprimer T987ds glede na range nasprotnikov, ker bi reku da je nas rundown manjklrat dominiran. High karts pa tko ne igrajo vloge.

Lp

00

Zdravo,

hand iz zadnjega sesiona. Open from CO se mi zdi ok (na 3bet pa mislim ka bi mogu foldat oz odvisno kdo bi 3betal pa kolk nas bi blo v potu). Flop C-bet od 2/3 pota, mislim da nasprotnikov range tukaj dosti krat lahko nadaljuje (overpairs, flush in straight draws). Turn nadaljujem z agrssio, stavim malo vec kot pol pota ker hocem nasprotnika obdrzat, ce ma flush. Ko me on min reisa, sem ga dal na flush (bi ga moral vrjetno tu zabit (al je mozno da igra tko slow 99xx al 96xx). Jaz sem ga poklical ker nisem bil siguren. River pa donkne  kr mocno, kar vrjetno nebi naredo z flushem. A je nas hand premocen za fold al pac poklicemo pa gg ce ma 99xx oz 96xx.

PokerStars Zoom, Omaha Pot Limit - $0.05/$0.10 - 6 players

UTG: $8.58  (86 bb)
MP: $11.53  (115 bb)
CO (Hero): $14.77  (148 bb)
BU: $3.11  (31 bb)
SB: $10.36  (104 bb)
BB: $10.85  (109 bb)

Pre-Flop: ($0.15) Hero is CO with 7 7 8 6
2 players fold, Hero raises to $0.35, 2 players fold, BB calls $0.25

Flop: ($0.75) 9 6 6 (2 players)
BB checks, Hero bets $0.50, BB calls $0.50