Tema: rakeback VS (Iron man , poker acadamy)

LP

zanima me če se koriščanje Iron man in poker acadamy promocij odbije od rakebacka tako kot uporaba FTP-jev ?

ter zanima me če bo šlo FTP-ju kaj v nos če mi kolega na moj neteller pošlje 300 $ kjer bom imel še svojih 300$ ter bom naredil first depozit 600$ in kolegu nazaj poslal 300 prek full tilta na njegov fulltilt račun ?

00

2

Re: rakeback VS (Iron man , poker acadamy)

tim napisal:

zanima me če se koriščanje Iron man in poker acadamy promocij odbije od rakebacka tako kot uporaba FTP-jev ?

Ponavadi se vsakršna FTP promocija, kjer dobiš denarno nagrado oz. bonus odšteje od total rake-a.

tim napisal:

ter zanima me če bo šlo FTP-ju kaj v nos če mi kolega na moj neteller pošlje 300 $ kjer bom imel še svojih 300$ ter bom naredil first depozit 600$ in kolegu nazaj poslal 300 prek full tilta na njegov fulltilt račun ?

Ne, če ti bo poslal prek netellerja in mu boš ti vrnil prek FTP računa, potem nevidim zakaj bi to šlo v nos FTPju. Samo priporočam ti da vsaj malo igraš preden pošlješ prijatelju nazaj teh $300.

Re: rakeback VS (Iron man , poker acadamy)

Mislim, da celo ne moreš najprej kr poslat playertransfer, ko narediš firstdeposit. Al se motim?

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00