Tema: Malo za res...malo za hec

Pozdravljeni default/big_smile

Odperam temo...neke vrste projekt ne preveč resne narave...bolj ali manj je namen tega, da se malo zmotiviram, da se držim bankrolla...

Igra se NL holdem tourneys buy-ins 5-10 $ (naj bi se) na BestPoker app (GGNetworks)

Trenutni rezultat je objavljen spodaj...najbolj problematičen del pa se nahaja pod avg.buy-in, ki znaša 11,5$  default/roll

http://img4.imagetitan.com/img4/small/20/20_screenshot_20191128-195812_chrome.jpg

Kar se tiče vrst turnirjev igram vse ( all speeds,rebuys ,bounty)

Igram bolj za hobi preko telefona...je pa app zelo prijazen saj ima vgrajen HUD(VPIP je viden na mizi), ki tudi pokaže kdo je regularen igralec in kdo ne

Začetni cilj tega je, da odigram 1000 turnirjev in naredim 1000$ profita
Dodatni cilj pa je, da zberem vsaj 6 zodiac ikonc(za zmago na special zodiac  turnirju dobiš ikonco )

Morda se po doseženem rezultatu odločim za coaching program (upam da bo kdo na voljo)

Rezultate bom objavljal
Tudi kakšno situacijo za analizo

default/spade  default/club  default/diamond  default/heart

40

Re: Malo za res...malo za hec

Srečno, probaj odigrati še kak več turnir na desktopu, sigurnose ti splača default/big_smile

00

Gilgamesh napisal:

Morda se po doseženem rezultatu odločim za coaching program (upam da bo kdo na voljo)

Jz te uzamem ce mislis igrat full time v prihodnosti

Discord: atathegreat#1231
00

420420 napisal:
Gilgamesh napisal:

Jz te uzamem ce mislis igrat full time v prihodnosti

Kar se full-time igranja tiče je to bolj malo verjetno vendar ni izključeno...
Res da 8urni dnevni grind odpade ampak par urni dnevni session način pa je povsem možen

Full-time bi se odločil le če bi bil zaslužek na dolgoročni urni bazi minimalno 50€...

Če bi bil zaslužek 10€/h pa sem pripravljen investirati večerni čas kot profitna sprostitev default/big_smile

To je mišljeno v primeru,da bi igral vsakodnevno...trenutno imam nekaj več časa le pozimi ko ostale zadeve "stojijo"

V prvi fazi pa moram odigrati teh 1000 iger, da se sploh pokaže neka slika oz sample

00

50€ na uro mas lahko ce igras turnirje od 20-250€ BI.. AVG BI more it 40€ pa odigrat jih mors 30-50 na dan.

Druga opcija je CG 100/200NL.

Za Slovenijo sploh nism sigurn ce kdo dela 50€ na uro s pokrom. Mogoce je ene par cashgamerjov k nebomo nikol vedl za njih, glede turnirjev pa nepoznam nikogar.

00

V caoching program ne verjamem da te bo kdo uzeu za part time, ker se jim ne splaca. Ti pa priporocam kerkol Masterclass za turnirje ti bo ful prov prsu.

00

420420 napisal:

Za Slovenijo sploh nism sigurn ce kdo dela 50€ na uro s pokrom.

Ojoj tle si pa mimo ustrelu. Še posebej če šteješ hourly dejanske igre, ne pa tko kot nekateri ki si pod hourly gledajo tudi čas ko delajo na igri. Če sam pogledaš; 50€ na uro, recimo da nek človek igra v povprečju 4 ure na dan, 25 dni v mescu. To je 100€, to je 5k€... A res misliš da noben slovenc ne dela 5k z pokrom na mesec? To je neke midstake že sam mesečni rakeback skoraj. Torej break even nl500 igralc dela 5k na mesec od rbja sam.

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
10

Cg ja.

Turnirji pa.... show me default/smile

Za curevorja bi lahko rekl s tistim 214k scorom kej vec mi pa ne pade na pamet.

Zadnji popravljal AtaTheGreat (29-11-2019 22:11:51)

00

Pričakoval bi, da so turnirji zaradi zahtevnosti teoretično bolj profitni od flat CG  default/yikes

Opazil sem sicer profitno zanimivost na appu
-T$ building tourneys ne zaračunajo prijavnine...res pa, da je popularnost teh turnirjev manjša in so bolj podobni SNG...ni reg igralcev
V vsakem primeru se mi jih splača grindat   default/big_smile

https://i.ibb.co/fXZNK9y/Screenshot-20191130-003628-Best-Poker.jpg

Glede coachinga pa...najprej bom dokončal projekt...potem pa se lotil te teme   default/tongue    default/big_smile

Zadnji popravljal Gilgamesh (30-11-2019 01:46:48)

00

420420 napisal:

Cg ja.

reku si da neveš če dela kdo 50€/h s pokrom, turnirčke si pol dodal default/smile Morem priznat da se mi ne sanja kako je z turnirsko sceno, tle boš ti verjetno več vedel

10

Anubis88 napisal:
420420 napisal:

Cg ja.

reku si da neveš če dela kdo 50€/h s pokrom, turnirčke si pol dodal default/smile Morem priznat da se mi ne sanja kako je z turnirsko sceno, tle boš ti verjetno več vedel

Ti še kartaš omaho ? Kaksno je stanje kej tm ?

