Announcement

Collapse
No announcement yet.

[NL4] AJ pf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [NL4] AJ pf

    Proti fishu 60/35, ki je imel 3bet 20% in je imel manj kot 50BB sem 4 betnu AJo. Ali je prešvoh hand za tako akcijo?
    ____________________
    Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
    Small Blind: $0.02
    Big Blind: $0.04

    UTG ($7.66)
    MP (Hero) ($4.22)
    CO ($1.69)
    BTN ($12.11)
    SB ($4)
    BB ($4)
    Dealt to MP (Hero)

    Preflop: (Pot is: $0.06)
    UTG folds, MP (Hero) raises to $0.16, CO raises to $0.28, BTN & SB & BB fold, MP (Hero) raises to $1.6, CO raises to $1.69 (All-In), MP (Hero) calls $0.09
    Flop: (Pot is $3.44, 2 players, 1 all-in)

    Turn: (Pot is $3.44, 2 players, 1 all-in)

    River: (Pot is $3.44, 2 players, 1 all-in)

    Showdown:
    MP (Hero) shows

    (One Pair, Fives)

    Total Pot: $3.44 | Rake: $0.17
    Winners:
    MP (Hero) wins $3.27

  • #2
    No vidiš... s takimi podatki je pa že lažje kaj pokomentirat. Ma je short ta model, sam vseeno se jaz nebi stekal z fishi z AJo, ker se mi zdi da jim še vedno dam preveč kredita. Zdej s kakim pocket pair ala 1010 bi se že dal porint proti takemu modelu. AJ se mi zdi še vedno dominiran če ne zadanemo A na ostalih streetih.
    Še nekaj je tukaj za opozorit glede statsov in sicer:
    60/35/20 so overall statsi. Pogleda se še statsi po pozicijah in če je vpip približno vsepovsod isti pomeni, da model nima pojma o poziciji in pa moč nasprotnikovega henda na določeni poziciji. Če pa se številke večajo iz UTG in dosežejo visoko številko do BU je pa potrebno obvezno pogledat njegove statse v tem primeru na CU.
    Če je overall 3bet 20% lahko, da ga na CU sploh nima in nam da vedet da je močn na CU. Tako da tukaj je fajn vedet njegov 3bet iz CU. Igralec je fish to definitivno in fishev je več vrst. Od pasivnih do agresivnih. Proti agresivnim čakamo na dober hend proti pasivnim pa foldamo če nas močno 3betnejo. Zlato pravilo za microlimite.
    Ne blefiraj ovce!

    Comment


    • #3
      Jest osebno bi brez večjega pomisleka porinil, v teh spotih sicer večinoma flipaš, je pa delež fishevih handov, ki jih imaš dominiranih po moje večji od tistih, ki tebe dominirajo. KQ, Ax, vsi poketi itd, vse to ima zlahkoto, če te pač ima, mu boš pa čez pet, deset handov nazaj vzel... No, gotov pa ne škodi, če speleš po ghostovi varijanti, oziroma seveda le koristi, če ne pri tem, pa pri naslednjih x handih.

      Comment


      • #4
        Prilepim en hand, da ga pokomentirate. Kdaj se bi moral zavedat, da je staknu kaj več kot en par? Ta pajac ima drugače statse: VPIP 64% / PRF 0 / 3bet PF 3 / Fold to F Cbet 75
        Full Tilt - $0.05 NL - Holdem - 9 players
        Hand converted by PokerTracker 4
        CO: 101 BB
        BTN: 124.2 BB
        Hero (SB): 132.6 BB
        BB: 127.4 BB
        UTG: 34.8 BB
        UTG+1: 121.4 BB
        UTG+2: 31.6 BB
        MP: 153.4 BB
        MP+1: 105.2 BB
        Hero posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB
        Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:heart: J:diamond:
        fold, fold, fold, MP calls 1 BB, fold, fold, fold, Hero raises to 4 BB, fold, MP calls 3 BB
        Flop: (9 BB, 2 players) 6:club: A:spade: 5:heart:
        Hero bets 8.6 BB, MP calls 8.6 BB
        Turn: (26.2 BB, 2 players) T:heart:
        Hero bets 17 BB, MP calls 17 BB
        River: (60.2 BB, 2 players) 4:heart:
        Hero bets 18.4 BB, MP calls 18.4 BB
        Hero shows A:heart: J:diamond: (One Pair, Aces) (Pre 71%, Flop 26%, Turn 20%)
        MP shows 5:club: A:diamond: (Two Pair, Aces and Fives) (Pre 29%, Flop 74%, Turn 80%)
        MP wins 90.6 BB
        EDIT: ne vem zakaj ne prikazuje kart

        Comment


        • #5
          Kart ne prikazuje, ker nimamo istih bb kod.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Načeloma je čisto OK odigrano proti tako loose igralcu na FR (beri fishu), razen mogoče nižji Cbet na flopu ter na riverju check back zaradi dopolnjene barve na bordu.
            Da pa nekaj skriva pa se mogoče vidi v njegovih statsih Fold to F Cbet, ki je kar precej visok, torej če ne folda potem očtino res nekaj ima. :P
            To je le moje razmišljanje vendar ne šteje kaj dosti, saj sem tudi jaz sam ultra fish. :lol:
            Si mogoče za kaksen sweat session (tvoj ali moj), glede na to da tudi jaz sam igram FR microte (NL4) na PartyPokru pa da malo pokomentiramo igro...
            Stay calm and keep playing.

            Comment

            Working...
            X