Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker svetovanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker svetovanje

    Sem Klemen Kos(Kosec). V več kot 12 letih profesionalne poker kariere sem šel skozi veliko število izzivalnih obdobij. Od 500 povprečnih prijavnin padca na MTTjih do cca. 70 prijavnin na cashgameu(nl400,nl600=borba z regularci 2012 na PS) in seveda skozi ogromno »manjših ter srednjih« padcev. Da ne omenjam obdobij kjer sem imel »zamegljen« odnos do same igre, profesionalizma in polno enih dvomov ali še vztrajati na tem področju itd. Poudaril bi tudi obdobja, kjer je bila varianca ekstremno na moji strani, kar pa je pogosto ravno tako privedlo do razočaranj in čustvenih bolečin.
    Kljub vsem tem izzivom nisem nikoli pretirano ogrozil svoje finančne situacije in še danes uspešno konkuriram in se razvijam na poker sceni(trenutno igram cash game NL500,NL1K).

    Sem pa s pomočjo teh izkušenj razvil določene sposobnosti zavedanja, sprejemanja realne situacije, odnosa do pokra, variance itd. Le te pa mi omogočajo, da sem še po toliko letih polno motiviran(mogoče še bolj) in voljan, da kreiram še naprej v smeri mojsterstva na tem področju.
    Ker se zavedam, da so te sposobnosti in ta del čustvene inteligence ravno tako pomembne pri samem napredku pokeraša kot strateški del, sem se odločil, da začnem ponujati usmeritve, nasvete tudi na tem področju. S tem bo zagotovo olajšana pot marsikomu in to je moj cilj. Svetovanje je namenjeno tako začetnikom v poker svetu kot tudi bolj izkušenim, ki menijo, da rabijo še kakšno dodatno usmeritev ali perspektivo.
    Kaj lahko pričakujete od poker svetovanja:
    • Individualen pristop do posameznika
    • Odprt, konstruktiven pogovor namenjen iskanju oprijemljivih rešitev
    • Skupaj skreiramo glede na posameznikove okoliščine prijetno delovno okolje in navade(dorečemo prioritete, konkretne korake)
    • Pokažem drugačne perspektive(motivacijske) v obdobjih padcev
    • Pomagam razjasniti realnost trenutnih okoliščin(nujno potrebno, če želimo napredovati naprej)
    • Skupaj vzpostavimo primeren odnos do pokra, igre, dela(to nam, da sveže volje in zagnanosti)
    • Posamezniku pomagam zastaviti konkretne in primerne cilje na področju pokra



    Zainteresirani me lahko kontaktirate:

    -na skype: Klemen Kos ali kosec666
    -na mail: kos.klemen1@gmail.com
    -ali na telefon: 040336502


Working...
X