Tema: 100 eur MTT NOIQ

Ene 6. hend 100 eur turnirja na Noiq-ju in sem takoj letu ven. Kakšen pameten komentarček dobrodošel. Bolj ali manj nobenih readov na folku, generalno pa so igralci dokaj slabi tuki.

-Mateyos- was dealt:        Ac - Ad

GlobalGlide                 Fold
eet34                       Call        (25.00)
frisco123                   Fold
cliff11                     Call        (25.00)
N-Hedlund                   Call        (25.00)
avishag06                   Fold
darius999                   Call        (25.00)
sieni*                      Fold
-Mateyos-                   Raise       (150.00)
eet34                       Call        (150.00)
cliff11                     Call        (150.00)
N-Hedlund                   Call        (150.00)
darius999                   Call        (150.00)

Flop                        Kh - Tc - 3h

-Mateyos-                   Bet         (700.00)
eet34                       Raise       (1,400.00)
cliff11                     Fold
N-Hedlund                   Fold
darius999                   Fold
-Mateyos-                   All-In      (2,125.00)
eet34                       Call        (1,425.00)

Turn                        Kh - Tc - 3h - 2c
River                       Kh - Tc - 3h - 2c - 8c

-Mateyos- shows:            Ac - Ad (a pair of Aces)
eet34 shows:                Ts - Kd (two pairs, Kings and Tens)

eet34 wins:                 6,540.00 (with two pairs, Kings and Tens)

mateyos.com
00

2

Re: 100 eur MTT NOIQ

jst bi dal po 4 limperjih pred tabo vsaj na 200 preflop čeprov dvomom da bi bil rezultat kej drugačen!

00

Ma še na takuihle buyinih takol igrajo? Me prav spominja to callanje na starse na šuder buyinih default/big_smile
Bi pa tudi jaz prižgal malo več, čeprav dvomim da bi foldal kdo, ko se narod odloči da bo gemblal nimaš tu kaj. Edino allin bi ti foldali... mogoče default/smile

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00

Ma ja, res sem premal rejznu. Sploh glede na to, da vem da so ovce bi mogu dat vsaj na 200, če ne še na mal več. Pa naj pol plača če hoče. To napako res mal prevečkrat nardim. Se bom popravu! default/big_smile
Drugač pa ja, res so ovce tut na teh limitih, na NOIQ-ju maš na MTT-jih zares slabe igralce, na ongamu pa ipokru so rahlo bolši se mi zdi, ampak povsod se da.
Na noiq-ju sem glih dons gledu rezultate regularcev na sngjih 50+ pa se najde redkokdo k dela +2 al pa +3 ROI-ja, vsi ostali delajo suverenih okol -8 ROI-ja. Mene pa že skor 1000 sngjev kema na +19! hehe Ampak verjetno nekak +5 ROI-ja realno delam. Mal table selektinga pa se jih suvereno tolče!

mateyos.com
00

5

jaz sem v podobnih situacijah z AA, KK že večkrat kar all-in porinil, in bil tudi callan od vseh mogočih pocketov in sjutanih Ax...pa tudi popušil večkrat kot bi si človek mislo

A krek per day keeps the money away
00