Announcement

Collapse
No announcement yet.

LFG staking ponovno išče člane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LFG staking ponovno išče člane

    Pozdrav ekipa,
    Ime mi je Tjan, v "online" svetu pa uporabljam naziv Spredmastah. Sem član ekipe LFG staking, ki jo vodi HansTheGreat. V staking sem vstopil pred približno enim letom Februarja 2021, ko sem prav na tem forumu zasledil članek da LFG išče nove člane. V tistem času sem že bil član BBZ stakinga ampak je Hanseva ponudba bila predobra da se nebi prijavil.
    S pokrom se ukvarjam že od 18tega leta zdaj že skoraj 6 let. Že od nekdaj sem imel željo napredovati in uzemati igro na resen način. Sprva sem se več let učil sam, vendar menim da je tak napredek zelo počasen in težek. Odločitev da vstopim v staking je bila po mojem mnenju najboljša v moji poker karieri. LFG mi je pomagal da sem iz nizkih limitov prešel na visoke, ki jih zdaj zlahka premagujem.
    LFG je v svoji zgodovini izuril in pomagal že mnogo izvrstnim igralcem kot so npr. Ivan "Zufo16" Žufić, ki je v letu 2020 ustvaril 1M$+ profita in sedaj igra najvišje limite kar se tiče online MTTjev. Prav tako imamo pod sabo izvrstnega Vida "Zhagy27SLO" Žagarja ki je v prvem letu sodelovanja z nami napravil 100K$+ profita.
    Z LFGjem prav tako imate možnost vsakoletnega potovanja v Las Vegas na WSOP kjer sem lani tudi sam bil zelo uspešen - http://si.pokerpro.cc/novice/1958-tjan-tepeh-do-zmage-in-drugega-mesta-v-las-vegasu-.html?fbclid=IwAR0eTxZzz5iNEurTPI1chmXUPXHSTI_VeJ9 4kKS4EsFWGekjohxfGF9prjk

    Tukaj še moj HendonMob in online graf od lanskega leta: https://pokerdb.thehendonmob.com/pla...p?a=r&n=880103

    LFG staking in Tjan sprejemata enega študenta, ki bi bil deležen maksimalnega fokusa coacha in napredoval isto kot Tjan.
    Prijave pošljite na "tjan.tepeh@gmail.com"
    Tukaj napišite generalno nekaj o sebi, vaše dosedanje poker izkušnje (staking, če ste že bili), katere nicknames imate na določenih straneh ter vaše cilje in ambicije v pokru. Zakaj mislite, da ste ravno vi tisti, ki bi si zaslužili sprejem, koliko časa tedensko ste pripravljeni posvetiti pokru ter kakšen motiv vas žene v pokru.
    Srečno!
Working...
X