Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLO CO vs limper limp/fold/raise?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLO CO vs limper limp/fold/raise?

    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/8151022[/pokerhandreplayer]
    To je standard open na CO se mi zdi, ko pa nekdo limpa v tem spotu proti passivnim igralcem zadaj je lahko limp behind boljši kot pa buildat pot in biti 3w OOP, če pa so igralci zadaj short stack(ponavadi wide raise, ker tiltajo ipd. in hočjo JJ čimprej notr spravt) ali enostavno deep aggroti, potem pa limpanje odpade, torej v tem primeru vedno raise? A743ds in As654s se mi zdi dozdeva da imata isti value v tem spotu?
    Flop se mi zdi normalen raise z 2p ker hočmo zaračunat proti TPTK, gutterju, bottom2p in nočmo dat free karte unmu zadi, če ma kašnga weak A, gutter ipd.
    FAK, sorry za spam s temi posti! Meni kaže kokr, da ne objavlo, nek error in sm 4x prtisnu in je to ratal. Se opravičujem.
    Tole mi napiše:
    An error was encountered
    Note: For detailed error information (necessary for troubleshooting), enable "DEBUG mode". To enable "DEBUG mode", open up the file config.php in a text editor, add a line that looks like "define('FORUM_DEBUG', 1);" (without the quotation marks), and re-upload the file. Once you've solved the problem, it is recommended that "DEBUG mode" be turned off again (just remove the line from the file and re-upload it).
Working...
X