Announcement

Collapse
No announcement yet.

missplayed ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • missplayed ?

    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...112_9913A91D52
    zanimam me pri tem handu kako bi kdo drug odigral predvsem po flopu ...
    hand sem tudi sam analiziral in pač ugotovil da igre do riverja nebi spremenil bi pa spremenil igro na riverju kjer bi moral staviti, saj da nekdo kliče iz te pozicije po raisu na utg in reraisu iz early positiona more imet zelo močan hand.U rang bi dal pač močne hande; visoki pocketi pa AK AQ in po njegovi igri do riverja mu skoraj nebi smel pripisovati da ima asa ali poker 9 tako da ostane sam visok pocket...če bi imel asa bi verjetno po sekvenci probe bet-check stavil isto če bi ga zadel poker 99 edina možnost da verjetno nebi stavil sta 9x ali 55 sam to ne verjamem da sta ta 2 handa v rangu handov s katerimi bi igralec na teh limitah klical rais-rerais(oba iz early)
    pa zanima me tudi če je moja analiza tega handa vredu (da vem če pravilno razmišljm...)

  • #2
    Svetujem ti, da si prebereš nekaj literature, ker te tvoje analize so precej švoh, igra pa tudi (to sem napisal na zelo prijazen način).

    Comment


    • #3
      sprejemam predloge za literaturo...
      kar se pa tiče moje igre vem da ni biserna in daleč od perfekcije vendar tudi ni slaba...če bi bila slaba bi moj bankroll glede tega da sem začel z 10 BI verjetno že zgnil v roku enega meseca sploh če dodam da igram od 10-50 sngjev nekje dnevno 10-20 med tednom in 20-50 med vikendom če pa kakšen hand nisem povsem prepričan ga pač postnem tukaj v upanju da mi kdo konkretno odgovori...konec koncev verjamem da je usaj polovica tega foruma bolj izobražena o pokru kot jaz
      drugače pa se priporočam za literaturo in še zmeraj upam da mi nekdo konkretno odgovori :> (pa ignorerajte mojo analizo ali pa naj nekdo konkretno napiše kaj je narobe...z odgovorom slaba si bom bolj težko pomagal :/ )

      Comment


      • #4
        preflop lahko tut samo flataš, ker je veliko shortijev, ki porinejo... v tem primeru bi pomojem ta z TT 3bet shoval... Jst tut sicer ne igram tega formata pokra, sam jst bi verjetno kr porinu na flopu ( vsaj na mttju bi tako odigrau), njegov range je bolj kot ne capped kar se A tiče... mogoče ima AQ pa še to načeloma nimaš kej flatat nekoga ki utg-rajserja 3beta... ( al fold al pa 4bet AL).... torej A skor nima v rangu edino če ni turbo fish 100 pa vsekakor nebi stavi, mogoče 300, pa če te reraisne all in call.

        Comment


        • #5
          Začni tu recimo http://www.sitandgoplanet.com/. Glede handa, kaj je s tem silly raisom? Težko bi bil tvoj hand bolj face up kot je.
          Ya hya chouhada!!!

          Comment

          Working...
          X