Announcement

Collapse
No announcement yet.

Top 2 pair

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top 2 pair

    Na partypokru sem igral no limit holdem cash game 0.02 big blind.
    Sem začetnik in me zanima kako bi moral odigrati ta hand.
    Hvala za odgovor.
    Hand:
    partypoker - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 4
    Hero (MP): 128 BB
    CO: 100 BB
    BTN: 194 BB
    SB: 41.5 BB
    BB: 307.5 BB
    UTG: 100 BB
    SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB, CO posts penalty blind 1 BB
    Pre Flop: (pot: 2.5 BB) Hero has Q:heart: A:diamond:
    fold, Hero raises to 4 BB, CO raises to 10 BB, fold, fold, fold, Hero calls 6 BB
    Flop: (21.5 BB, 2 players) A:heart: 5:club: T:spade:
    Hero checks, CO bets 10 BB, Hero calls 10 BB
    Turn: (41.5 BB, 2 players) 8:spade:
    Hero checks, CO checks
    River: (41.5 BB, 2 players) Q:club:
    Hero bets 19.5 BB, CO raises to 80 BB and is all-in, fold
    CO wins 137 BB

  • #2
    Lahko bettaš več na riverju, drugače pa vredu.

    Comment


    • #3
      Če čisto vsakič zapreš na river raise na teh limitih proti kolikor toliko normalnem nasprotniku (torej ne maniaku), si boš prišparal kup denarja

      Comment


      • #4
        Statsi so verjetno iz vseh hendu k si jih odigral tam? HUD ne dela pravilno? Dvomim da bos mel tolko handu na celi mizi na nl2...Ce je to res mogoce slabo table selectas (weak avg statsi) in ce so pa statsi mize pravi bi poiskal drugo mizo, ni da je obupna, ma na nl2 ni da ni
        Upam da si 4x odpru z razlogom, ne po defaultu...lahko da te 3betajo na 4x open z ozjim rangeom kar kr spremeni situacijo...
        Ce so statsi mize pravi in so res vsi tako zategnjeni, mas cca 47% proti njegovemu rangu na riverju in vlozenih 40bb...dodal sem mu se KJs in pustil KK in AKs ker recimo se kdaj razstreli oz misli da valuebeta+stavil si dokaj sibko na riverju in naprotnik je checkal turn behind, vzel AKo, 99 in JJ..lahko bi dodali se kaksen random spazz
        Call.
        Jst bi stavil na riverju malo vec, okoli 30bb vsaj in kdaj razmisljal o overbetu/checku ce je bila razvita kaksna dinamika...
        Readless na nl2 ce mu malo zvisamo 3b range se nam celo izboljsa equity za par %.
        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

        Comment


        • #5
          Ja sem opazil, da je nekaj narobe s statistiko. To je zato, ker partypoker ne podpira huda na cash game.
          Na riverju sm dal small value bet, če bi mel nasprotnik samo par asov.
          Sam, ko me je reraisal all in sm biu prepričan da ima tris 10 al pa 5. Mogoče bi moral res z dvema paroma klicat.
          Čeprav je možno da je imel tris kraljic. Ker če ne bi pomojem mogu stavit vsaj flop in turn.

          Comment


          • #6
            55 ma ob praznikih, TT bo celo kdaj samo callal preflop (4x open)..QQ in AA mu blokiras kombote...kaksen KQs KTs QJs se da ma kdaj..na nl2 se prej...88 in 55 premalo 3betajo, prej kaksen suited broadway...
            Z asom placa tudi 28-33bb kot ste odigrali...
            FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

            Comment


            • #7
              andraz wrote: 55 ma ob praznikih, TT bo celo kdaj samo callal preflop (4x open)..QQ in AA mu blokiras kombote...kaksen KQs KTs QJs se da ma kdaj..na nl2 se prej...88 in 55 premalo 3betajo, prej kaksen suited broadway...
              Z asom placa tudi 28-33bb kot ste odigrali...
              Hvala za pojasnilo. Sicer pa 4 krat open, ker je imel CO penalty 1 BB in ni počakal na big blind.

              Comment


              • #8
                Ja sm spregledu
                FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                Comment

                Working...
                X