Re: POKER CHALLENGE

Živijo!

Najprej hvala vsem za čestitke!!

Ja kr zanimiv teden je za mano. Ni se začel najbolj optimistično. Tudi sobota je bila za pozabo razen €3 Trilogy-a, kjer sem se uspel prebiti v dan 2 (50bb) z mojim tretjim poskusom. Potem pa tale čarobna nedelja. Nekako se mi je uspelo prebiti čez vse flipe in z pravimi kartami ob pravem času sem uspel turnir končati na 2. mestu za €19k. Noro res!! To sem poimenoval sreča predvsem zaradi prej omenjenih stvari in ker je turnir igralo več kot 20k igralcev.
https://i.gyazo.com/d90c67590f29b3429e7808fa94f15994.jpg

Torej zdaj imam končno pravi BR in bom lahko končno delal tisto kar sem zmeraj želel. Pustiti službo, kjer delam samo ker je pač treba nekaj zaslužit in začnem mojo profesionalno poker kariero. Drugič. Ja prvič se ni izšlo, predvsem zaradi moje lahkomiselnosti in ker nisem točno vedel kaj hočem. Bil sem razpet med SNG-ji in turnirji, pa še neki cash gajma se je najdlo vmes. Pol pa še ko si sam svoj šef te hitro čas posrka in delaš vse sam tisto kar bi moral ne. Sigurno je to bila prava lekcija in takih napak ne bom tokrat ponovil.

Pa še malo o tem kako bom pokuril tale "score":
- BR
- live BR za 6 mesecev
- RYE MasterClass
- 1v1 coaching
- novi monitor da lahko igram 12 miz ne da se pokrivajo med sabo
- novi stol (koooooončnooooooo)
- miza kjer lahko reguliram višino, da ne sedim 12h+
- nekaj pa ga bom pokuru da proslavim tole z prijatli in familijo

Možno da sem kaj spustil ali to je to. Zaenkrat ne bom šel na neke nore limite. Moj trenutni EVbb/100 ni tak ki bi mi dovoljeval igranje €20+ limitov, zato bom zaenkrat ostal na €5 do €15 turnirjih. Kjer se pravtako da delat vsaj mesečna plača (v povprečju seveda).

V službi sem že obvestil da jih zapuščam, tako da se zna zgoditi da se moja pro poker kariera začenja čez 2 tedna.

Naj še odgovorim na kratko kar sem obljubil v soboto. Kot sem že povedal se strinjam z vami. Je pa tako da rad probam kar opazim pri več uspešnih ljudeh da deluje. Jutranja hladna prha na primer mi morda res ne da toliko energije čez dan, čeprav je menda dokazano da če se stuširaš z toplo vodo si boj podvržen zehanju čez dan kokr če se z hladno. Poleg tega je še motivacijski faktor. Če se tvoj dan začne na način da narediš nekaj kar je dokaj neprijetno opravilo (kar je tudi lahko postiljanje postelje takoj ko vstaneš), si potem bolj pripravljen se spopasti z dnevnimi izzivi. Skratkta da ne filozofiram tale jutranja rutina (pitje vode, hladen tuš, zajtrk, meditacija, branje knjige) mi da neki izziv, predvsem pa je nekaj kar nisem nikoli počel. In veste kaj je Einstein reku: "the definition of insanity is doing something over and over again and expecting a different result"

Nič tale updajte je že tko full dolg. Pa še zaspan se ker nisem spal praktično nič prejšnjo noč. Hvala še enkrat vsem za čestitke tukaj in na facebooku!! Srečno za mizami in se čujemo naslednji ponedeljek.

Lp

652

"The harder you work the luckier you get"

Lepo je prebrat da zapuščaš šiht default/smile Uspešno na profesionalni poti!  default/club

30

653

Velike čestitke in srečno na profesionalni poti. Študirat igro, čim več razmišljat o različnih spotih v pokru, povezat se z ljudmi, ki imajo prav tako visoke ambicije in potrebno znanje, pa uspeh skoraj zagotovo ne bo izostal. Mislim, da si vsem tukaj na forumu dokazal, da če si priden in vztrajen te na koncu rezultat vedno nagradi.

