Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mid stakes survival challenge - Gregor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mid stakes survival challenge - Gregor

    Lepo pozdravljeni,
    vrgel se bom v mid stakes mtt turnirje in upal, da me ne pojeste prehitro.
    Na voljo imam okoli 1500€ br, igral bom turnirje do max 33$ na party p. Mogoce kaj na starsih. S tem postom upam na malo vec discipline. Posodabljal bom pa po vsakem odigranem dnevu.Ne bo pa tapravega volumna. Veliko bo predvsem vprasanj zato bi rad se omenil, da v kolikor obstajajo se kaksne coaching skupine sem zainteresiran in bi vas forumase prosil za kaksen kontakt.
    https://www.sharkscope.com/#Player-S...DegenerateGreg
    Hvala in srecno vsem!
    If you continually give, you will continually have.

  • #2
    Ojla poglej sm ti privat pisal lp gl gl

    Comment


    • #3
      Srečno s projektom! okerpro:
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Srečno, objavi kakšne zanimive situacije, da predebatiramo. Predlagam ti, da igraš turnirje tudi na GGpokru ali Natural8, Pokerpro ekipa ima super dodatne promocije pa se zmeni z Corey-jem ali Bebikom, če še nimaš accounta. GLGL

        Comment


        • #5
          Lepa hvala za odgovore. ❣️
          Sem se odlocil, da bom updatal tedensko. Torej vsako nedeljo bo kaj novega.
          V mislih sem imel predvsem kaksne skupine(discord, skype) kjer igralci skupaj analizirajo igro.
          If you continually give, you will continually have.

          Comment


          • #6
            Ta vikend bom zaseden tako, da nekako zakljucujem teden z samo nekaj turnirji. Z ponedeljkom bom dvigoval volumen.
            Kar je bilo omembe vredno ta teden, odigral sem samo 7 turnirjev.
            08/25/2021 Prize Won $58.7 in a Bounty Hunter $33: $3K Gtd tournament on PartyPoker. Finished in position 10 out of 111 players.
            08/25/2021 Prize Won $57.61 in a The Clásico: $15K Gtd - Legend of the Week! tournament on PartyPoker. Finished in position 60 out of 741 players.
            Sem se pa cez phase2 za 22$ KO turnirja v sklopu pp wptja pod real name uvirstil v finale 200k ko eventa in tam od ca. 2000ljudi koncal na 120mestu. Bil sem zadovoljen z igro. Zadnji hend je bil 99na bb allin za 23bb po 3betu in reraisu na se mi zdi pot proti zelo loose imel je TT in sem koncal. Imel se se okoli 140$ bountyjev. Pred tem sem bil celo chip leader dokler me ni sreca za trenutek zapustila in sem izgubil preflop za 22bb kk v. Kqo in potem sem se zaletel se z kk proti aa.
            Vsem zelim sreco in mir.
            Lp, Gregor
            If you continually give, you will continually have.

            Comment


            • #7
              Zacel bom igrati tudi na wpn poker omrezju. Bi vas prosil za kaksen review na hitro. Acc sem naredil na blackchippoker.
              Username: DegenerateGreg
              Hvala!
              If you continually give, you will continually have.

              Comment


              • #8

                FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                Comment


                • #9
                  Zdravo Grega, srečno s projektom, keep us updated!
                  Podajam review glede Winning mreže, odpri si nov račun preko Pokerproja na Pokerkingu, prejmeš višje nagrade kot na Black chip pokru.
                  Pojdi na ponudbo/Pokerking in kreiraj novi račun preko Pokerpro linka nato pa javi svoj račun na support@pokerpro.cc okerpro:

                  Comment


                  • #10
                    Pozdravljeni prijatelji,

                    Tako kot vse stvari, ki se jih lotim v zivljenju tudi te nisem koncal. Ker sem v sluzbi dobil odpoved iz krivdnih razlogov. WTF na finalki sem bil HU in je struznica stala pac tisti 2 uri dokler nisem porinil 44BB ALLIN z KJo, ker sem se zatipkal pri kalkulaciji.In ker je poletja skoraj konec in imam prevec casa, zbiram moralo in ce na to objavo dobim en lajk zacnem spet gemblat.A velja ce si sam lajkam? Uprasam za prijatelja.

                    Tokrat sem prodal avto za BR od okroglih 1000€ in kupil skiro. Low stakes mtt na GG, Natural8. Potem bom dodal se party poker in starse. V kolikor gre hitro po zlu sem pripravljen vlozit se dodatnega cuka, ki ga dobim za ledvico. Graf party pokra stoji ze ene par mescev. Bom pa postal kaj iz GGja kmalu.

                    V kolikor obstaja kaksna skupina skype/fb/discord kjer bi se lahko aktivno prikljucil analiziranju hendov in nadgradil svojo "se kr slabo igro" bi vas prosil, da me poknete. To bi mi trenutno pomenilo najvec. Hvala vam dragi ljudje❤️

                    Lp, Grega
                    If you continually give, you will continually have.

                    Comment


                    • #11
                      CoreySteel

                      Ne morem verjet kaj si mi naredil. Prosim za lajk...
                      Attached Files
                      If you continually give, you will continually have.

                      Comment


                      • #12
                        Imaš like
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          Fakat... Ni mi ratalo. Sem zacel na novem projektu ????

                          Ampak samo brb.
                          Last edited by DegenerateGreg; 25 Jan 2023, 08:56.
                          If you continually give, you will continually have.

                          Comment


                          • #14
                            FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                            Comment

                            Working...
                            X