Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekreativni poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Post 6
    Pozdravljeni! Smo že sredi meseca aprila poker bombamo dalje. Nekako smo prebili led in že s prejšnjim postom najavili boljše čase. Počasi se pobiramo. Zadnji mesec sem precej več delal na igri, kar se je začelo hitro kazat na rezultatih. Ne bom preveč nakladal poste bom probal čim krajše pisat. Seveda vprašanja dobrodošla
    br: 3540e
    Neki smo tudi zmagal prilagam spodaj grafe

    +280$ v prvi polovici aprila

    zmagica monster 5tka


    No čakamo še kej večjega. V prihodnje obdržat fokus ter vsem en dober grind gl gl
    bonuse, nagrade, rb milje tickete in use kar sodi zravn bomo konec leta sešteli v br. Tudi tega bo precej in res se lepo nabira.

    Comment


    • #17
      Post 7
      Bombamo naprej. Naredili smo najboljsi score v tem letu bounty bilder 7.5 3400 ljudi 4 mesto. graf gre gor. Spodaj prilagajam rezultate pa grafe. Gl vsem.
      br: 3730e
      april + 500e

      Graf druga polovica aprila

      celotni april



      zmagica

      pa še score leta 2022

      Comment


      • #18
        POST 8
        Pozdravljeni! Nov mesec novi izzivi novi grafi in nove zmage. Iz tedna v teden gre boljše. Fokus je dober vendar bi lahko bil boljši. Dobro smo pripravljeni, veliko več delamo na igri. Če smo prejšnji post naredili najboljši score 720$ smo to 14 dnevno obdobje dodali še boljšega, oziroma letos najboljšega in sicer zmaga na monster 5 za 1177e. Fantastičen rezultat za microlimite.
        br: 4470e
        spodaj še prilagajam grafe



        Comment


        • #19
          Zivjo, zakaj si pa izbrisal stare slike?
          Drugace pa cestitke za dva super rezultata. GL!

          Comment


          • #20
            MMat wrote: Zivjo, zakaj si pa izbrisal stare slike?
            Drugace pa cestitke za dva super rezultata. GL!
            Ja sem opazil, sem pa tudi ugotovil zakaj. Bomo zdaj tudi to rešli hvala

            Comment


            • #21
              POST 9
              Pozdravljeni katamarani. Pester mesec za nami. Rezultatsko dober (+1207$). Upajmo da bomo tempo držali tudi v juniju. Precej finalk premalo pa zaključil v slogu. Napak imamo še kar precej, ki jih z delom sproti odpravljamo. Spodaj še prilagajam grafe.
              br 4800e
              15.5 - 31.5 +464$
              1.5- 31.5 +1207$






              druga polovica maja

              celi maj

              Comment


              • #22
                Pozdravljeni vsi ponovno nazaj. Bom najprej junij objavil. Kaj naj rečem......letos najaci graf Kot sem ze večkrat poudaril je prostora za napredovanje še ogromno. spodaj prilagajam grafe

                Comment


                • #23

                  Comment


                  • #24
                    post 10: 1.6.2022- 30.6.2022
                    br: 6750e
                    grafi za julij in avgust še sledita

                    Comment

                    Working...
                    X