Announcement

Collapse
No announcement yet.

withdraw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • withdraw

    a ima še kdo probleme z izplačilom?
    najprej nakažem direkt na banko $- najcenejša varianta. kerdenarja ni jim pišem in rečejo da so nakazali samo je banka zavrnila. na banki mi povedo, da so dobili zahtevo za izplačilo vendar brez kritja- zato so zavrnili... ker se mi ne ljubi več s tem ukvarjati izberem "lažjo" vendar dražjo pot preko skrilla. po 14ih dneh še vedno nič- tudi na 2 maila niso odgovorili- live pomoči pa itak ni več...
    kakšen namig?

  • #2
    rim wrote: a ima še kdo probleme z izplačilom?
    najprej nakažem direkt na banko $- najcenejša varianta. kerdenarja ni jim pišem in rečejo da so nakazali samo je banka zavrnila. na banki mi povedo, da so dobili zahtevo za izplačilo vendar brez kritja- zato so zavrnili... ker se mi ne ljubi več s tem ukvarjati izberem "lažjo" vendar dražjo pot preko skrilla. po 14ih dneh še vedno nič- tudi na 2 maila niso odgovorili- live pomoči pa itak ni več...
    kakšen namig?
    sem mislil da pišem pod poker igralnice.... težave se nanašajo na 888

    Comment


    • #3
      Si opravil deposit s Skrillom tudi?
      Cashout je trenutno pending, al kako?
      Poglej v spam folder, če si dobil kako zahtevo po dokumentih ali kaj podobnega.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        CoreySteel wrote: Si opravil deposit s Skrillom tudi?
        Cashout je trenutno pending, al kako?
        Poglej v spam folder, če si dobil kako zahtevo po dokumentih ali kaj podobnega.
        najprej naložil 10preko skrila in dal za teh 10 zmanjšan znessek za izplačilo
        14.02.dam zahtevek, sedaj je v statusu awaiting proces
        pošte tud v spamu ni
        oddane imam vse dokumente saj sem za naredil nekaj transakcij- nikoli imel problemov

        Comment


        • #5
          To se zdi vse v redu potem, ja. 888 je itak znan kot bolj počasen. Verjetno bo jutri.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            CoreySteel wrote: To se zdi vse v redu potem, ja. 888 je itak znan kot bolj počasen. Verjetno bo jutri.
            yup, danes dobil...

            Comment


            • #7
              :d
              ..........
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment

              Working...
              X