Tema: Dam PartyPoker, rabim skrill

Zdravo!

Se najde kateri od vas ki bi rad imel okol 150$ vec na partyju pa da mi poslje na skrill?

PM me

Shut up and take my money!!!
00

Re: Dam PartyPoker, rabim skrill

a se sploh da player to player transferje delat na partyju?

00

3

Govorim na blef...sam mislm da ne.

Bee Bee
01

ma ja sej sm tud jaz raziskoval ko bedak, na koncu ugotovim da no go.... fora je pa v tem da mi party ne pusti withdrawal ker v zadnjih 180 dni nisem nič nakazal... a mogoče kdo ve, če so potem ko nakažem na party še kakšni pogoji preden lahko naredim withdrawal...

00

5

Mislm da mors nakazat iz skrilla da se ustvar pot, potem pa mislm ce je tko k ucas da je 48 ur predn withdrawas? Nevem...tko je blo ucas..

Bee Bee
00

sej iz skrilla sm že nakazoval, samo v zadnjih 3 mesecih pa nič, zato mi ne dovoli withdrawal... default/smile

00

Player transfer na Partyju se da! Da ne bo kdo mislu d tega ni. Sm najdet moraš default/smile Na strani njihovi.

10

jp točno tako, sm pozabu še tuki napisat... default/smile

00

9

Da, Party ima opcijo P2P transferja. V poker klientu greš zgoraj na svoj avatar v lobbyju, klikneš na My Account -> Player Transfers -> Make a transfer.  default/wink

00

se7en.de2ce72 napisal:

sej iz skrilla sm že nakazoval, samo v zadnjih 3 mesecih pa nič, zato mi ne dovoli withdrawal... default/smile

Nekje drugje bo problem. Js Sm mel več mesecev oz leta denar gor, brez da bi kaj nakazal, pa mi gre dvigovat.

Sem pa lih par dni nazaj iz Bwina oz Sportingbulla dvigoval denar. Skrill opcije sploh nisem imel za dvignit denar, zato sem nakazal 10€ gor in takoj vse dol pobral, pa je šlo kamot.

00

@j-kob  omg hvala, ne morm verjet kok sm bil slep, pa verjetno sm že gledu in tudi videl to....

@sulinho tole obvestilo sm dobil ko sem kliknil na withdrawal skrill :
Select a withdrawal method
Make your Withdrawal through Skrill
You may only Withdrawal to your Skrill account if you have made a successful deposit with it within the last 180 days.

If you would like to use this withdrawal option, then please proceed to make a deposit with your skrill account.

edit: ja pa matematika mi tut očitno ne leži najbolje... 6 mesecev (180dni)ni bilo deposita... nič, že urejam stvari, tko da bo zdej okej...

hvala vsem za info in pomoč!

Zadnji popravljal se7en.de2ce72 (11-01-2019 12:39:30)

00