Tema: Ideje za nakup ekrana

Pozdravljeni,

Party me je dovolj razjezil da sm se odloču da si nov komp kupim... Seveda po tem ko so rekli da so pa tokrat meli težave je želja po novem kompu ostala, in long story short... smo zamižali in kliknli buy na amazonu default/big_smile Na kompe se recimo mal spoznam, na ekrane pa sploh ne.

zanima me, če ma kdo kake izkušnje z 4k ekrani, seveda z poudarkom na igranju pokra (drugače ne moreš upravičit nakupa) default/big_smile

Če ma kdo kak info, da ma kak 4k ekran z katerim je zadovoljen etc, bi bil zelo hvalažen za kako informacijo. Seveda fajn bi blo da se da na ekranu tut kak špil odigrat vsake tolko, in da je čim lepša slika.

Problem je da nočem preveč zapravit za ekran, še posebej kr mam zj trenutno kr soliden setup z enim 30" in enim 27" monitorjem, tko da če nebom najdu neki kar bi blo dobro pa relativno poceni niti nebom menjal.

Bi pa rad prodabl met 4k monitorje, enkrat sm ga vidu pri kolegu na kratko pa je noro zgledalo, sam nimam pa občutka kako v vsakdanji praksi zgleda z njim.

Tko da hvala za potencialne odgovore default/smile

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

Re: Ideje za nakup ekrana

https://www.dell.com/en-us/shop/dell-ul … ccessories

Jst mam tega in sem zadovoljen, kolega ga je tudi vzel in mu je tudi fajn pravi default/smile

10

Ce hoces lahko prides stestirat en session default/tongue

00

Damn, fajn zgleda default/big_smile Vidiš to je spet neki novega da je curved ekran? default/big_smile Pa to je tut ultra wide ni glih 4k al kaka je razlika?

Tnx default/smile

EDIT: mal sm pogledal detajle da ne sprašujem neumnosti. Ni kaj, zanimivo zgleda... Sam mogoče bom vseen na legit 4k šou... Si mi pa dal za mal premislit tnx default/smile

Če ma še kdo kak suggestion kr naprej

Zadnji popravljal Anubis88 (22-02-2019 18:37:16)

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
10