Announcement

Collapse
No announcement yet.

NL Hold(squot)em in SNAP poker, 12 handov pod vprašajem + statistika do zdaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    6. vsaj 1/2pot bet na flopu, drgac se pac stackas
    7. bet flop, bet turn. Nimas kej checkat flopa tuki imo
    8. sam nekje visam. Flop ali turn
    9. jst dostkrat donknem ta flop. Na teh limitah OP ne foldajo.
    Overbetu nimam se nastudiranih, ampak kakor je hand odigran, nevem zakaj bi T/streight tako odigral. Glede na kok ozek range si ga dal je imo overbet oz. bet nasploh spew.
    10. raise sam klicem, tvoj raise nic slabs ne klice in ce blefira oz overplaya 2p+, mu pustis zankico da se na riverju obesi.
    11. malo vecji bet na turnu 0.18-0.2, ko klice shutdownam. Vecino A/Q ne folda, drawov nima.
    12. flop dostkrat betnem tukaj, ampak check je kul, turn call kul, river bet BV. Mas showdownable hand, vecina drawov missa

    Comment


    • #17
      Ok, hvala res za obrazlago, cenim . Vseeno se mi poraja še par vprašanj, ampak mislim da jaz vse skupaj že prevec razmišljam, namesto da po kmečki logiki naredim. Če se ti zdi overthink vse skupaj kar bom napisal kar reči.
      1.) Se strinjam s tvojo obrazlago na call, ter raise na flopu. S tem preventivno defendam svoj hend, vendar mi po drugi strani spet da misliti, če mi past nastavlja. Glede na 3bet je komot lahko njegov range 99+. Če me kliče checkam turn pa on tud menda, če on stavi ga kličem, pol na riverju pa je itak neizbežen AI.
      Povzetek: Foldat pre, 4bettat, ali check raisat na flopu.
      2.) Problem semizdi to open raisat, ker pol ponavadi takoj 8-10bb zgubim ce je board za kurac,al pa vsaj toliko dober da se klicem nasprotnikov cbet, ter na turnu foldam ce 2barrel spusti.
      Tako kot je odigrano, se strinjam s tvojim raisom na flopu, samo kaj ce reraisa.. Ce me klice in pade king ga na kinga ne postavim, checkam ce on checka, ce betta klicem. Na riverju se vrjetno klicem ce betta razumljiv value.
      Povzetek: open raisaj 88+, klici 3bet in cbet od nasprotnika ce je en over na boardu, ter fold ce 2 barrel spusti (tudi ce so zunaj flush in straight drawi).
      3. Se strinjam s raisom na turnu, ampak se spet bojim kaj v primeru reraisa in mocnega donk betta na riverju.
      Povzetek: overthink?
      4. Nevem zakaj, ampak imam obcutek da me bo blefiro ker sta zunaj dejansko dva missed flush drawa. River se strinjam za fold.
      Povzetek: overthink spet? rajsi 'mocn' fold naredi,kot pa pol negotov na riverju bit in se klicat nespametno.
      5. Se strinjam.
      6. Zakaj bi se stackal, če ni treba in je sumljivo vse skupaj, ko 3cbette spusti..
      Povzetek: Mislim, da je float bol primeren. Spet lahko proba 3barrel na missed flush draw ali overpaire.
      7. Ok kaj naredit v primeru, da 2 barrel spustim in me on klice, ter pade pik. V vsakem primeru kličem bilokaksni donk bet spusti v mene? Na riverju bi to nazaj checkal ce me on klice ker bi mi sumljivo blo.
      Povzetek: Klici njegov donk bet river? Check ce checka nazaj, lahko da hoce samo inducirat raise.
      8. Ok, ti si rekel da naj raisam, kaj ce me reraisa. Vrjetno insta fold? Po drugi strani bi me spet skrbelo, da me hoce nategnit s zgresenim flush drawom.
      Povzetek: Jebem mater flush drawom, to si morem iz glave vrzt.
      9. Ce donkbettam in me reraisa še 1x klicem ali fold? Spet se bojim tud ce pade Q ali 7 je lahko pik in me stackne s flush drawom.
      Povzetek: flush draw pozabit...
      10. Sepravu ce mu pade mu pade, klices ga + na riverju.
      Povzetek: naj se obesi.
      11. Ok
      12. Ok
      Povzetek vsega: Neke optimalne fold in check range naret pri SNAPU in normalnih cash gamih ko ima nasprotnik mali sample size. Ne blefirat shortstackerje in nasploh overbettat in mislit da bojo foldali ker zgleda kot value bet.

      Comment


      • #18
        2. nekako tako bi sel hand ce raisas tole:
        Raisas 88 na utg-a, CO po vsej verjetnosti samo call-a, ce 3b pac foldas, tezko tak hand igrat OOP pa se short je en mal.
        Ce sam call-a: na floppnu lepo cbetnes in callas ce raisne (sam je mansja verjetnost ker si bil PFR)
        Turn: lahka double barrelas, lahka c/c. Ker si OOP imam sam raje nov bet.
        v primeru b/c na flopu tukaj pac c/f naceloma
        River: ce si 2x betnu je naceloma c/f (malo playerjev bi tukaj blefiral tole 7ko), ce si turn c/c lahko tukaj c/f (ker spet, vecina blef handov ima 7ko not, in mal playerjev blefira z drugim parom, posebej ko lahko checkajo v showdown), in ce je bil turn checkan lahka b/f.
        3. bah ne vem zakaj sem mislil da je bolj short tukaj, kakor si odigral je kul imo pol.
        6. spet narobe prebral, mislu da je sel on all-in na riverju in si callal (to sem mislil s stackanjem pac), kul odigran.
        7. moj nekako standarden line of play tukaj je ~60%pot bet => ~60% pot bet na turnu => 1/2 pot bet/fold river. Ce donkne river, si recem jebat ga in klicem.
        8. to dvomim da kdaj spustim oz. rade volje grem all-in na takem boardu .
        9. ce me visa, klicem in c/f turn. Ce klice ta turn barrelem velik % cajta. Ce padeta Qs/7s pac b/f.

        Comment

        Working...
        X