Announcement

Collapse
No announcement yet.

[NL4] AA na turnu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [NL4] AA na turnu

    Bi odigrali drugače? Jaz sem mu pustu da betne sboje bluffe in semi bluffe na turnu, ker če bi stavu bi jih lahko zaprl.
    ____________________
    Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
    Small Blind: $0.02
    Big Blind: $0.04

    UTG ($1.93)
    BTN ($4.3)
    SB ($9.64)
    BB (Hero) ($5.65)
    Dealt to BB (Hero)

    Preflop: (Pot is: $0.06)
    UTG folds, BTN raises to $0.16, SB folds, BB (Hero) raises to $0.56, BTN calls $0.4
    Flop: (Pot is $1.14, 2 players)

    BB (Hero) bets $0.84, BTN calls $0.84
    Turn: (Pot is $2.82, 2 players)

    BB (Hero) checks, BTN bets $1.34, BB (Hero) raises to $4.25 (All-In), BTN calls $1.56 (All-In)
    River: (Pot is $9.97, 2 players, 2 all-in)

    Showdown:
    BTN shows

    (Full House, Queens over Fours)
    BB (Hero) shows

    (Full House, Queens over Aces)

    Total Pot: $9.97 | Rake: $0.43
    Winners:
    BB (Hero) wins $9.54

  • #2
    pa ne moreš za vsako vprašanje odpret novo temo no!!

    Comment


    • #3
      HardGain wrote: pa ne moreš za vsako vprašanje odpret novo temo no!!
      Zakaj pa ne? Največji forumi imajo hand evaluation sekcijo kjer se vsah hend prpopa u svojo temo, saj je tako lažje slediti debati ( v kolikor do te pride) o posameznem hendu.
      Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

      Comment


      • #4
        HardGain wrote: pa ne moreš za vsako vprašanje odpret novo temo no!!
        meni je všeč, da je odprl teme z takimi zanimivimi situacijam, ker marsikdo od začetnikov take hande preslabo oz. narobe odigra, tut jaz včasih.

        Comment


        • #5
          kurpar wrote: [quote=HardGain]pa ne moreš za vsako vprašanje odpret novo temo no!!
          meni je všeč, da je odprl teme z takimi zanimivimi situacijam, ker marsikdo od začetnikov take hande preslabo oz. narobe odigra, tut jaz včasih.
          Ja KONČNO smo začeli razmišljat v pravo smer in PRAVI pomen foruma, da se lahko končno začne limanje zanimivih handov in diskusija o raznih zanimivih situacijah, ki so mogoče marsikomu kristalno jasne nam začetnikom pa je to zaenkrat še deveto čudo.
          Potrebno bi bilo samo lepo prositi Adminsitratorje (Coreya in ostale), da lepo uredijo teme glede na limite ter tako kot je to na večjih forumih lahko lepimo hende tja kamor pač pašejo lepo da ne bo prehude zmede...
          Upam da to berejo tudi naši Administratorji, ki nam lahko uštimajo eno hand evaluation sekcijo, kar bi bilo res svetovno :lol:
          Stay calm and keep playing.

          Comment


          • #6
            HardGain wrote: pa ne moreš za vsako vprašanje odpret novo temo no!!
            Definitivno se lahko. Pravzaprav je to zaželjeno
            Več v etikiti:
            http://si.pokerpro.cc/novice/450-eti...r-forumih.html
            Bom pa mogoče v naslednjih dneh naredil kaj več na to temo.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Haha, pokomentiral pa ni nihče handa, očitno preneumno odigran hand... :P

              Comment


              • #8
                Naslednjič, ko nalepiš hand, prilimaj brez končnega rezultata.

                Comment


                • #9
                  Po moje dobro odigrano, čeprov te na turn c/r slabši hand pokliče verjetno v 1%, sta bla pa praktično oba že komitana. Se pa strinjam, da je situacija kar zanimiva in bi pošten komentar zelo koristil začetnikom oziroma nam microlimitašem

                  Comment


                  • #10
                    Kaj tukaj villain representa na turnu drugega kot narejen flush? Po moje si imel pač srečo, da si naletel na idiota, ki te je plačal s sekret kartami. Kaj je bedak mislil, ko je plačal tvoj AI ne vem, sem pa precej ziher, da ne dosti.
                    Bubble bubble i'm in trouble.<br />[br]Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!

                    Comment

                    Working...
                    X