Re: [zaključeno] IPT NG 23.9-27.10 ME

všeč mi je struktura nagrad

00

27

ekola nažalost sem out okrog 135 mesta....po 50 minutah drugega dneva sem bil že pošteno short cca 11k (500/1000 ante 100) ... vse skozi od začetka ni bilo kart igra pa je potekala kar hitro (so mi blindi in anteji že pojedli cca 30% stacka) tako, da je do trenutka ko sem izpadel jaz izpadlo cca 25 igralcev.... ker sta ravno pred tem dva odletela nas je bilo trenutno samo 7 na mizi...se iz MP z A10 off odločim da bom probal vzet te blinde in ker sem bil lih na 10 BB nisem pa si želel zapleta sem potisnil allin...igralec, ki je bil vroč in je pred tem izločil že dva po dolgem razmisleku kliče in pokaže AJ v karah....kljub temu da sem bil pošteno od zadaj pade flop A 7 7 imam šanse za split, da se rešim, rabim višjo karto od J  ..turn 4 kara potem pa river sicer K ki bi me rešil, če ne bil v kari tako, da mu da flush....malo mi je žal edino tistega henda pri koncu prvega dneva saj bi z stackom blizu 40000 lahko danes igral normalno igro in bi imel lepe šanse za prit v ITM, ker se definitivno da igrat....to je to eto moj prvi turnir na tem nivoju, malo sem razočaran ampak mislim, da sem igral kar lepo, še posebej prvi dan, ko sem lepo počasi bildal stack kot je šel avarage, kljub temu da nisem imel nekih kart...Zgaga je še not pa še en Slovenec mislim....upam da jima uspe....lp vsem
gl

Zadnji popravljal Tomaz (25-09-2010 18:28:10)

00

Ore 14.57: Minieri di carbone...out

Finisce il percorso per Dario Minieri, imbustato dallo sloveno Alidzanovic.
Lo sloveno apre con A♣ Q♥ eMinieri pusha con J♠ T♠ chiamato dal rivale che si isola.

Board x-x-x-A-10 e player out.

When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.
00

LP
Tule sn najdu Live chipcount. Ce koga zanima, dva naša se še držita:)

http://www.paganoevents.com/it/chipcount-live.html

Zadnji popravljal chuck363 (25-09-2010 15:42:44)

00

30

nažalost sta kot kaže še zadnja dva naša aduta odletela...

Player Out Name Position Prize Time
DAVIDE PENNELLI   20:08
JANEZ KRIZMAN   20:00
DAMIR ALIDZANOVIC   19:58
FEDERICO CIPOLLINI   19:50
RICCARDO GIOMBINI   19:49

Clicca qui per visualizzare i player

00