Announcement

Collapse
No announcement yet.

River call

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • River call


    Zanima me ce bi se dalo boljse odigrat oz kako? In ce je river call pravilen.

  • #2
    Mislim da si čisto vsak street narobe odigral, začenši s preflopom.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Ne boj se nasportnikov, na pokru je treba žgat k norc, preflop 3 bet, flop bet behind pa zelo verjetno ne bi prišlo do kreka :P

      Comment


      • #4
        katastrofalen check behind na tak flop. tega prosim ne delat več

        Comment


        • #5
          Glede na to, da si vrjetno novi, si prvo poglej kaj so opening rangi (najdeš na youtube), kot tudi 3bet rangi in kako odigrat postflop.
          3bet preflop, bet flop 3/4 pot, bet turn 3/4 pot, all in river.
          Če ma na tem boardu lestvico, ne moreš nič druga kot pa gledat kako izgubiš denar, čeprav nisi naredil nič narobe s pravilno odigranim hendom -> kot sem ti jaz napisal.

          Comment


          • #6
            Nevermind.

            Comment


            • #7
              Hvala za nasvet

              Comment


              • #8
                Mam se en hand

                Comment


                • #9
                  Prvo kot prvo iz UTG-ja bi jaz na tvojem mestu igral samo KQ pobarvana in ne KQ offsuit... :/
                  Drugo pa zopet narobe odigrano podobno kot v prejšnjem primeru, saj si mu absolutno prepoceni pustil ogled riverja...
                  Na flopu torej raise minimalno na 5.75 BB (saj poleg prištejemo še njegov donk bet) na turnu potem namesto 10 BB stavimo nekje cca 13-14 BB, na riverju stavimo potem še približno polovico pota in easy fold če naletimo na tako močan odpor...
                  Stay calm and keep playing.

                  Comment

                  Working...
                  X