Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slovenian Start

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hvala za dobre besede.
    Sem lahko igral samo prvi dan, pol moja punca je mela eno operacijo in nisem mel caš za poker, in zdaj je ven iz bolnice pa rabi vse moj pomoč tak da nevem kak bom lahko igral.
    ​​​​Prvi dan sem igral na 365, ampak nevem zakaj rakeback sistem ni delo in mislim da bom spremenil na party.
    Če bom mel srečo upam da ta vikend bom lahko igral moje s&p.
    Sem vesel da vidim kak slovenski igralec so tukaj, sem misil da forums so zdaj umrl. Hvala za vse pomoč.

    Comment


    • #17
      Dober dan,
      Hvala bogu vse je vredo in sem deposit 100 entrance za 1e s&g na party in lahko začnem igrat. Kje bi lahko ucil ta igra, kdo ma kake "advices" lahko tukaj napise.
      Let's print some money.

      Comment


      • #18
        Originally posted by him19 View Post
        Zdravo, za zdaj ni mam nove novice. Ni mam čas za nič če delam velike ure/dan. Normalno bo da igram velike ure na dan, ampak za mene je contra.
        Hope that i write corect or at least close. I played few hands on 365, and went pretty well on 2nl but i dont like to much cash game.
        I checked party poker and they have some traffic on cash games, sng are dead and not so bad tournaments.
        I am going to check gg poker and to take a decision where to deposit.
        Till then i am still practice my slovenian to make improvements and to have chance on a better job.
        Lep pozdrav, Jon.
        Ko greš na "all-in" pri iskanju boljše službe, upam, da boš dobil "royal flush" in našel popolno delovno mesto!

        Comment

        Working...
        X