101

Re: Winamax Poker

Lukabazooka napisal:

Zivjo. Zdele sam se cakam tisto njihovo pismo po posti za validacijo, ker ne morem igrat brez tega, pol pa zacnem... Pa na party pokru sem se tudi registriral. J88 sem tudi probal pa mi ni vsec...

Tko da ja, bom probal tale Winamax.... In res so vecinoma turbo turnirji ampak tam okol 1€ se najde tudi normalne formate na 10min blindi in tudi meni to bolj ustreza ker sem prejsnja leta skos igral cash game, vecinoma v zivo.

Zdej se bom prvic resneje zacel spopadat z mtt-ji.

Ce kdo pozna kako resno study-group za micro MTT bi bil zelo vesel.

Good grind vsem skupaj, tebi N3bULA tudi in hvala za info.

Poznam study grupe... samo najprej bos mogu neki pokazat, vsaj volume za zacetek.

00

Zmenjeno, te drzim za besedo default/smile

TNX !

00

103

Živjo,

imam vprašanje. Registriral sem se na Winamax, poslal ID in skill in so mi oboje odobrili. Nato sem ugotovil, da sem v priimku zamenjal dve črki, ker je priimek dolg in tujcem ne poznan so verjetno spregledali. Zato sem še enkrat z rumeno označil na IDju pomoto in pisal supportu ter vprašal, če je to lahko problem.
Nazaj sem dobil generični mail enak prejšnjemu, da sem pač potrjen. Tudi na dom sem dobil tisto verifikacijsko številko že, sicer z napačnim priimkom, ampak tudi v SLO dvomim, da je poštar ugotovil, ker se skoraj ne opazi razlike. Namen imam še kontaktirati live support, ampak me bodo pomoje še enkrat poslali naj pišem mail. Malo me skrbi, da depositam in igram, ko pa bo čas za withdrawal bodo pa oni ali skrill pogruntali in zamrznili br. Kaj svetujete?

00

104

Zdravo, 

Userja 420420 bi povprasal kako te study grupe delujejo? Sam igram na winamax, mam okoli 10k turnirjev za sabo, najvec sitgo, dosti pa tudi turnirjev tam do prijavnine max 10€, trenutno imam cca 3k profita pa vendar imam skoz obcutek, da sem najvecji papak za mizo. Dosti berem na to temo, zakupljene imam programe kot so sharkscope, DT poker za trening in podobno...rad bi dvignil svojo igro na visji nivo, vendar zaradi redne sluzbe imam cas samo ob vecerih...zato me zanima princip teh study groupov?:)

00

105

Ti bom dal primer iz nase skupine

V skupini je 5 clanov. Nekatiri igrajo pol profesionalno drugi full time.

Tkole zgleda discord:
https://i.imgur.com/gi8xWUj.png

Na teden imam 1-2 sessna kjer gremo cez hande, nardimo ksn solver review ipd...

00

106

.

Zadnji popravljal justmrw (16-01-2020 09:49:02)

00

107

Shaytan napisal:

Živjo,

imam vprašanje. Registriral sem se na Winamax, poslal ID in skill in so mi oboje odobrili. Nato sem ugotovil, da sem v priimku zamenjal dve črki, ker je priimek dolg in tujcem ne poznan so verjetno spregledali. Zato sem še enkrat z rumeno označil na IDju pomoto in pisal supportu ter vprašal, če je to lahko problem.
Nazaj sem dobil generični mail enak prejšnjemu, da sem pač potrjen. Tudi na dom sem dobil tisto verifikacijsko številko že, sicer z napačnim priimkom, ampak tudi v SLO dvomim, da je poštar ugotovil, ker se skoraj ne opazi razlike. Namen imam še kontaktirati live support, ampak me bodo pomoje še enkrat poslali naj pišem mail. Malo me skrbi, da depositam in igram, ko pa bo čas za withdrawal bodo pa oni ali skrill pogruntali in zamrznili br. Kaj svetujete?

Pojdi v account settings pa probaj tam spremenit, drugače jim pa po mailu pošlji da si se zmotil, bolje da sedaj to urediš kot pa da imaš potem probleme k cash out delaš.

00