Announcement

Collapse
No announcement yet.

[NL4] KTs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [NL4] KTs

    Nasprotnik je 60/16
    Kaj mislite bi bilo bolje klicati river, saj je po mojem možno da ovca blefira river. Naredu je insta shove na riverju.
    ____________________
    Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
    Small Blind: $0.02
    Big Blind: $0.04

    BB ($4)
    UTG ($3.43)
    MP ($6.44)
    CO ($5.81)
    BTN (Hero) ($6.75)
    SB ($4.08)
    Dealt to BTN (Hero)

    Preflop: (Pot is: $0.06)
    UTG calls $0.04, MP & CO fold, BTN (Hero) raises to $0.16, SB & BB fold, UTG calls $0.12
    Flop: (Pot is $0.38, 2 players)

    UTG checks, BTN (Hero) bets $0.28, UTG calls $0.28
    Turn: (Pot is $0.94, 2 players)

    UTG checks, BTN (Hero) bets $0.68, UTG calls $0.68
    River: (Pot is $2.3, 2 players)

    UTG bets $2.31 (All-In), BTN (Hero) folds

    Total Pot: $4.61 | Rake: $0.11

  • #2
    Igralec ma 46/42 na majhhem samplu (ne vidimo še AF)
    Na flopu sm se odloču da ga kličem do showdowna. Potem se prikaže flush in shipne 2$ v 2$ pot... Klicu sem ker je čudno da bi value betal potsize in še možnost full housa, nekako smrdi po blefu... Kaj mislite?
    ____________________
    Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
    Small Blind: $0.02
    Big Blind: $0.04

    CO ($1.73)
    BTN (Hero) ($5.89)
    SB ($2.39)
    BB ($4)
    UTG ($3.21)
    MP ($1.48)
    Dealt to BTN (Hero)

    Preflop: (Pot is: $0.06)
    UTG raises to $0.16, MP & CO fold, BTN (Hero) calls $0.16, SB & BB fold
    Flop: (Pot is $0.38, 2 players)

    UTG bets $0.27, BTN (Hero) calls $0.27
    Turn: (Pot is $0.92, 2 players)

    UTG bets $0.66, BTN (Hero) calls $0.66
    River: (Pot is $2.24, 2 players)

    UTG bets $2.12 (All-In), BTN (Hero) calls $2.12

    Total Pot: $6.48 | Rake: $0.32

    Comment


    • #3
      Full stack nasprotnik je 13/9 AF 2,7
      Bi tudi vi foldali na ta min raise?
      ____________________
      Holdem Manager, No-Limit Hold'em Ring
      Small Blind: $0.02
      Big Blind: $0.04

      BB ($4.06)
      UTG ($7.79)
      MP ($4)
      CO ($4.26)
      BTN (Hero) ($5.64)
      SB ($0.81)
      Dealt to BTN (Hero)

      Preflop: (Pot is: $0.06)
      UTG calls $0.04, MP folds, CO calls $0.04, BTN (Hero) calls $0.04, SB calls $0.02, BB checks
      Flop: (Pot is $0.2, 5 players)

      SB bets $0.14, BB & UTG fold, CO raises to $0.28, BTN (Hero) raises to $0.52, SB raises to $0.77 (All-In), CO raises to $1.02, BTN (Hero) folds
      Turn: (Pot is $2.51, 2 players, 1 all-in)

      River: (Pot is $2.51, 2 players, 1 all-in)


      Total Pot: $2.51 | Rake: $0.11

      Comment


      • #4
        5 betan pot, trips in 7 kicker. Fold.

        Comment


        • #5
          Prvi hand bi se dalo tudi poklicat, za info kako odigra morebiten missed FD oziroma v kakšni situaciji tako odigra.
          Drugi hand 3bet in fold na 4bet oziroma agresivno naprej v primeru, da samo pokliče. Glede na to, da je agro, v takih primerih rad sam prevzamem iniciativo, bi pa kot odigrano river tudi poklical. Če ma, pač ma.
          Tretji hand bi pa res verjetno moral foldat, čeprav sam med sessionom verjetno ne bi. Najbrž bi pocallal do konca... Ampak to verjetno ni najbolj idealna možnost

          Comment


          • #6
            1. 60/16 igralc je pasiven in bo redko blefirou v takem spotu. Pot size river bet... js ga v takem primeru postavm na nek A7, A2 ali pa nek Ax v piku. Kdaj pa kdaj tudi blefira, ampak ne dovolj pogosto da bi imel oddse za klicat pot bet.
            2. 3bet pre ne more bit slab glede na to da očitno odpira precej handov preflop, čeprou praviš da je majhen sample. Je pa flat tud ok, ampak na takem boardu bi sigurno raisal na flopu. Board je zelo drawy in če ne prevzameš iniciative se boš skoraj vedno znajdu v težkem spotu na turnu ali pa na riverju, sploh proti agresivnemu nasprotniku. Predvsem pa raisaš za value, ker te plača ogromno drawjev, KQ, QJ itd... River je pa težko rečt, sploh glede na to da ne poznamo dobro nasprotnika. Ampak jaz bi verjetno foldal ker ne vem če ma dovolj bluffov v svojem rangu da je call +EV. Glede na njegov stack ti garantiram da gre AI na riverju s flushem, lahko ma full house, najdu se bo tud kdo ki bo šel AI z 9 itd. Ne vem če je na nl4 veliko igralcev ki triple barrelajo air, edini resen draw, ki je zgrešil je pa J10.
            3. Ali flataš raise od CO, če pa raisaš pa potem fold.

            Comment

            Working...
            X