Zadnji popravljal Zhagyyy7 (26-05-2020 00:03:05)

30

654

Čestitke, držim pesti za uspešen začetek na poti projca, sedaj se boš lahko popolnoma fokusiral na to kar dejansko rad delaš. default/wink

30

655

Je pa tako da rad probam kar opazim pri več uspešnih ljudeh da deluje...

Za tole pa kapo dol, moj najvrednejsi moto

Primerjaj se samo z boljsimi od sebe. Vedno!

Za teh 19k pa lej, so rezultat dela, zato ti cestitam za pot, ki jo hodis in ne samo za to 2. mesto.

be good, be better, be Governor of Poker:)
30

BRAVO,BRAVO ČESTITKE

30

657

Bravo! Na šihtu niso meli nič čudnih pripomb, ko si povedal zakaj greš?

20

Sej ni dolžan povedati. Tudi upam, da ni  default/big_smile

00

Shaytan napisal:

Na šihtu niso meli nič čudnih pripomb, ko si povedal zakaj greš?

Ma ne nisem naletel na nobene čudne pripombe. Bolj kot ne jim je to fascinantno. Skrivam pa ne. Ne vem zakaj bi. To je odločitev za katero stojim 100% in vem ter verjamem da mi uspe.

Lp

660

Čestitke! Dej jim še tvoj referal link za Winamax na delu default/big_smile

10

661

Čestitke še z moje strani!! btw RYE Masterclass odlična izbira pa glej da boš kaj aktiven v discordu default/smile  GL na pokeraški poti  default/wink

10

662

Čestitke tudi z moje strani, lepa igra!  default/smile

Ya hya chouhada!!!
10

Čestitke tudi tukaj za odlično 2. mesto na turnirju in za pogumno odločitev glede nadaljevanja kariere... Smo vedeli, da si pogumen, izpostavljati se in streamati ni lahko, ampak tole je zdaj še stopničko višje. Srečno default/palecgor

10

Stream se je pravkar pričel. Se vidimo tukaj: https://www.twitch.tv/mylove190207

Lp

No pa je spet čas za novi updajte.

Prejšnji teden sem naredil bolj malo za poker. Ma lahko bi reku da nič. Po nedeljskem 2. mestu na Trilogy-u sem bil totalno "izmozgan". Psihično totalno potolčen. Skoz razmišljal kaj in kako naprej in pri tem je trpel moj spanec. Šele nekje v petek se je vse skupaj prevesilo v normalne tirnice, tako da sem uspel spacat session v nedeljo. Skratka kako napre?

Velik delež zneska sem namenil pokeraškemu BR-ju in live BR-ju. Nabavil sem si RYE Masterclass in Bounty Beast, novi stol (pride šele Julija), nekaj drugih stvari za dušo, nekaj sem pa tudi dal družini.

Skratka moj BR je sedaj pri €3,3k kar je nekje 500 povprečnega BI-na. Poleg tega pa je live BR na ene 5-tih mesecih. Pričakujem da se bo moj ROI še povečal v bodoče, zato bi moralo to zadostovati. Z 1v1 coachingom bom še malo počakal, da se spoznam z RYE rangi in konceptom. Je pa budget za coaching na varnem.

Cilji za Junij:
- 1000 MTT-jev
- vsaj 60h učenja

Nočem imeti ciljev na katere nimam vpliva, zato je velika verjetnost da bosta to moja cilja tudi v prihodnje. Se pa bo najverjetneje našel še kateri. Že tko sem pozen ker bi moral že začeti z grindom, tako da bodite v cvetju in se čujemo naslednji ponedeljek.

Stream se bo začel čez 10min. Se vidimo tukaj: https://www.twitch.tv/mylove190207

Lp

Stream se je pravkar pričel. Se vidimo tukaj: https://www.twitch.tv/mylove190207

Lp

Četrtkov grind se je začel. Se vidimo tukaj: https://www.twitch.tv/mylove190207

Lp

Lp

Današnji grind se je začel. Se vidimo tukaj: https://www.twitch.tv/mylove190207

Lp

Danes se začenja Summer Serija na PokerStars. Tudi jaz bom odigral nekaj teh turnirjev. Se vidimo tukaj: https://www.twitch.tv/mylove190207

Lp

Moj prvi teden kot pokerpro je za mano. Nisem preveč navdušen, ampak gremo po vrsti.

