Tema: POMOČ

Prosim za pomoč pri igranju NL 0,01/0,02 na Fulltiltu, če ima kdo nekaj časa, da bi me gledal preko Teamvieewerja ter mi povedal kaj delam narobe, ker grem samo v minus.

Dodaj me na MSN:
Mr.Pirc@hotmail.com

00

2

Re: POMOČ

to je tudi za pričakovat če si popoln začetnik

00

Ja razumem, pokuro sem v enem dnevu že polovico BR-ja...lahko si naložim gor še 1m $ pa, če nevem kaj delam narobe bom še vedno šel samo v minus.Mislim, da igram preveč agresivno...nevem no, rabil bi nekega malo bolj izkušenega, ki bi videl mojo igro in mi povedal, kak pa kaj.

00

4

Ja sej si bos skozi igro ustvaru svoj ta prav slog igranja. Nemors pa glih iz zacetka pricakovat že nevem kok dobre rezultate default/smile
Ne me razumet narobe, pomoc drugega je vsekakor dobrodosla, sam js bi vseeno pustu casu cas in se sam nekak izbolsu (kar delam tud ceu ta čas)

00

5

mal boš mogu preštudirat zadevo najprej. a poznaš pravila ?

00

Zdaj sem nehal z igro, ker bi zgubu vse, če bom tak naprej igral, berem nasvete, knjige.
Zanima me če so kakšni fajni videji, da bi se ven učil, ker knjigo mi je res tuga brat.

00

7

DenisKrajnc napisal:

Zdaj sem nehal z igro, ker bi zgubu vse, če bom tak naprej igral, berem nasvete, knjige.
Zanima me če so kakšni fajni videji, da bi se ven učil, ker knjigo mi je res tuga brat.

DC video from the ground in baby steps. Torrent najdeš na bestpokertorents.

Kadar zmagovalec naredi napako, reče:" Zmotil sem se" in se iz tega nekaj nauči.
Kadar zguba naredi napako, reče:" To ni bila moja napaka" in za krivdo obtožuje druge.
00