Announcement

Collapse
No announcement yet.

JJ on the bubble

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    AbsoluteCoconuts wrote: [quote=CoreySteel][quote=AbsoluteCoconuts]
    Se strinjam z vsem ostalim in sam igram le cash game, ampak tole napisano ne drži. Lahko me kakšen turnirski znalec popravi, ampak v kolikor je meni znano, je strategija odvisna od tvojega stacka in faze turnirja. Včasih pač imaš zelo majhen stack in za zmago bi se potreboval dobiti več zaporednih all inov, takrat je zmaga skoraj nemogoča in se igra na mincash. Več kot to žal ne znam povedat, nisem turnirski igralec.
    Sigurno so, ampak poglej kako je potekala debata. Pisal sem bolj na splošno, ko nekdo pri 16bb "išče razloge" za fold pri shortijih za min cash. In pri 66 vs AK podobno. Veliko večja napaka in napačno razmišljanje, kot pa če foldaš AA na bubblu s petimi anteji v stacku
    Za tole situacijo konkretno ni nobene dileme, seveda se strinjam s tabo.
    Stremetzsky wrote: [quote=AbsoluteCoconuts]
    Se strinjam z vsem ostalim in sam igram le cash game, ampak tole napisano ne drži. Lahko me kakšen turnirski znalec popravi, ampak v kolikor je meni znano, je strategija odvisna od tvojega stacka in faze turnirja. Včasih pač imaš zelo majhen stack in za zmago bi se potreboval dobiti več zaporednih all inov, takrat je zmaga skoraj nemogoča in se igra na mincash. Več kot to žal ne znam povedat, nisem turnirski igralec.
    tudi to, kar si povedal, nima prav nobenega smisla tako da...ostani lepo pri cash game
    potem me prosim popravi, tole kar si sam napisal tudi nima smisla, če ne poveš zakaj se ne strinjaš
    pač napačno razmišljaš, neda se mi zdej na veliko razlagat, niti neznam dobro razlagat o pokru. Nevem zakaj bi bla zmaga nemogoča in zakaj bi mogo dobit več zaporednih all inov? Ok pustimo zdej tisti super mali stack, ker če se vedno spuščaš pod 10bb itak nimaš kaj iskat na turnirjih, drugače pač z manjšim stackom čakaš na profitabilne situacije proti nasprotnikom kjer imaš fold eq. in puskušaš pobrat kakšen pot ali 2 preflop, ukradeš kako blind na blind situacijo, dobiš še kak walk na bb si že na 15-20bb - dobiš JJ na gumbo jih zarineš še preden uspeš zamežiknit, in si že na 30-40bb. Seveda ni vedno tako enostavno ampak you get the picture. Treba je bit potrpežljiv in čakat na šanse, ki se slej ko prej ponudijo, ne pa se spuščat na 5bb in lovit min cash potem pa jokat kako vedno letiš vn ker zgubiš flip...flip za 10bb

    Comment

    Working...
    X