Time Management ni bil ravno optimalen. Nisem ravno sledil urniku kot bi moral. To moram definitivno popraviti. Evo tole tudi pišem ko bi mogu že grindat. Pravtako si ne morem privoščiti dneva počitka, ker bom imel cel teden počitka od 23 Junija in rad bi odigral vsaj 1k turnirjev.

Pravtako spreminjam svojo dieto. Konstantno iščem kako izboljšati raven energije in optimizirati možgane. Že kar nekaj časa nazaj sem na youtubu zasledil zdravnico (Lisa Mosconi), ki ji je primarni cilj boj proti demenci in alzheimerjevi bolezni preko prehrane. Kupil sem njeno knjigo in moram reči da je veliko zanimivih stvari pa še kar nekaj receptov. Od zajtrka do večerje. Res je da vzame nekaj časa da nabaviš prave stvari in da stvar skuhaš, še posebej če se prej nisi ravno srečeval z temi stvarmi, ampak čez čas bo tudi to bolje.

Telovadba.
Trenutno telovadim po programu v 2 aplikacijah. Ena je bolj za moške, druga je bolj za ženske. Tole moško že nekaj časa prakticiram, žensko pa si je naložila punca. Nekajkrat sva njeno vadbo oddelala skupaj in sem uvidel da je ženska veliko bolj osredotočena na kardio vadbe, zato sem se odločil da en dan delam moško verzijo, ki je bolj za moč, drugi dan pa žensko.

Poker
Ja rezultati mi niso šli ravno na roko. Me je kr malo stisnilo, ker sem dol ene 140 povprečnega BI-na na 300 iger. Morda zaradi prevelikega števila miz, ampak glede na to da je moj EVbb/100 več kot 10 (30k handov), domnevam da je ta rezultat posledica downsvinga in ne prevelikega števila miz. Ja manj miz mi po vsej verjetnosti poveča EVbb/100 ampak je to dober rezultat (vsaj Jonathan Little je tako v enem od svojih webinarjev omenil). Poleg tega mi to omogoča da odigram 1k turnirjev v 20-22 dneh, kar pomeni, da mi potem ostane vsaj 8 dni za celodnevno analizo, učenje rangev in podobno. Zakaj 1k turnirjev? Ker menim, da je to povsem realno odigrat, poleg tega pa skrajšaš čas variance glede na mesec. Računi mi ipak prihajajo mesečno in če odigram 1k turnirjev v 1 mesecu in imam 2 meseca downsvinga, je to 2k turnirjev brez dobička. Če zamnjšam število miz recimo na pol, odigram 500 na mesec, je ta downsving pol razpotegnjen na 4 mesece. Pa da se mi zaradi zmanjšanja števila miz poveča edge in zmanjša varianca sem še zmeraj nekje na 3 mesecih downsvinga, kar je še zmeraj več kot 2 meseca. Skratke dokler je moj EVbb/100 večji od 7 oz 8 bom še naprej grindal 12 miz.
https://i.gyazo.com/02340c6ae839291bca3b451ae3428797.png

Včeraj se je začela Summer serija na PS. Odigral sem 3 $11 turnirje in enega za $55 (ticket), vendar pa sem na tega za $55 prišel z 17bb. Moram v nadaljevanju bolj pazit kere satelite igram. Najbolje tiste, ki se končajo pred pričetkom ali pa da imam vsaj 40bb. Skratka uspelo mi je tudi pobrati vstopnico za Sunday Million SE, ki se začne 14. Junija.

To je to za danes. Stream se začne ob 19h. Se vidimo tukaj: https://www.twitch.tv/mylove190207

Lp

672

Eno vprašanje mam, že dolgo berem ta blog sam morem priznat da nikol nism streama gledal kr nism ne nlh ne turnirski igralec.

Meni te cifre buy inov pa vse nič ne pomenijo... Sklepam da bi se dal zdeducirat iz rezultatov tako da verjetno ni skrivnost, ampak kok si zaslužu letos preden si na tistem turnirju do 19k pršu? Pa mislim profit, ne tko kot vem da za turnirske igralce izgub sploh ne pišejo samo winningse default/big_smile

Rad bi mal videl kak je ta turnirski mindset, ker meni se zdi da samo grindaš kot nor neke microstakese. Tko 2013 style ko smo vsi to delal default/big_smile Kr 1k turnirjev se mi zdi ogromno v 3eh tednih

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
30

Anubis88 napisal:

Eno vprašanje mam, že dolgo berem ta blog sam morem priznat da nikol nism streama gledal kr nism ne nlh ne turnirski igralec.

