Tema: LFG Staking & Coaching with Vid ''Zhagy'' Žagar

Pozdrav ekipa,

Ime mi je Saša, medtem ko sem v poker svetu poznan kot HansTheGreat. Solastnik sem poker stable firme LFG Staking, kjer sem obenem tudi coach.
Iz LFG Staking so v njegovi mladi zgodovini (malo več kot 2 leta) izšli igralci, ki so zelo napredovali in ustvarili vrhunske rezultate. Eden izmed njih je tudi Ivan "zufo16" Žufić, ki je v letu 2020 ustvaril 1M$+ profita z vrhuncem na online WSOP-ju, kjer je prišel do braceleta.

Tukaj bi vam predstavil slovenskega igralca, nekateri od vas ga mogoče tudi poznate - Vid Žagar.

Vid je kot edini Slovenec prišel k nam v skupino marca 2020. Šel je skozi preizkušnjo, kjer je igral limite do $22 in 10 mesecev kasneje:
- No1 je na P5 v SLO
https://i.imgur.com/wRVUL82.png
- Igra turnire do $2650
- +100k$ Profit v 10 mesecih
https://i.imgur.com/XeRo9u7.png

V tem obdobju je zelo napredoval in kot njegov coach lahko rečem, da sem več kot ponosen in srečen, da je prišel do tega nivoja.
Zato mislim, da je to prava priložnost za nekoga od vas, da se lahko nauči iz prve roke kaj in kako je potrebno za tak rezultat, v tako kratkem obdobju.

LFG Staking in Vid sprejemata max 2 študenta, ki bi bila deležna maksimalnega fokusa coacha in improvala na isti način kot Vid.

Prijave pošljite na hans@lfgstaking.com in zhagy27slo@gmail.com

Tukaj napišite generalno nekaj o sebi, vaše dosedanje poker izkušnje (staking, če ste že bili), katere nicke imate na določenih straneh ter vaše cilje in ambicije v pokru. Zakaj mislite, da ste ravno vi tisti, ki bi si zaslužili sprejem, koliko časa tedensko ste pripravljeni posvetiti pokru ter kakšen motiv vas žene v pokru.

Srečno!

30

Re: LFG Staking & Coaching with Vid ''Zhagy'' Žagar

Pozdravljeni tudi z moje strani. Najprej zahvala Hansu za lepo predstavitev. Definitivno ne bi bil tukaj kjer sem trenutno v poker karieri, brez njegove izjemne pomoči in nasvetov. V čem mislim, da se ta stable razlikuje od ostalih je, da se veliko učenja in coachingov bazira na tendencijah player poola in exploitanju le-teh, kar mislim, da je bistvenega pomena za najhitrejši preboj iz low/mid stakesov. Seveda v povezavi z improvanjem na teoreticnem delu svoje igre. Vsak, ki posveti tej prelepi igri čas, trud in voljo ima vse možnosti, da mu uspe. Tako, da upam, da se vas čimveč prijavi in da na koncu tiste najbolj "lačne" uspeha tudi izberemo. Če ima kdo kakšno vprašanje pa kar pogumno. default/smile Srečno!

00

A ste dobili kandidata?  default/smile

Zadnji popravljal Mamokisho (19-02-2021 13:53:23)

00

Dobili.  default/smile  Na mail smo prejeli približno 15 prijavnic in smo se na koncu odločili za enega kanditata, ki smo ga vzeli pod svoje okrilje. Mnenja smo, da ima vse predispozicije da uspe, tako da upam da tudi on spiše eno uspešno zgodbo, katerih mislim da kar manjka v slovenskem poker communityu. default/smile

20