Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skrill problem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skrill problem

    Živjo mi zna kdo ki uporablja skrill razložiti zakaj ne morem preko paysafecard naložiti ubogih 10€? Govori mi o nekem limitu, do zdaj sem neomejeno preko paysafecode nalagal na skrill vendar mi zdaj z rdečo spodaj napiše za nek limit? Morda kdo ve? Skrilla nisem uporabljal že 6 mesecev, morda zato? Slika spodaj:

    Katerikoli znesek zberem mi ne omogoči gumba "continue"...morda kdo ve kje je problem? Se pravi jaz bi rad naložil preko paysafecard kode (10€). Ponavadi je bilo tako da sem izbral paysafecard opcijo na skrillu, in me je potem preusmerilo na paysafecard stran kjer sem vtipkal 16 mestno številko. Se je to zdaj kaj spremenilo? Ne razumem v čemu je problem, če morda kdo pozna rešitev?

  • #2
    Moraš mogoče imeti mypaysafecard račun? Mogoče ne gre več direktno preko kod?
    edit: Tole sem mislil.
    https://www.skrill.com/cz/support/qu...y-paysafecard/

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Corey tnx
      Očitno se bom spet jebal kot leto dni nazaj. Res imam smolo s temi pizdarijami
      Problem je ker sem vmes zamenjal številko in se ne morem prijaviti v svoj paysafecard račun ker zahteva dvojno verifikacijo in ker imajo tak ofukjeno narejeno je možno samo preko telefona tako da sem spet v dreku :/ Bi pa rabil spet na Paypalu 10€, imam kodo za 10€ vendar zdaj ko ne morem uporabiti paysafecarda da bi naložil na skrill se lahko na glavo vržem. Edina možnost bi bila da dam jaz nekomu cifro meni pa se naloži na paypal. Sem kontaktiral pokerpro uporabnika "kr en" pa žal nisem dobil odgovora saj sva preko zasebnih sporočil opravila prejšnjo transakcijo kjer sem jaz njemu poslal preko Skrilla on pa men na Paypal (ni bilo nobenih zapletov). Zdaj pa ne vem kako bi tole izpeljal. Novega Paysafecard računa pa ne mislil odpirati (v bistvu sem ga vendar so zaznali da imam že odprt račun tako da ga itak nisem mogel na novo odpreti). Res ne morem verjeti da nimajo opcije maila za dvojno verifikacijo. Mi pa fali 5€ na paypalu (res imam srečo ni kaj ).
      Morda kdo ve če je sploh možno spremeniti telefonsko številko pri paysafecard-u? Ali jih moram kontaktirati? Ne morem verjeti da sem v podobmen problemu kot leto dni nazaj ko sem jih potem klical in čakal tedne da so sploh kaj naredili.

      Comment


      • #4
        Ajej
        Nimaš druge kot da jih kontaktiraš. Sigurno mora biti kakšna opcija da dobiš nazaj svoj račun.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Nimam pojma kaj bi naredil, enostavno ne gre. Sem probal klicati na paysafe pa telefonska ni prava. Morda bom pisal na skrill da mi razložijo zakaj komplicirajo. Imam pa na skrillu 5 Eurov (kar je dovolj za silo na paypalu). Je kdo pripravljen narediti menjavo jaz dam 5€ na skrillu, dobim 4 na paypalu? Bi šlo?

          Comment


          • #6
            vosu wrote: Sem probal klicati na paysafe pa telefonska ni prava.
            Napisi jim mail...jaz sem probleme pri njih resil v 2-3 dneh.
            FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

            Comment


            • #7
              andraz wrote: [quote=vosu]Sem probal klicati na paysafe pa telefonska ni prava.
              Napisi jim mail...jaz sem probleme pri njih resil v 2-3 dneh.
              Mogoče veš njihov mail? Je tale pravi?
              info@paysafecard.com
              ali je morda tale točen?
              info.sl@paysafecard.com
              Morda lahko posreduješ mail na katerega si jim ti pisal? Tnx...

              Comment

              Working...
              X