Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO limp calling weak A*** hands

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO limp calling weak A*** hands

    Hej, imam par PLO handov za pokomentirat. Sem že objavil na par ANG forumov pa so odgovori bolj površni, tako da si z njimi nimam kaj velik za pomagat, zato objavljam še tukaj. Prvi hand(desni klik pa odpri povezavo v novem zavihku, da bo laži):

    Prvi spot je moj thinking, da smo v poziciji, vsaj en villain je deep in raise čez limperje je dokaj wide verjetno, tudi SB lahko pokliče tako da definitivno call, tudi če UTG folda verjetno pokličem, ker imamo pozicijo in lahko več blefiramo. Handa nisem raisil preflop ker na microtih te italjanarji ne poznajo folda in pol še en blind pokliče pa sm 4w in praktično nič ne morem Cbetat ker vedno kdo kej zadane tazga da xr ali pa calla.
    Drugi spot smo pa OOP, tako da tuki pa ne vem, prvo kako vpliva na odločitev da je CO short/deep? Drugo pa izven pozicije ne mormo blefirat in težko je dobit value ko zadanemo flush + blockamo Khigh torej HU OOP deep je fold mislim, tudi če je še en short stack zraven verjetno, medtem ko če kliče še en deepstack ne vem?
    Nasplošno me te spoti znervirajo, ker se mi zdi da puščam velik denarja s tem ko skos limp callam. En problem je da so nasprotniki short stack fishy večino tkoda implied oddsi so manjši, po drugi strani pa kličejo večino flushou tkoda je isto, poleg tega če so short se lažje z non top2p stackamo, vendar jih pa ne mormo v poziciji blefirat. Skratka najdem argumente za in proti in v teoriji vse makes sense v igri pa preveč zgubljam se mi zdi, mogoče morm manj limpat to in open foldat začet če vem da so za mano aggro shortiji, predvsem me jebe SB ko sm OOP, no pa tut IP z A623ss ni glih prelep lajf.
    FD zadanemo 7:1 vendar postflop vedno se cbetta, večinoma celo pot tkoda mi ne pustijo glih videt turnov. Tkoda kaj mislte glede OOP/IP, stacki različni, tut eventuelno handi se razlikujejo A632ss AK87ss AJ84ss so zeo različni.
Working...
X