Announcement

Collapse
No announcement yet.

Analiza handa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Analiza handa

    Torej zoom nl25
    Statsi nasprotnika: vpivp/prf/ag/3bet ---47/20/0,3/25...ampak samo 15 handov
    Me zanima kako bi vi odigrali river... mogoče c/c???
    http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5177563

  • #2
    Zdj ubistvu vidm, da sm zaj*** river.
    Mogoče bet/fold na rejz glede na to, da ma tolk mal agresije?

    Comment


    • #3
      Sem hotel napisati, da bi C/R flop ali turn, ampak verjetno res ne bi imelo smisla glede na to, da ga po preflopu agresija nekako mine.
      Odigral je itak tako, da čaka da mu dopolne nek draw. Če bi imel več reada na nasprotniku bi lahko na turnu check/AI pa naj ti potem ovčar plača draw. Če še enkrat pogledam bi mogoče to tudi celo uspelo glede na to, da imel 2nd pair bi mogoče stavil nekaj na flopu.
      Na riverju pa mislim, da nisi nobene napake naredil. Edinega handa, ki bi se ga jaz ustrašil bi bil verjetno 87s... Mogoče še 55, ampak ta hand bi šel pomoje preko tebe na flopu ali turnu.
      Prvič takole komentiram hand kaj bi jaz naredil oz. moje mnenje, tako da spotoma še koga prosim da mene malo okrca
      lp, lenak

      Comment


      • #4
        Cooler, jebiga. Proti extra nitu bi lahk mogoče zapru, ker ne more met drugega kot seta. Pri telih statsih pa čeprav jih je sam 15 pa samo dnar hitr not. Moje mnenje
        When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

        Comment


        • #5
          Bom tuki zdej mal več handov objavlu, ker sm spet naredu preskok na nl25 zoom fullring in so me včeri potolkli.
          Ja sej verjetn je po eni strani res cooler.
          Sam nevem s čim bi me rejznu na riverju, glede na to, da ma tolk mal agresije. Mogoče 23 al pa 78.
          Pa še en hand vm objavm.
          http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5178239
          Nasprotnikovi statsi: 40/10/0,3 vpip/prf/ag
          Bi mogu mogoče nardit večji 3bet. Ker, ko cold calla 3 bet mu dam range-> 1010+, AKo/s, pa mogoče AQ.
          Vaše mnenje?

          Comment


          • #6
            Js sm se navadu foldat TPTK, ko me pasiven fish rejza. Ker kaj bi rejzal da premagaš? Slabšega K fish z 0,3 agresije nikoli ne rejza, drawa pa tut ne, tukej js tut AA zaprem (čeprav je velik lažje rečt kot nardit, sploh če te že mal spijejo prej). Počakaš na bolši spot. Drugač pa, range na kerga si ga postavu je čist preozek, 40/10 fish kliče vsaj z 20% handov, vse PPje, SCje, Axs, K10+, ker ne razmišlja o pot oddsih in o tvojem rangu, če ma hand kakršnkol potencial ga bo špilal, tut če bi 4€ 3betal. Vsaj po mojih izkušnjah. Drugač tut js špilam nl20 in največji leak zarad kerga sm stagniral je, da sem se preveč light stackov, največkrat podobni primeri kot je ta tvoj hand. Ko fish brez agresije rejza je dobr.
            P.S. Bi še js kšn hand prlimov, da se mal cash game debata razvije ampak ma Microgaming en jeben hand history in se ne da handa uploadad s Pokerhandreplays. Je kaka druga možnost?
            Lp
            When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

            Comment


            • #7
              prvi hand: 78s igra vlogo, majhno tudi 55. tole ne moreš zapret, ko boš mel večji volumen handov in statse, prpopaj pa bomo študirali, snap call je to, lahk da bi namesto 99 mel j,9, oddigral bi isto. Tega js nebi nikoli zapiral,razn nek deep stack.
              2. turn fold. Zakaj? Na takmo boardu ti pasivni igralc ne bo dal banje, s top parom
              Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

              Comment


              • #8
                Ja zgleda, da sm naredu napako pri oceni njegovega ranga. Vrjetn je nasprotnik fish, glede na to da cold calla 3 bet s 66. Sem uvidel, da imam tud js napako, da se stackam s preveč light handi, ko me pasivc rejza. Tko, da to je treba popravt
                Hvala za mnenja, pa bom objavu pe kkšn hand. Dons bom spet grindu, ampak nl10 da si mal samozavest povrnem

                Comment


                • #9
                  Evo en hand k me bega...
                  http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5281423
                  Statsi:1200 handov Vpip/prf/ag/ 20/15/2.9
                  foldto3bet/4bet 62/1(62handih)
                  donk 0(15handih)
                  Sploh nevem a je call al fold?
                  Nevem zakaj bi odigrou set tko?

                  Comment


                  • #10
                    Jst bi najprej mal večji sizing preflop naredu, zato ker verjetno ne boš to počel za bluff, boš rajš poklicu pa v poziciji odigral druge hande.
                    Ko on na ta kordiniran board donkne allin v dva igralca in to več kot 100bb deep je to easy fold. Sploh nebi trznu in pomislu na call.

                    Comment


                    • #11
                      Nisem vedu kam prpopat, pa sem kar sem. Upam da avtorja ne moti=)
                      Zanima me mnenje glede odigrane roke:
                      Hero ($14.93) Ad, Jc
                      Villain ($21.36)
                      ANTES/BLINDS;
                      PeterOo posts small blind $0.05, Hero posts big blind $0.10.
                      PRE-FLOP;
                      Villain calls $0.10, PeterOo raises $0.35, Hero calls $0.30, Villain calls $0.30.
                      FLOP; [7D, JD, 6D]
                      PeterOo bets $0.70, Hero calls $0.70, Villain raises $4.20, PeterOo folds, Hero ??
                      Kaj je za nardit v tem primeru? Po 48 rokah je imel 43/12, post flop statistika je pa se bolj skopa.

                      Comment


                      • #12
                        Fold, razen če je nasprotnik zelo agresiven ali/in bluffy.
                        Ya hya chouhada!!!

                        Comment


                        • #13
                          jaz bi ga zabil all in.
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #14
                            Sama bi ga r nazaj cca 6,5, ce je rr potem f, nc c pa all in. fold definitivno odpade ! sam jest sem bolj slaba igralka, no in kako se je izslo?

                            Comment


                            • #15
                              Kaj dosežemo z allinom oz. raisom ?!
                              Ya hya chouhada!!!

                              Comment

                              Working...
                              X