Announcement

Collapse
No announcement yet.

pt4 MPN import vprašanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pt4 MPN import vprašanje

    Hej,
    šele zdej sm ugotovil, da lahko downgradam pt4 na 4.14.23 verzijo in mi bo še vedno importalo MPN hande do neke mere. Trenutne hande in DB sm backupal zdej pa me zanima par stvari, ker sm noob kar se kompou tiče:
    1. kako sploh downgrade nardim? uninstalliram trenutni pt4 pa inštaliram starejšo verzijo in to je to? verjetno bom mogu pol še enkrat importat vse hande, ki sm jih zdej backupov al bo to ostal kokr je blo?
    2. od 14.4 naprej se ne imprta več, 16ga po igranju sm update naredu, tkoda od 17ga aprila naprej ni importal, mam pa exported hand hisotry file handov od takrt naprej tkoda a bi se dal to nekak importat v pt4 k že obstoječim handom po tem ko nardim downgrade? ker pač MPN ma ta gamehistory.dat in ve vem kako bi ta txt file importov pol, verjetno tm manual import from disk?
    3. random: če mam obkjukan store HH for last 30 days, pa smo 30.5 kako je možno da sm tm dal show last 45 days pa mi je kr od 17 aprila naprej vrgl hande vn, po logiki bi mogl samo od 30.5 naprej ane
    hvala in lep pozdrav
Working...
X