151

Re: Till I Collapse

....2019.....

Kdo se igra hu?

10

152

Jaz sicer ne igram, bi bilo pa zanimivo slišat kakšen updejt s tvoje strani default/smile

10

update plz

“Money is like a jealous lover. Ignore it and it will ignore you, or worse, it will leave you for someone who makes it a priority.” - GC
Discord: atathegreat#1231
00

A bpc program še deluje ali je že saturated? Sej ni vec novih fishov tolk?

00

155

Decki, kaj vas zanima?

Par mojih misli

Dnar je povsod, samo pretegnt se je pa malo treba. Roboti se neki trudijo samo ce imas malo pameti v glavi ves kje igrat in proti komu. En od mojih studentov igra ze 3 tedne enega slabega ker mu bipbip funkcije ne delajo lih profitabilno ... Vecinoma pa se stvari premikajo v zaprte zabavne kroge kar se iger tice.

HU CASH je po mojem mnjenju se vedno igra za Elito. Disciplina kjer je srce lahko mocnejse od kart in ego najdrazja pizdarija.  Nikjer drugje se poti ne nabildajo tako hitro z taksnim velikim stevilom spekulantnih handov....Res precudovita igra z neprestalnim dotokom akcije in neprestalnim bojem za blinde, 3b in 4b pote.  default/logo_spade16

Tak da ja, se kar v HU mixu, mogoce celo n1 trenutno v Sloveniji? Kaj pa Balkan? Kdo je aktualen?

Glede BPC-ja nisem na tekocem kako stvari stojijo tam. Sem pa preprican da niso vseh rib pojedli, se vedno se kaka ulovi.  default/club

MTTji wtf?

Jebes MTT-je sem si reku, dokler nisem bil v Vegasu, prizgal HU wsop event in prisel na bubblu z 11:1 vodstvom. Seveda mu je zacelo padati in sem po parih allinih letel vn, ouch, proti koncnemu zmagovalcu.  Jebes MTTje sem si  ponovno reku. Takrat zares, nakar me cez nekaj casa spet oblije turnirska mrzlica in se znajdem na finalni mizi na WSOP eventu. Takrat sem prvic zares dojel zakaj so mtt-ji tako popularni... koncal na 5tem mestu in GG.

6max cash je dobr tudi v 2020!

Vedno bolj tezji, vendar ima dobro profitabilnost. Balkan ima zelo dobre igralce v tem formatu! Gremo nasi

HU PLO.

Zacel igrat,big gamble! Se priduzujem vsem navdusence in podpiram igro.  Ne vem zakaj ni nihce zasledil (objavil novice) vendar je nekdo zasluzil v ENEM dnevu  okoli 2.000.000 eur v enem networku ki se "zapira" ze nekaj casa.

Spini in podobne variante: bejzte vn default/smile

Ajde

50

Povej nam mal kaj si delou od 23-03-2019 pa do zdele default/big_smile

“Money is like a jealous lover. Ignore it and it will ignore you, or worse, it will leave you for someone who makes it a priority.” - GC
Discord: atathegreat#1231
10

157

A se sploh zasluzis kaj?

be good, be better, be Governor of Poker:)
10