76

Re: Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

llolla napisal:

Si kazensko odgovoren

ž
Na Goli otok bi ga dau,je li???? default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

1 . Za ponedeljek pa pravi:" Glede preostalega stake-a sem te želel kontaktirati v ponedeljek da se odločima skupaj kako naprej (sam sem hoto predlagat da igram 9-man kjer je manjša varianca dokler se ne dvignem nazaj." IN KAJ JE PREPREČILO TA PLEMENTI NAMEN, ki ga je imel v ponedeljek ? Telefon še kar ni delal ? To ostaja skrivnost.

2. Zakaj  si takoj ko se ti je azo javil da te stejka, zbrisal topic o stejkanju?

Ko boš na tole odgovoru, ti bom pa definiral!

00

78

lol čez ceu sajt  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

1. Če si se že tako poglobil, bi lahko opazil da je bil ta "plemeniti namen" zasnovan v četrtek...da ni bil v ponedeljek izpeljan je nekako logično da so se vmes stvari tudi spremenile - med drugim sem v ponedeljek šele prišel domov, telefon pa v torek popoldan za mano...na hitro

2. Topic sem zbrisal ker nisem prvič stake-an in potem dobivam msg-e še dlje dni...sicer pa sem tudi to že povedal Corey-u ki je naslednji dan povpraševal in ne vem kaj bi s tem prikrival ko pa lahko admin kadarkoli preveri brisane poste  default/roll 

zdaj pa mam napeta ušesa: kdaj sem koga prevaral???

00

V zvezi s prejšnjim stejkom http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic. … 538#p96538...to je poslal približno 2 meseca nazaj:
AlenScorpio napisal:

Zdravo,

sem bil skoraj prepričan da sem vam že javil da je projekt busto, saj sem se za nekaj mesecev "odstranil" iz sveta online-a. Glede tega kako naprej pa nisem nič pisal, ker sem računal na en večji priliv ki pa je splaval po vodi...hotel sem namreč "presenetiti" z reloadom oz. 1/2 povračilom stake-a, kar sem že v začetki temi omenjal kot možnost. Tega se še vedno držim in me lahko držite za besedo wink ko bo stvar tako daleč pa se bomo tudi dogovorili za katero opcijo ste bolj zainteresirani!
    Sicer mi je žal, da je projekt končal (tudi potekal) tako kot je, ampak nikakor ne morem verjeti v kakem downswingu in tiltu sem se znašel...morem pa povedat da sem vseeno igral svojo igro naprej, vendar nikakor ni šlo preko MTT variance  roll  moja edina napaka je bila proti koncu, ko se nisem povsem držal brm-ja...zato bom tudi držal svojo besedo glede reloada oz. povračila stake-a.

V upanju da se čimprej znova slišimo Vas lepo pozdravljam.

1.Si  držal svojo besedo glede reloada oz. povračila stake-a ?

Če je odgovor  NE, potem je to prevara. Ali nateg, če ti je to ljubše.

00

Po tem nategu pa je zaprosu  še za en stejk lol....majstr ne ga srat no...očitno nimaš pod kontrolo svojega lajfa in se ne zavedaš sploh kaj počneš...

Zadnji popravljal greytex (22-06-2011 12:34:21)

00

V tem projektu ni bilo ničesar določenega predhodno glede reloada oz. povračila...pustil sem odprto možnost in sem po koncu sam ponudil da povrnem 50% stake-a in sem tudi povedal da bom ko pridem do brolla (očitno še nisem če sem rabo drug stake)!
Priznam da tistem primeru ni blo korektnega poročanja (bolj osebnostne narave - saj me bad run prehitro spavi s tira in vse skupaj potlačim vase)...pri vsem ostalem pa ne gre za nikakršno prevaro!

Imel sem kar nekaj uspešnih stake projektov (tudi 5k+), ampak o teh seveda ne govori saj so le slabi trenutki/napake zanimivi za občo javnost default/wink

Skratka nikakor ne opravičujem svojih zadnjih dejanj in bom nosil vsakršne posledice...nočem pa da se zadeve napihujejo v takšne skrajnosti saj to niso!

@greytex: mogoče nisi daleč od resnice, še vedno pa nisi v položaju da bi ti o tem sodil!

Zadnji popravljal AlenScorpio (22-06-2011 12:41:32)

00

83

http://www.shrani.si/f/2E/gH/3ROeYWoV/brez-naslova.png

00

84

AlenScorpio napisal:

nočem pa da se zadeve napihujejo v takšne skrajnosti saj to niso!

Itak d ne,sam ni kej druzga počet k tole spremlat default/big_smile  default/big_smile ,ta kilca ni glih nvem kua če kupuješ pudrt stanvajne u Lublan default/big_smile  default/big_smile

00

85

Rus,kje s tega mulca najdu default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

86

AlenScorpio napisal:

Imel sem kar nekaj uspešnih stake projektov (tudi 5k+), ampak o teh seveda ne govori saj so le slabi trenutki/napake zanimivi za občo javnost default/wink

Kaj??? Ja vsakič, ko bo kdo imel uspešen stake (kjer ne bo zapravil denarja na način, KI NI BIL DOGOVORJEN s stakerjem), bomo o tem govorili? PA ČLOVEK, to da je stake korekten SE PREDPOSTAVLJA SAMO PO SEBI. Nobeden ne bo dobil zahvale za to, ker je bil korekten in je igral tako kot je bilo zmenjeno, in potem razdelil denar tako kot je bilo zmenjeno.

