Announcement

Collapse
No announcement yet.

Situacija na bubblu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Situacija na bubblu

    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...945_630E1755F9
    ALI bi moral v dani situaciji ta hand zapreti,klicati,samo višati,ali sem pravilno odigral all in???
    da še par stvari povem o tem handu:
    -igral sem dokaj tight zadne 3-4 kroge(pomoje sem dajal tight sliko)
    -short stacker je igral tight na bubblu oziroma "na karte"
    -ostalima dvema ni bil problem ga reraisat in dobiti showdown z any 2 (ko je biu bb nazadnje je imel 480 žetonov in ga je small blind reraisal s 45s se prav bi ga tud na to število chipov z any 2 verjeten)
    kej podobnega se je ze pojavilo za mizo in nikoli nisem bil ziher kako odigrati tako da sem večinsko zaperal use hande razen pač AA KK QQ AK ampak sem imel občutek da je mogoče dobro tudi AK pa QQ tukaj zapreti pa upam da mi nekdo ki ve kaj več o tej situaciji nekako razloži...
    upam da je ta post vredu...

  • #2
    pojma nimam kaj bi blo v dani sitiaciji najboljse

    Comment


    • #3
      se zejbavas? al js ke jnarobe vidim ? 5 blindu mas pa boš QQ zaprl?

      Comment


      • #4
        nice, kjer je pa tvoj originalen account kle?
        <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

        Comment


        • #5
          fold small blind
          nočeš zaidt v težave ker velikrat pade K al pa A na flopu, neki na slepo allin pa tud ne morš igrt.. a ti si si mislu evo horuk gremo allin sj ne bo padu A al pa K ? če hočš zmagat turnir morš vedno bit spredi ko zarivaš za value pa dobr veš da velik igralcv limpa tkole AA al pa KK , zdj k bi ti nasprotnik obrnu AA al pa KK bi si pa reku ah kaj sm to zarinu sj sm vedu da ma lah to.. - no ti morš tko gledat da do te situacije sploh ne more pridt tko da fold it is

          Comment


          • #6
            muzl: mislim da število mojih BBjev ni tako pomembno kot je višina stacka v primerjavi z ostalimi v SNGjih (na mtt bi blo drugače tam bi že bil na tej situaciji v dnarju in bi blo vrjetn sam uprašanje kok ga bom dobil
            itsokman mislim da bom upošteval tvoj nasvet in se v nadaljne izogibal allinom v takih situacijah ker point sngjev je itak konc koncev pridet v itm z QQ bi vrjetn res na koncu ugotovil da use kar sm naredil je da sm zgamblov dokaj zihr itm :>

            Comment


            • #7
              OK, is it just me, k sm mislu da se itsokman zajebava in sm dal alecgor: - pač vprašanje se mi je zdelo ...
              Valda je to insta push, glede na tvoj stack in ostale - ne igraš nekega satelita kjer eden izpade in ostali dobite nagrado.
              A če pa pade flop J72, se pa ne boš stackov? ... tut ni rečen, da na teh limitih limp/push AI delajo z AA, KK, ampak je v večini primerov je to limp/fold!!

              Comment


              • #8
                ja mmmitja hec je biu da ne boš res tko igrau... allin seveda

                Comment


                • #9
                  aha kaj pa podobna(ista situacija) ampak da imam namesto QQ v rokah JJ ali AQ kako pa v tem primeru ?

                  Comment


                  • #10
                    quitaš poker

                    Comment


                    • #11
                      itsokman wrote: quitaš poker
                      :lol:

                      Comment


                      • #12
                        mmmitja wrote: aha kaj pa podobna(ista situacija) ampak da imam namesto QQ v rokah JJ ali AQ kako pa v tem primeru ?
                        kovanec mečeč
                        če ostane v luftu, foldaš
                        če pade kovanec dol s cifro, greš AI
                        če pade kovanec dol z grbom, greš AI

                        Comment


                        • #13
                          mmmitja wrote: ker point sngjev je itak konc koncev pridet v itm
                          Ne, point sngjev je zmagat. Drugi point je izognit se četrtemu mestu ko se le da, ampak to ne pomeni za vsako ceno. Začni trenirat z nekim icm kalkulatorjem take ipd situacije, da se ti bodo takšne zadeve malo razjasnile.
                          Ya hya chouhada!!!

                          Comment


                          • #14
                            Z 7bb nimaš kaj razmišljat. Tudi če ima nasprotnik AA ali KK imaš 18% možnosti za zmago. Ampak dejstvo je, da nasprotnik ne bo nikoli imel samo dveh handov v svojem limping rangu. So tukaj še nekateri "scary" handi z katerimi si ne upa dvigat ker ima samo 11bb in jih enostavno limpa ker se mu zdijo premočne za fold. Lahko tudi išče push z slabšimi handi od tvojega. Npr. JJ, TT, AK, AQs. Čeprav je to na bubblu bolj slaba izbira in ZELO redko videna na teh limitih. Torej Zmeraj se vprašaj katerih handov je več v njegovmu rangu. Tistih ki te premagajo ali tistih, ki jih ti premagaš? In v tem primeru si v večini primerov odspredaj. Tudi če bi nasprotnik zarinu, kličeš z JJ+ v tem primeru.

                            Comment


                            • #15
                              pa še zarad tega morš zarint, ker itak bo foldu AA. KK ker hoče ITM prlezt, pa nebo riskiru da ga kjr skreka...

                              Comment

                              Working...
                              X