00

12

Omaha je zlata jama, če imate čas in voljo, se vam res splača vložiti nelaj tega v poznavanje same igre. Če bi imel več časa, bi ga sigurno vložil v PLO. Printa se keš, če si sposoben prenašati swinge, je tudi dosti bolj dinamična igra kot NLHE. Že is rejkbeka pri PLO se nabere precej, igra kot taka pa je dosti bolj premagljiva kot dandanašnji Holdem cash game.

10

Težko rečem kako je z omaho... Nevem če se glih printa kot DreDay pravi... Ogromno iz moje "generacije" na skype grupah pa po raznih straneh je že zdavnaj nehalo kr niso več premagovali igre.

Po drugi strani pa nevem kako je na nlh, že več kot 5 let nism odigral henda, tko da težko primerjam. Se mi pa tut ne sanja kaki so low limiti na omahi... Je pa recimo stvar taka pri omahi da je kr problem promet. Trenutno mam redne mid stake mize samo na GG networku odkar sem šou dol iz Partija. Recimo iPoker pa Microgaming se nad plo100 igra sam z fišem za mizo, kar je nek odraz trenutnega stanja omahe.

00

14

Dobra PLO akcija na plo100+ je sigurno tudi na juicy setupih kot so Goldpokerpro in na appih PPPoker ter Upoker, predvidevam, da bo v bodoče še več dobre akcije v privat klubih in manj v največjih poker sobah.

20

Trenutno igram večinsko cashgame
5-max / short decked (karte od 6-A ) z anteji
In to je hand, ki me je danes kar malo spravil v tilt default/big_smile
Verjetno je bila napaka check na flopu...upam,da kdo pokomentira
Vsa akcija je prikazana na screenu
https://i.ibb.co/3RhnkwD/Screenshot-20191207-175515-Best-Poker.jpg

00

Če se vmešam u debato..... kaj pa mislite glede Omahe na GG pokru, J88 pokru in Pokerking strani ? 5/10 ali 10/25 centov limit ?

Se splača igrat, al je igra res tolko bolj profitabilna na PPPokru, Upokru ? default/big_smile

00

Janadamko7 napisal:

Če se vmešam u debato..... kaj pa mislite glede Omahe na GG pokru, J88 pokru in Pokerking strani ? 5/10 ali 10/25 centov limit ?

Se splača igrat, al je igra res tolko bolj profitabilna na PPPokru, Upokru ? default/big_smile

5/10c

Profitabilnost je pa predvsem odvisna od tebe

00

Da malo updatam temo...
https://i.ibb.co/zmJqP2z/Screenshot-20191215-024029-Chrome.jpg

Turnirsko igro bom dal na pavzo...najverjetneje za cel mesec...rezultat je sicer nad minimalnim pričakovanjem (trenutno)

Začel sem z short decked pokrom(6+)...trenutni rezultat ni preveč spodbuden, zaradi slabega Bankroll managmenta sem na začetku :D
Igro na 1¥ ante limitah sicer premagujem...5¥ nisem še preveč optimističen je pa res, da sem v downswingu

https://i.ibb.co/30F60cZ/Screenshot-20191215-024304-Best-Poker.jpg

Igra na 6+ je zelo dinamična...glede tega, da so % izredno blizu in allini preflop stalnica je tudi varianca gromozanska, tako da to nisem vzel preveč osebno (če potegnem črto je - "le" 20 BI na ¥5)

Nadaljni plan bankrolla je torej sledeči...
-1¥ limite bom grindou as much as possible...dnevni minimum bom postavil na 3k fish points
-5¥ limite bom dnevno odigral 250 handov, kar je minimum za daily give away (tudi, če je igra negativna bo vsaj +ev na giveawayu)...glede tega, da imam število handov omejeno bom predvsem spremljal, da se pridružim mizi kjer bodo sedeli neregularni igralci

Kar se tiče same igre...preflop range in postflop igro imam urejeno in se je držim...redno tudi pišem beležke predvsem glede  preflop allin rangov nasprotnikov

Končni cilj je, da regularno zaigram na ¥5 limitah za kar bo predvsem pomemben čas...optimistično sicer upam, da mi to uspe v februarju :D

70

Cim manj saltaj med formati pokra...drzi se enega pa pejt all in default/smile

20

420420 napisal:

Cim manj saltaj med formati pokra...drzi se enega pa pejt all in default/smile

Bom upošteval default/smile

Odločil sem se za 6+...
Turnirska igra zavzame preveč časa, tako da dolgoročno odpade.

Za 6+ sem se odločil, da bom zakupil 20 urni coaching...cena je kar močna vendar bo dolgoročno gledano upam da tudi poplačana default/big_smile

Bi pa tukaj tudi vprašal, če kdo nudi 6+ coaching v sloveniji ?

