Re: Od dna navzgor

Glih to je point. Naj te kličejo s sranjem.. naj delajo minus na dolg rok.. flop ok, turn bi pa jst zaprl..

00

Season11 napisal:

moja napaka, še enkrat sem prebrau kar sm pisu je zgrešeno. Vendar vseeno mislm, da je 3b pf vprašljiv  default/big_smile da izoliraš 3 playerje+ še enga za tabo OOP maš ponavadi hand, tko da ne vem kako bi ti odigral če bi on jammu pf? All in z JJ? Po mojem sta obe opciji vredu.

če igraš s pasivno ovco pol mirno lahko zapreš JJ na 4bet, ker klical te bo z ogromno handi, 4betal pa sam s premiumi, če je pa maniac pa zarineš all in
drugač pa lahko kličeš JJ če ne veš kaj naredit, ko te 4beta

Zadnji popravljal helikopter in želva (23-12-2009 22:59:14)

00

helikopter in želva napisal:

kaj pa pol ko padejo na flop nizke karte?

00

konkretno v tem primeru tko kot je odigral bi jaz raisal njegov majhen bet na flopu na 2$ ker je multiway in zarad majhne stave, pač raise za informacijo in odnehal na turnu.

sicer pa moraš vedet zakaj kličeš raise in ne 3betaš...
prvi razlog je npr. ta da je open raiser soliden igralec, ki ti ne bo dal akcije s slabšim handom, medtem ko je za tabo ovca, ki bi jo rad videl v potu in je nočeš spodit s 3betom.
drugi razlog je ta ker nasprotnik ne kliče dovolj 3betov ali je pa totalen nit z zelo nizkim PFR.

konkretno pri tem handu če bi padle nizke karte bi isto raisal njegov 1/3 flop bet, če pa bi betnil normalno bi pa klical in se odločil glede na njegov image če grem do konca ali foldam, v primeru da ga nisi betal ker je nit, verjetno tudi 2barrelal ne bo z bluffi in lahko narediš tight fold, ker ga daš na range TT-AA ali seti

Zadnji popravljal helikopter in želva (24-12-2009 00:58:01)

00

Nism mislil točno 2. hand ampak na splošno pasivnega igralca. Klicat 4bet pasivca z JJ se mi ne zdi profitabilno na dolgi rok,  v najboljšem primeru AK, ampak na AK ga je težko za zihr postavt.. na set pa itak nemorš it pr 100BB s 4betom.

00

tu sem mislil, da je bolje klicat z JJ njegov PF raise, kot 3betat, če nisi prepričan s kakšno frekvenco te 4beta in ne veš kako odreagirat na 4bet in ne da je bolje klicat 4bet...

00

ajaa, ok, s tem se pa strinjam default/smile

00

Leto je naokoli! In???

00