Meni te cifre buy inov pa vse nič ne pomenijo... Sklepam da bi se dal zdeducirat iz rezultatov tako da verjetno ni skrivnost, ampak kok si zaslužu letos preden si na tistem turnirju do 19k pršu? Pa mislim profit, ne tko kot vem da za turnirske igralce izgub sploh ne pišejo samo winningse default/big_smile

Rad bi mal videl kak je ta turnirski mindset, ker meni se zdi da samo grindaš kot nor neke microstakese. Tko 2013 style ko smo vsi to delal default/big_smile Kr 1k turnirjev se mi zdi ogromno v 3eh tednih

Do takrat sem imel ene 1500 plusa. Drugače sem odprt na sharkscoope in lahko vidiš moje rezultate (player group mylove190207 je notr party, winamax in pokerstars)
https://i.gyazo.com/28d7f6bacfa41cf38d2f39db6bc162d6.png

Trenutno delam tam od 45 do 50. Sedaj ko je Summer serija na PS in sem se odločil da bom igral tudi satelite od $1.10 do $11 za turnirje iz serije, se ta cifra dvigne tudi do 60. Zaenkrat igram 12 miz, ker se počutim sposobnega in tudi sittautanja ni. Morda sem v vsem tem času ene 4x v 35k handih. pa še to sem sfalu akcijo na microsekundo, ker sem imel težko situacijo na 2 oz treh mizah. Ni ideala, ampak dokler mi laufa je ok.

Jst stvar glede igre jemljem takole:
- najbolj verodostojen podatek je roi, za kar pa je potrebno veliko turnirjev da se približno realizira
- drugi najpomembnejši podatek pa je EVbb/100 handov
      - Jonathan Little je v webinarju rekel takole:
              - EVbb/100 5 - 0: razmišljaj o tem da greš limit nižje
              - EVbb/100 5 - 10: dober, grindaj, premaguješ limite, vendar nisi pripravljen na večje
              - EVbb/100 10+: lahko razmišljaš o povečanju limitov
              - seveda vse skupaj na nek dogleden sample size - jst osebno na vsaj 100k handov

Če sem se že odločil za to pot bom pač dal kar lahko. 1k turnirjev na mesec je mogoče odigrati in to odigrati z zadovoljivim ROi-jem. Zakaj pol jaz nebi tega naredil??
@atathegreat mi je inspiracija. Konstanten profit, konstanten volumen (več ali manj). A je model iz drugega planeta?? Ne. A je neverjetno lucky? Ne. Naredil je kar je treba in najverjetneje še dela da ima kar ima, da dela kar dela. VSAKA MU ČAST!! Vedno je bilo in vedno bo moje vodilo: Če lahko on zakaj jaz nebi?

Evo da še pripopam neki malega od danes:
Zmaga na €10 Kill The Fish
https://i.gyazo.com/62f08c496eca2785a0cc470c593109ab.png

Poleg tega pa še 4. mesto na €5 180-max in 4. mesto na €10 Noctambule za vse skupaj ene €500 profita. Upam da se bo sedaj začelo malo obračat.  default/big_smile  default/tongue  default/cool

Lp

Zadnji popravljal fcmura2005 (09-06-2020 11:12:06)

674

Super, hvala za razlago.

Morem rečt da maš jajca da si šou za proja default/big_smile Sej pravim nevem dosti o turnirjih, sam pr cash gameu je imo zmer bolše manj miz igrat pa higher stakes. Sigurno tko prej napreduješ ker res razmisliš o vsaki potezi; več maš časa in več te stanejo napake.

Well, gl še naprej default/big_smile

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

fcmura2005 napisal:

@atathegreat mi je inspiracija. Konstanten profit, konstanten volumen (več ali manj). A je model iz drugega planeta??

Definitivno iz drugega planeta default/big_smile

default/spade Slozno do kraja default/spade
Discord: atathegreat#1231
52