10

Zakupil sem 12urni 6+ coaching paket, ki med drugim vsebuje tudi preflop chartse različnih situacij, cena se mi zdi ugodna kljub temu, da je visoka za moje limite (900$)
Ne pričakujem, da bom po teh 12tih urah že crushov igro vendar sem prepričan, da bom dvignil igro na višji nivo.

Če bom s coachingom zadovoljen bom dokupil še dodatne ure...
Mislim, da je to najbolj optimalen način, da pridem do željenih rezultatov

Igro bom povsem fokusirov na 1¥ limite...trenutni cilj je, da dvignem igro in te limite so najcenejša trening opcija default/big_smile

Prehod na 5¥ bom poiskusil v februarju najverjetneje s primernim nakazilom

Na kratko...vrgel sem se v vodo, sedaj pa je povsem od mene odvisno ali bom splaval ali ne default/big_smile

30

Keep us updated default/smile

Igras trenutno samo poker ?

10

S coachingom nadaljujem po novem letu, do sedaj sem opravil le prvo uro, kjer me je več ali manj spremljal in si pisal zapiske, da pripravi plan dela chartse sem pa tudi že dobil default/big_smile

Kar se same igre tiče pa se držim 1¥ limit...glede tega, da je ta igra nekaj povsem novega sem s svojim dosedanjim rezultatom, kar zadovoljen saj nekako kaže na break-even igro...malo izgubljam na rake-u

Dodal bi še, da graf ne upošteva allin equity na FD...flush jackpot pomeni , da je all-in na 34% equity +EV v primeru FD, predvsem na flopu
V tem tednu sem odigral, kar nekaj handov, slika je malo stisnjena, ker je prtscr preko telefona
https://i.ibb.co/5kNs4xR/Screenshot-20191226-185107-GGPoker.jpg

Obrazec je še dokaj majhen vendar imam občutek, da bo prej boljši kot slabši, zastonj materijala glede 6+ pokra na internetu praktično ni, kar pa ga je sem pa ga verjetno že pregledal default/big_smile...tako, da mislim da se splača vlagat , verjetno bom zakupil še short deck holdem course preko upswing pokra

https://i.ibb.co/vs0mDNp/Screenshot-20191226-100744-GGPoker.jpg

Če ne drugega dobim motivacijo ob takih situacijah, ki niso sicer pogoste, vendar tudi redke ne default/big_smile

Ostalih iger pa ne igram...le poker občasno oziroma sedaj bolj redno default/big_smile
Igra kot sama mi je zelo všeč default/smile

Temo bom obnavljal 1x tedensko default/big_smile

Lp

Zadnji popravljal Gilgamesh (26-12-2019 20:24:12)

50

Do novega leta sem predvsem delal na igri tako, da je nov graf relativno majhen default/big_smile
Ravnokar poteka vrhunska promocija na gg za shortdecked poker in sicer hand race...zadeva je povsem preprosta, kdor odigra največ handov tudi največ dobi...prva nagrada na 1¥ limitah pa je 50BI

Na igri ta teden verjetno ne bom delal, do začetka februarja(le preko coachinga) in se posvetil grindanju...

Nasplošno pa sem naredil ogromen napredek na sami igri in mislim, da so bile trenutne investicije zelo dobra naložba.

Prilagam graf "tega tedna" in trenutni rezultat v W1

https://i.ibb.co/1zcR5T2/Screenshot-20200103-003242-GGPoker.jpg
https://i.ibb.co/KNWbqS8/20200103-005500.jpg

50

Polovica meseca je mimo...z igro sem zadovoljen jokam pa nad srečo, ki je praktično nimam default/big_smile
http://shrani.si/f/g/12N/3OT8eOyv/screenshot20200116-18384.jpg

Sem cca 60 BI under EV  default/roll

Nekoliko slabši rezultati so vidni v nedeljo predvsem zaradi hand racea (2x pts ob nedeljah) tako da sem malo forsiral mize predvsem prvi teden...tudi 12(največji ev padec na grafu) default/big_smile... drugi teden malo manj(8 miz) nagrade na raceu so res dobre tako, da se splača v zameno za slabšo igro(8 miz) vsekakor pa se ne splača za katastrofalno igro (12miz)...večinsko igram 4 mize

V prvih 2h tednih sem pobral 64BI (1200+2000 cny) nagrad

Igra nanese ogromno rakea, tako da sem vip lvl dvignil na silver  whale (41%rb) imam tudi 25% revenue

Upam, da bo druga polovica meseca bolj prijazna s strani rdeče linije saj je preskok na višje limite (5cny) kar velik varianca pa tako huda da rabim res konkretn BR, ki trenutno raste

Ev winrate je 15bb/100 , kar je zelo dober rezultat res pa da so limite lahke...mislim, da prehod nebi smel biti preveč problematičen

Temo bom verjetno updatou konec meseca oz. Ob naslednjem bad runu  default/big_smile

00