Tema: Everest Poker $100 Freeroll

http://www.shrani.si/f/43/qc/4RKvr0Wm/everest.gif

Jutri 7.6.2009 ob 20:00 prirejamo
Everest Poker $100 Freeroll ekskluzivno za naše igralce.

PokerPro Freeroll najdete pod Scheduled Tournaments - Privat

http://www.shrani.si/f/2D/CM/3IVkJGT/freerollscreenshot.png

Čas turnirja kaže ob 18:00, vendar po njihovem času. Po našem je ob 20:00.

Geslo za freeroll je : FBG967

Vsi, ki še nimate Everest Poker računa in želite sodelovati v freerollu se lahko registrirate tukaj.

Re: Everest Poker $100 Freeroll

Evo pridem

00

lepa ku ps default/smile se vidmo jutr na EVEREST

00

s mi zdi d j vlik "tujcu" zvohal gesl z ta freeroll.
moj predlog je d bi mel za nasledne freerolle,č bo še kdaj kjr drugačn način kr se gesla tiče, d bi jih sam reg. uporabniki dubil pu pm. al pa tist ku bi hotu d bi ga dubu n pm. al pa kej podobnga.

zdle se je začel pa smo na miz 3je slovenci če se ne motm. bedn....

00

aja,drugač pa tud d pohvalm, d j fajn d j kdaj kak freeroll. še več takih default/wink

00

6

danes sem bil prijetno presenečen nad tem koliko tujcev je registriranih preko vaše in naše strani.  SPA, ITA, GER, CHILE, VENEZUELA, POL ...  Škoda ker je od vseh najmanj SLO igralcev. Upam da bo drugič boljše

00

Nvm prvič igral zdele pr tem everestu in morm rečt da mi vmesnik sploh ne odgovarja. Dregač pa neko bedno 76 mesto al tam naokrog eno. default/smile

00

8

so mi AK skrekal ko sm flopnu K sm prvi spusu:D (se vsaj matru nism kasnej)

PunBB bbcode test
00

9

benz napisal:

danes sem bil prijetno presenečen nad tem koliko tujcev je registriranih preko vaše in naše strani.  SPA, ITA, GER, CHILE, VENEZUELA, POL ...  Škoda ker je od vseh najmanj SLO igralcev. Upam da bo drugič boljše

Naslednič bomo geslo poslali dve ure pred turnirjem po newsletterju samo našim članom. Vprašal bom pa Everest če se da še kako zaščititi proti freeroll lovcam.

10

benz napisal:

drgač si pa lahk tud ti spremeniš podatke v banana državo...tak, da to glih ni merilo s kje prihajaš- sm se pred kratkim z nizozemcam tuk lpu po slovensk poguvarju:)

00

11

rim napisal:

sm se pred kratkim z nizozemcam tuk lpu po slovensk poguvarju:)

default/big_smile default/big_smile default/big_smile

Men je tud učjeri en "francoz" pamet prdaju ,sam na party-i default/big_smile default/big_smile,k je vidu de ga ne je***,mje pa u čisti balkanščini mamo omenu default/big_smile default/big_smile,to pa ni blo use.Takoj se je u štrajt zapletu še en "švaba"iz broda kod soče,jaoj,kak super štrajt.
Pa šta radiš tamo alo,kako posao?,je'li para ima itd...... default/big_smile default/big_smile default/big_smile,škoda de ju je sajt skenslu  default/big_smile default/big_smile default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00