Tema: Croatian Poker Series

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/Novice/cps_logotip.png

Morje, zabava in poker – odlična kombinacija za sprostitev in zaslužek. Izkoristite to enkratno priložnost in sodelujte v Croatian Poker Series, prestižni seriji turnirjev v Dalmaciji, ki bo potekala od 21. do 28. avgusta ter se borite za odlične denarne nagrade.

Kako se kvalificirati na CPS....

00

2

Re: Croatian Poker Series

tole smo se zmenili s Slobibom in Jeleneo da bomo zihr šli še Jst pa Eva pa Dajnomir pa Mateja, tako , da bo Jelena tokrat pravočasno rezervirala vilo na obali oz. dve če še koga zanima. Če je kdo od vas zainteresiran, bi prosil, da tukaj napiše, da se ne bo ponovila zgodba iz Championeja, kjer smo bili zelo pozni z rezervacijami.....

00

3

jelena bo šla tole v akcijo za hišo tako da matic pa grega povejta če sta vidva tud zraun. Šuri ? Jurčk? Bolata morm pa poklicat, glede na to da bo verjetn dubu na official GW strani ticket +hotel , pa še preko pokerpro buy in, tako da ne vem če bosta z Matejo za hiško. Ali pač?
Sandi, Urek ali kdo drug iz WDW ekipe?

00

jst se bom probal kvalificirat in tam mam itak v paketu hotel, tak da na žalost ne morem vam že zde povedat, če bom rabu plac....dej mi reč, kak dolgo pa bote dol? pa že vete okvirno ceno slučajn?, ker če se ne bom kvalificiral, si bom moral neki najdit...za druge od naših pa ne vem nč...lp

Samo en nasvet me je popeljal na višji nivo: " ureeek ne delaj NEUMNOSTI!!!" default/big_smile
00

Kua se dogaja okrog bajte? Bomo zrihtal kej, če ne grem u hotel.

00

6

jeleno je treba tole nmal pobarat kako je s tem...

00

jst sm se z denisom meno....je reko da ve za en hotel 100m od LAVA in da je pol cenej, da je to dobra varianta.
drgač se bo pa igral par dni pred eventom tud en freeroll za main event in sicer je turnircek z povabili, pa če bo kdo takrat dol mi lahk javi, da ga damo na spisek.

Samo en nasvet me je popeljal na višji nivo: " ureeek ne delaj NEUMNOSTI!!!" default/big_smile
00