Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako bi vi odigrali?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako bi vi odigrali?

    http://www.pokerhand.org/?4551747P
    Nasprotnik je 20/18/4.8 in 24% steal iz te pozicije. Je to pravilen play ali bi vi odigrali drugače?
    Kadar zmagovalec naredi napako, reče:" Zmotil sem se" in se iz tega nekaj nauči. <br />[br]Kadar zguba naredi napako, reče:" To ni bila moja napaka" in za krivdo obtožuje druge.

  • #2
    ta hend se odigra sam od sebe na flopu. realno te premaga samo 1 hend, saj ima težko qq ali pa kk, kar pomeni da maš nutz! nemoreš odigrat drugače, sploh zato ker je board zelo drawy!!

    Comment


    • #3
      da se odigrat drugače... preflop jst stakim hendov vedno 3betam, sej si na poziciji. Če bi to naredu te verjetno z 22 nebi klical, tako se izogneš temu. KQs je zelo lepa karta za 3bet. Na flopu si odigral čist pravilno. LP
      You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

      Comment


      • #4
        se strinjam da je 3bet tle nuts! na flopu je odigran okej.

        Comment


        • #5
          Jo neki me zanima... jst sm si med statste dodov steal % na BB na SB pa CO. Zanima me kere vrednosti so visoke in kere so že nizke. Da bom laži ocenu če velik steala tnx
          You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

          Comment


          • #6
            dro18 wrote: Jo neki me zanima... jst sm si med statste dodov steal % na BB na SB pa CO. Zanima me kere vrednosti so visoke in kere so že nizke. Da bom laži ocenu če velik steala tnx
            nekje 30%+ velja za dokaj širok rang. Drugače je dovolj če si dodaš overall steal in potem z kurzorjem zapelješ na vrednost in ti pokaže steal za vse 3 pozicije, da ne zapravljaš po nepotrebnem dragocenega prostora
            Kadar zmagovalec naredi napako, reče:" Zmotil sem se" in se iz tega nekaj nauči. <br />[br]Kadar zguba naredi napako, reče:" To ni bila moja napaka" in za krivdo obtožuje druge.

            Comment


            • #7
              Vojko wrote: [quote=dro18]Jo neki me zanima... jst sm si med statste dodov steal % na BB na SB pa CO. Zanima me kere vrednosti so visoke in kere so že nizke. Da bom laži ocenu če velik steala tnx
              nekje 30%+ velja za dokaj širok rang. Drugače je dovolj če si dodaš overall steal in potem z kurzorjem zapelješ na vrednost in ti pokaže steal za vse 3 pozicije, da ne zapravljaš po nepotrebnem dragocenega prostora
              sej to sm naredu. Tnx
              You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

              Comment


              • #8
                Kako bi vi odigrali? Ali je bil fold pravilen?
                http://www.pokerhand.org/?4557383P

                Comment


                • #9
                  To je fold PF, nimaš oddsov za set mining.

                  Comment


                  • #10
                    Že na preflopu je bil raise in reraise. Če ne flopneš set sta edini varianti check in fold.
                    Tvoj bet na flopu je bil napačen, lahko bi zastonj videl turn.

                    Comment


                    • #11
                      če bi bla oba igralca nekje 120BB deep pol bi se še splačal glede na to pa da ima eden izmed njiju samo 50BB je pa to preflop čisti fold.
                      flop pa tud narobe odigran, kot je napisal star amater, imel si priložnost vidt zastonj turn kar je v tej situaciji najbolš kar lahko dobiš če ne setneš. betat na K board je pa traparija.

                      Comment


                      • #12
                        se strinjam z erzorjem, samo jst bi na flopu isto odigral, ker če sta dala unedva check si verjetno kr dobr z 88. Vsaj vidiš kje si... itaq loh pol foldaš
                        You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                        Comment


                        • #13
                          ker je možnost, da te turn reš res mejhna je brez veze čakat
                          You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                          Comment


                          • #14
                            Daweed, a ni to mal prevelik limit za tvoj BR?

                            Comment


                            • #15
                              Od kod pa sklepaš da imam premajhen Br?

                              Comment

                              Working...
                              X