Announcement

Collapse
No announcement yet.

[NL4] QQ preflop- napaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [NL4] QQ preflop- napaka?

    ?
    ____________________
    Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
    Small Blind: $0.02
    Big Blind: $0.04

    UTG ($4.32)
    MP ($4)
    CO ($3.28)
    BTN ($3.63)
    SB ($4)
    BB (Hero) ($5.34)
    Dealt to BB (Hero)

    Preflop: (Pot is: $0.06)
    UTG folds, MP raises to $0.12, CO & BTN fold, SB raises to $0.32, BB (Hero) calls $0.28, MP raises to $4 (All-In), SB folds, BB (Hero) calls $3.68
    Flop: (Pot is $8.32, 2 players, 1 all-in)

    Turn: (Pot is $8.32, 2 players, 1 all-in)

    River: (Pot is $8.32, 2 players, 1 all-in)

    Showdown:
    MP shows

    (Full House, Twos over Kings)
    BB (Hero) shows

    (Full House, Twos over Queens)

    Total Pot: $8.32 | Rake: $0.41
    Winners:
    MP wins $7.91

  • #2
    Niti ne. Kake statse ima MP? Lahko pf 4betneš in potem pokličeš MP shove. Njegov range je lahko tu vse od AJs+,99+.

    Comment


    • #3
      GPaulo wrote: Niti ne. Kake statse ima MP? Lahko pf 4betneš in potem pokličeš MP shove. Njegov range je lahko tu vse od AJs+,99+.
      MP je unknown, igrali smo par handov.

      Comment


      • #4
        Čisti cooler. QQ se ne zapira preflop na 6max mizah in pika.
        Iz radovednosti sem filtriral QQ hand in tu je dokaz da je ev+
        Sample je 1M+ handov js sm dubu pa QQ manj kot 5k krat confirmed rigged!

        Comment


        • #5
          Jonas_G wrote: Čisti cooler. QQ se ne zapira preflop na 6max mizah in pika.
          Iz radovednosti sem filtriral QQ hand in tu je dokaz da je ev+
          Sample je 1M+ handov js sm dubu pa QQ manj kot 5k krat confirmed rigged!

          dej preflop AI filter še...
          Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

          Comment


          • #6
            GaKo wrote:
            dej preflop AI filter še...
            Ne najdem. Hočeš rečt da se je -ev stackat s QQ? ti foldaš preflop?
            Kokrkol, moj odgovor na OP vprašanje je: ne, ni napaka.
            Če pa kdo drug drugače misl pa naj obrazloži :P
            *cough* nit *cough*

            Comment


            • #7
              kko pa je pr FR mizah, je isto pf all in? Ker sem velikokrat v dilemi...

              Comment


              • #8
                @Jonas_G
                Tvoj graf ne odgovori na vprašanje, ki je postavljeno v temi. Ti si podal graf, ki nam pove ali je EV+ igrati z kombinacijami QQ. Kar je pa kristalno jasno, da bodo premium handi, če so odigirani pravilno na dolgi rok prinašali največ bb/100. Niso asi zastonj najbol profatibilen hand.
                Moje mnenje je, da bi za odgovor na to vprašanje bilo potrebno malo več kot pa le da/ne. Sam še vedno igram micro limite (NL25,SH) in tudi tukaj še niso vsi igralci sposobni 4betat kot bluff, zato ko greš z QQ preflop allin nimaš v glavi najbolj samozavestnega pogleda, saj če igralce ne vidiš veliko 4betat in ogromno klicat 3bete ti je jasno, da je njihov 4bet/5bet zelo močan.
                Meni se zdi bolj primerno narediti analizo, ki bo upoštevala proti kakšnemu igralcu/ v kakšnih okoliščinah(pozicije, ostala akcija pred/ za nami) je QQ pre allin upravičen. Zame je proti nekaterim easy 3bet/4bet/5bet war, proti drugim spet ne.
                Proti nekemu pasivnemu igralcu, ki npr cold calla 3bet z ak, oz ne 4beta ak je allin pre z QQ EV-, proti nekomu, ki se zaveda dinamike 3bet/4bet-anja je QQ defenitivno EV+.
                Se pa strinjam, da proti neznanemu igralcu nikoli ne zaprem QQ in je to v 100% stacking hand. Še vedno imamo proti njegovemu najbolj tight rangu več kot 50 % equitija ( 16 combos AKo,AKs vs 12 combos AA,KK vs QQ split).

                Comment


                • #9
                  @ jony86
                  QQ vs QQ+, AKs AKo si 40:59 underdog
                  QQ vs JJ+, AKs AKo si še vedno 47:52 underdog
                  vsaj pokerstove trdi tako....
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #10
                    @maliprofi
                    Da se razložim Ko imaš v potu že 25bb-jev (100bb stack) v potu ne potrebuješ 50% equitija da je poteza EV+. EV+ naj bi bila pa tista pri kateri imaš več kot 50% - rake. V tem primeru pa z foldanjem delaš minus, z klicanjem pa plus oz EV 0.

                    Comment


                    • #11
                      Jony86 & @GaKo
                      Sem se potrudu ter filtriru samo preflop all in.
                      poteza s katero imam v 1M handih 536 bb/100 in ne, NIKOL ne foldam QQ preflop pa naj bo še tok tight reg.
                      Tko da še vedno ostajam pri svojih trditvah

                      Comment


                      • #12
                        Jonas_G wrote: [quote=GaKo]
                        dej preflop AI filter še...
                        Ne najdem. Hočeš rečt da se je -ev stackat s QQ? ti foldaš preflop?
                        Kokrkol, moj odgovor na OP vprašanje je: ne, ni napaka.
                        Če pa kdo drug drugače misl pa naj obrazloži :P
                        *cough* nit *cough*
                        it depends...vse je odvisno od dinamike...NL25+ jih vsekakor ne foldam..
                        na nanotih maš pa fishe ki se pač ne stekajo preflop z slabšim kokr AA in KK...in maš fishe k se z usm DD
                        Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)

                        Comment


                        • #13
                          pa tud na nl25+ se najde kak spot, ko pomoje lahko foldaš QQ

                          Comment


                          • #14
                            it depends...vse je odvisno od dinamike...NL25+ jih vsekakor ne foldam..
                            na nanotih maš pa fishe ki se pač ne stekajo preflop z slabšim kokr AA in KK...in maš fishe k se z usm DD
                            Semi Fishi??? :lol:
                            Ne blefiraj ovce!

                            Comment

                            Working...
                            X