Tema: Ponujam coaching za Spin&Go

Pozdravljeni

Z dovoljenjem Bebika in PokerPro-ja objavljam ponudbo za coaching formata Spin&Go. V zahvalo in ker želim nekaj ponuditi nazaj PokerPro skupnosti bom enega srečneža nagradil z brezplačnim 2-urnim leakfinder sessionom. Več o tem na koncu posta.

Nekaj o meni in poker karieri

Sem 25-letni Ljubljančan in se ukvarjam z igranjem Spin&Go turnirjev. Odkar smo v Sloveniji ostali brez Pokerstarsa sem večinoma živel na Hrvaškem ter malo potoval okoli po svetu. S pokrom se ukvarjam odkar sem si lahko naredil prvi account, resneje pa zadnjih 5 let. Na začetku sem igral praktično vse, kmalu pa mi je najljubši format postal Heads up Turbo. Ko so dodali Hyper turbo, sem se odločil posvetiti temu, saj mi je bila igra bolj atraktivna in zanimiva. Želel sem hitro napredovati in pri tem mi je mnogo pomagal prijatelj, ki me je spoznal z igralci adamc1988, maverickkk, the1_rake1. Z njimi sem se zmenil za staking+coaching in hitro napredoval na turnirje s prijavnino 30$ in potem 60$. Bili so izjemno dobri coachi in so kakšno leto po tem postali eni izmed najboljših HU hyper igralcev, ter igrali s prijavnino 1k$.

Jaz sem se odločil za odhod v Spin&Go turnirje, ki so bili takrat dokaj novi in po mnenju mnogih težko premagljivi. Kmalu sem ugotovil da to ni res saj je igra privabljala ogromno rekreativnih igralcev in je bila izjemno soft. Pridružil sem se stablu, kjer sem odigral 20k iger, večinoma 15$ in 30$ BI. Prav mi je prišlo pridobljeno znanje za HU igro, saj je pri spinih potrebno obvladati HU za uspešen zaključek turnirja.

Prilagam sliko zadnjega sampla na 30$, in še 2 sliki s starega kompa. Večino HH sem izgubil z menjavami računalnikov in databasov, vse skupaj sem odigral okoli 40-50k spinov.

Predstavitev coachinga in metode dela

Coaching lahko poteka na kakršen koli način si zaželite, pogovoriva se lahko o katerikoli temi želite. Lahko vas gledam igrati, reviewam Hand History ali pa se posvetiva le določenim situacijam v katerih bi radi izboljšali svojo strategijo.
Cena coachinga je 50€ na uro, ponujam pa tudi popust, če se kdo odloči za večurni paket.
Osebno bi priporočil katero izmed spodnjih dveh opcij, saj menim da bi vam prinesli največ vrednosti.

1.    8-urni osnovni paket za Spin&Go (cena 300€)

Primeren za vse ki igrate mikro-low limite ali želite na novo začeti s Spin&Go.

Če se odločite za to opcijo boste izvedeli vse kar potrebujete za premagovanje low-mid stakesov in še več.
Coaching bo potekal v več sessionih, vsakič pa se bomo posvetili eni poziciji (3w: BTN, SBvBTN, SBvBB, BBvBTN, BBvSB, HU SB, HU BB).

Za vsako pozicijo boste dobili preflop range za različne stack size in seveda push-fold charte za short stack.

Dobili boste navodila kako vsako pozicijo odigrati tudi na flopu in kasneje. Naučil vas bom kako se čim bolj profitabilno odigra na različnih flopih in vam tudi dal navodila kako kdaj odigrati s celotnim rangeom (npr. bet: top pair goodkicker in boljše +  weakdraws, check-call: other pair + draws + A high, check-fold: air)

Predstavil vam bom readless strategijo vaših nasprotnikov, tako da boste vedeli kaj pričakovati od nasprotnikov s katerimi še niste igrali.

Pokazal vam bom kako se prilagoditi na nasprotnike, ki so preveč loose/tight/agressive/… in vas naučil kako proti njim odigrati čim bolj profitabilno.

Če vas bo zanimalo, vam bom predstavil tudi matematične enačbe v ozadju preflop in postflop odločiitev.

2.    2 urni leakfinder session (cena 90€)

Tukaj se bom lotil dela z nalogo da vam povem zakaj vaš winrate ni 60-70 chip/turnir. Poiskal bom čim več stvari, ki ji morate spremeniti, da se bo vaš zaslužek povečal.

Namenjen vsem ki ste odigrali že kar nekaj Spinov (vsaj 2k) in premagujete igro z vsaj 40 chip/tourney. (sicer bo 2 uri premalo)

Coaching bo potekal tako da vam pošljem PT4 filtre za vse možne preflop situacije (3w: BTN, SBvBTN, SBvBB, BBvBTN, BBvSB, HU SB, HU BB). Potem bom preveril vaš winrate in frekvence za vsako izmed pozicij in različen stack size. Ko odkrijem leak se bova posvetila konkretnim handom, kjer se dogajajo napake.

Vašo statistiko lahko primerjam tudi s svojo in vam povem da recimo foldate 15% preveč proti cbetom ali premalo delayate.

Filtri izgledajo takole, ostali pa vam bodo tudi po coachingu, da lahko spremljate svoj winrate za različne pozicije in sami odkrijete kakšen leak.

BREZPLAČNI 2 urni leakfinder session

Nagradna igra za vse Pokerpro člane z vsaj 1 mesec starim računom. Zmagovalec je tisti, ki prvi prilepi svoj graf z vsaj 2000 odigranih spinov, ali pa mi ga pošlje na ZS. Če pošljete graf na ZS, komentirajte v temi.

Če želite več informacij mi pišite ZS ali pa me dodajte na skypu »winer.76.«

50

Re: Ponujam coaching za Spin&Go

Definitivno boste v dobrih rokah, če se odločite sodelovati z winer76, super dečko, željan uspehov!

20

Poslal na ZS

00

Upam, da bos se mel v zacetku novega leta cas za coaching bi me zanimalo. Zdaj nov-december nimam dovolj casa.

00

Pozdravljeni še z moje strani. Danes sem imel 2 urni sešn (BREZPLAČNI 2 urni leakfinder session), ki sem ga prejel kot nagrajenec. Ker sem sam imel prvič coaching sem bil še tako bolj navdušen nad vsem kar še nisem vedel. V glavnem kar hitro sva odkrila, kje v moji igri škripa oz. kje bi se dalo kaj izboljšati.
Tudi za samo razlaga med sešnom je zelo razumevajoča in dečko si vzame čas če vam kaj ni jasno oz, če imate kakšna odprta vprašanja.

Js se še 1x lepo zahvaljujem za tale 2 urni sešn default/smile

Upam, da bo še v nadaljne kakšen mojster, ki bi pripravljen svoje znanje zastonj deliti z drugimi...

Lp

40

Lepa, pohvale za lepo gesto!  default/big_smile

00

Danes sem tudi jaz prejel dve uri leakfinder sessna s strani winer76 oz se nekaj vec!  Fant se je ful potrudu in morm rect da sm res fuuuul zadovoljen!
Sam igram ze dve leti spinerje in koncno sem ugotovil stvari ki sem jih delal narobe, oz katere je potrebno popraviti za boljsi winrate!
Tko da definitivno +ev poteza!! default/wink
Lp!

00