Announcement

Collapse
No announcement yet.

in-play bets (stave v živo)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in-play bets (stave v živo)

    Se kdo spozna na IN-play betting? torej stavljanje v živo?
    Že neki časa stavlam v živo, od nekje sredine januarja sem naredil, kar soliden rezultat. Točen ROI ne vem, ker nisem nikoli računal inputa. V najboljšem mescu sem skoraj podvojil bankroll, kar je super rezultat.
    Za tiste, ki jim je to nekaj novega:
    kaj stavlam? Najbolj pogosto stavlam over/under gole, poleg tega: katera ekipa da prva gol, clean sheets, 1x2 itd. itd.
    Prednosti IN-PLAY STAV:
    ker se kvote spreminjajo glede na čas in potek tekme, je zelo zelo pomemben tako imenovan tajming. Torej čas stave, ki si jo izbral.
    primer: v 25min staviš, da bi prvi polčas over 0,5gola, v 26min pade zadetek. V tem primeru si naredil največji možen profit na dolgi rok! torej... razlika časa med podano stavo in ko je stava dobljena, manjši čas bo med tema dvema faktorjema, boljši bo tvoj ROI konec meseca. Imam svojo strategijo, katere ne bom v celoti izdajal.
    Način dela:
    podoben kot pri pokru. Zelo pomben faktor je bankroll. MAX stava 2,5% banke. Večjo kvoto ko lovim, manjši bo znesek vplačila, zaradi variance in kasnejšega vpliva na banko, kar posledično vpliva na psiho igralca in kasnejšega tilta! Podobno kot pri pokru.
    Podobno kot pri pokru, delam tudi tukaj na sešne. torej 2-3h skupaj, nato pavza, seveda odvisno od dneva momenta itd.
    Zakaj sem tukaj objavil:
    Mogoče, da bom s kom v prihodnosti sodeloval ali bomo sodelovali, mislim da je v tem prihodnost in da premalo ljudi dejansko ne ve, sploh kaj to je.
    Sem zelo redko na forumih, tako da ne vem ali je sploh možno, da bi tukaj 1mesec dnevno objavljal stave, ki jih pišem v živo (to bom še preveril in seveda če bo dovoljenje admina).
    Če ima kdo kakšno vprašnje, kr na dan z njim.
    Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

  • #2
    Zdravo,
    Js sem nekaj zasledil na FBju. Vem da je tega ogromno ampak eden, ki sem ga spremljal in vmes tudi nekaj njegovih betov sam stavil je v 2 tednih naredil 65 enot plusa.
    Sam stavlja na isti način kot si ga omenil zgoraj. Torej max bet je 10 enot(tekma za katero je prepričan v zadeto stavo) in sorazmerno niža enote glede na rizik.
    Je pa res, da moraš biti skos v pripravljenosti.
    Je bil primer,ko je objavil tekmo in je kvota v 2 min padla iz 3.5 na 1.6 itd...

    Comment


    • #3

      xxx
      Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

      Comment


      • #4
        boro2005 wrote: Zdravo,
        Js sem nekaj zasledil na FBju. Vem da je tega ogromno ampak eden, ki sem ga spremljal in vmes tudi nekaj njegovih betov sam stavil je v 2 tednih naredil 65 enot plusa.
        Sam stavlja na isti način kot si ga omenil zgoraj. Torej max bet je 10 enot(tekma za katero je prepričan v zadeto stavo) in sorazmerno niža enote glede na rizik.
        Je pa res, da moraš biti skos v pripravljenosti.
        Je bil primer,ko je objavil tekmo in je kvota v 2 min padla iz 3.5 na 1.6 itd...
        tudi js imam enga, če te zanima mi prv pošlji ime priimek od fb-ja, pa te dodam v skupino, je zastonj, pa tut kr zadane. Pač lahko ga spremljaš, da vidiš sam kako in kaj.
        Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

        Comment


        • #5


          mal še probivlam, kak čimprej posLaT sliko sem.
          js dam print screen, nato označim in kr kopiram... a je možno, da bi sliko čimprej prenesel sem z ctr+v, ker če ne, morem v slikarja in jo shranit nato pa sem postaT, je kakšna opcija?? Ker mi mal preveč časa vzame...
          Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

          Comment


          • #6

            Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

            Comment


            • #7

              Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

              Comment


              • #8


                Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                Comment


                • #9
                  O lepo da je spet neka stavna tema tu. Ja in play je lahko zlo profitabilen, ce ves kaj delas. Da bi pa nekomu sledil k in play stavi je pa prakticno nemogoce. Kec je u tem, da nikol ne bos ujel vseh stav k jih nardi (tud ce vidis nek pick pa hoces stavt pa pade cez 3 sec gol in zamudis) se bo tvoj roi spremenil.
                  ampak recimo za tekme k bi jih rad stavil pa ni value k je prenizka kvota je pa super
                  our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                  Comment

                  Working...
                  X