Če pa delaš tako, kot si v tem primeru, pa jasno da se bo govorilo o tem in se tudi opozorilo javnost, ker to pač ni korekten odnos!

To je tako, kot če bi reku, da mora policaj ustavit vse, ki vozijo po reglcih in jim čestitat za zakonsko pravilno vožnjo. TO SE OD LJUDI PRIČAKUJE in za to ne bodo dobili zahvale, Če pa bo nekdo vozil 100km/h, tam kjer je omejitev 50km/h, pa verjemi da bodo posledice in se bo o tem polemiziralo.

Svašta.

00

87

Imam zelo zanimivo in inovativno rešitev za preprečitev, kot praviš, napihovanja zadev do skrajnosti..azotu vrni 1k€

00

@J-kob: niti najmanj nisem želel tega povedati s tem...želel sem samo demantirati razne izjave z namernim nategom in da bi naj to že počel!

@mongo: ni toliko inovativna, da je ne bi z Azotom že tudi dojela...vendar to se boma zmenla mi2 med sabo.

00

89

Naccccccccccc tema,more,more default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

hehe Reno glavno da se nekdo zabava zraven default/big_smile jaz sem zaključil, tak da te prepuščam v milost ostalih default/wink

over & out

00

91

Neeeeeeeeeeee no  default/sad  default/sad

00

Alen...jest ti verjamem da si uspešen pokeraš....sam v teh dveh stejkih si se izkazal za neprimernega za stejk,,,pa ne iz razloga, da bi bil slab igralec kar najbrž nisi. Samo po mojem maš težave na drugih področjih v svojem lajfu in skozi poker se to ne da rešit in še hitreje bolj zabredeš. Za moje pojme si zrihtaj prvo private life in potem spet začni igrat resno poker.

Zadnji popravljal greytex (22-06-2011 13:26:39)

00

93

Na tem sajti vsaj 1/2 folka nima pušlihtan lajf,oz,nimajo pojma kua je resno zabredit default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile .
Ku so men use uzjel,ves je bla večina še ena sama semena,ki so tavala iz cveta na cvet  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

94

azo škoda da ne boš dal za muce, ker potem bi bil reno čist napaljen default/big_smile nič več ne bi blo smešno default/big_smile

00

95

Ne ni škoda,če ma raje ljudi bo dal pač njim,men ne prhaja na muce btw default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
so mi pa bile u najtežjih trenutkih najboljše prijateljice,sam tko za info default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

iskanje izgovorov, mogoce bom reloadu 50% stejka tut ce to ni blo prej zmenjen, ob tem da se nisi drzu tistga kar je blo zmenjen v stejku je obsoevanja vredno..... ce se nisi drzu, si odgovoren za vso vsoto, pa se bonus zravn, zarad budaleštine.

kar se pa tega stejka tice.... si pa pac oseba s katero ne bi zelel imeti opravka. ves kako stejki potekajo, ves da se daje update, ves da se daje grafe, ves da se OPRAVICI ce se zajebe, da se pol reprogramera stejk..... in ti si ne sam da ignoreru (pa mi res visi kita za tvoje osebne probleme, ker to je posel) vse to, takoj k se te je zacel mal kritizirat po forumu, prsu vn s hitrimi diplomatskimi odgovori v pasivno agresivnem stilu da ja neb zgubu ugleda oz pogajalske moci..... stari zgubu si ga do amena in res nisi clovk na nivoju...... kukr sm rad spremlju eno tvojo temo kjer si objavljal svoje rezultate, to zdej ni vec nc vredn, mislm da nic ne opravicuje tvojih dejanj.... in pricakujem da se bos posul s pepelom in prosil za odpuscanje tistih neposredno prizadetih

se kritika za vodstvo foruma: jst ne vem kaksni so kriterji vstopa v semi pokerproja, ampak mam obcutek da ocitno samo rezultati in ne reference nekoga iz vodstva na podlagi projeve integritete, kar se je videlo, v dejstvu da je bil kontakt z scorpiom vzpostavljen sele takrat, ko ga je on sam vzpostavil. To da ima neko podjetje v svoji pro ekipi igralca in da ta ne more biti v izrednh stanjih dosegljiv z vaso intervencijo, tut ni v redu...

00

97

ravnokar me je klical Banfro, ki dela v klubu pr Jocotu v Hrastniku in je obljubil da bo Joco poravnal tistih 200€za Mutziya, ki mu jih še dolguje za dobrodelno akcijo.

00

sorry za off topic mutzyy najprej opravičilo u imenu tistega človeka ki ti ni nakazal denarja jaz sem zdaj kontaktiral pjera ki mi bo dal podatke in ti jaz osebno zagotavljam da boš ta denar v najkrajšem možnem času dobil sam sem namreč glavni u njegovem poker klubu tako da ti 100 posto zagotavljam izplačilo denarja oprosti še enkrat

00

99

hehe 8 sekund prepozen sem bil...

00

AlenScorpio napisal:

med drugim sem v ponedeljek šele prišel domov, telefon pa v torek popoldan za mano...na hitro

a telefon je šov še na after? 

you are full of shit!

Zadnji popravljal Stremetzsky (22-06-2011 15:47:42)

00