Announcement

Collapse
No announcement yet.

doder123 stake debata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kot prvo ,da povem da te ne napadam in ne mislim nič slabega , če ti to vzemaš kot nekakšn osebni napad tudi prav ... vse kar hočem je povedat,da nekatere tvoje trditve in tvoja mnenja niso na mestu ...
    KoTzKaR wrote: Torej, v mislih sem imel : Obvladovanje all-in situacij, na micro-limitih, proti izraziti ribici, izključno za cash game, poanta pa je bila - poudarek na PREPOGOSTEM ZARIVANJU dotičnih ribic v dotičnih situacijah, KO NAS GLEDE NA BOARD LAHKO PREMAGATA VEČ KOT 1 ALI POGOJNO 2 NJEGOVA HANDA..... in te velike črke niso kričanje ampak samo poudarek...
    se pravi če pravilno razumem tvojo trditev ? igralec, nasprotnik ,fish ki preflop igra več kot 60% handov kliče našo 4bb stavo preflop in na dry flop tipa Q37rainbow na naš cbet naredi raise . Kaj naredmo v dotični situaciji z 33 v rokah ? ga postavimo na QQ ,77 in foldamo ali kaj ?
    "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

    Comment


    • #47
      Kot prvo se opravičujem, če sem na začetku tudi jaz pregrobo napisal prvi post ja, se opravičujem....
      Brt..... Pozabil si na ključne informacije, če že greva analizirat tvoje vprašanje....Zdej jih bom pač jaz nastavil, da ti lahko odgovorim...
      Torej, glede na podatek da več kot 60% handov igra preflop, dejva rečt da imamo z njim za mizo že 100 handov. Da je calling station ribica, z širokim rangeom in loose agro igro, telebanasto pač, preflop z vsakim ološem k mal zgleda za pogledat, tko od oka...
      Rečmo da igramo cash game, blindi 0.05/0.10 .
      Pozicija ? Kje sedimo ? Ker če nas on prbije na flopu, čez naš c-bet iz pozicije ne morem odgovort isto kot če nardi check-raise....
      Pa recimo, da nas ima na poziciji, smo UTG s 33, on je HJ.
      Pot je 0,15 , dvignemo PF za 4bb in on nas samo pokliče (kaj pa ponavadi, a samo pokliče 4bb bet PF al ga dostikrat raisa, s kakšnimi handi ????? )
      Flop rainbow Q 3 7 , pot je 0,95
      Damo cbet 0,75 in on nas raisa (pozabil si povedat kolko nas raisa ???? kolko pa ponavadi raisa iz pozicije ??? kolko ponavadi raisa izven pozicije ???? ), recimo na 2,5$.
      Pot je 4,2 in nas stane 1,75 da ga pokličemo.
      Kaj nardimo ?
      Kakšen je naš stack ? Kakšen je njegov stack ? Implied oddsov sploh ne morem računat... Jih bomo zanemarili.
      Glede na cel kup informacij ki jih nimam, najrajš sploh ne bi nič rekel.... Ker je premalo informacij.... Ampak bom vseeno povzel neko mojo povprečno potezo v podobnih primerih na prvi pogled ajde....
      Naši oddsi so 2,4 proti 1 . Oddsi pravijo FOLD.
      Takale ribica ima mogoče Q 7 v roki.... Ribice plačujejo 4bb bet PF s takimi handi... In če ima slučajno ta hand ima 4 oute za full . Nam pa lahko pomaga samo 1 out, to je 3 za poker.
      Pa rečmo, da nima, da ima AQ/KQ/QT/QJ/Q9 al neki podobnega in je orto vesel ker je flopnim top par in dober kicker ima in da nas zato raisa.
      Tko ti bom povedal.... Če bi imel več informacij bi mogoče nardil tukaj call, da vidim kaj pade na turnu in na turnu dam check in ga počakam kaj bo nardil..... Če me zarine AI na turnu in da na turnu ni padel K , J, A, Q , 10, ga z veseljem pokličem , če me na turnu samo betne ga jaz zarinem... Če checkne, pa da river spet ni ena od omenjenih kart ga zarinem...
      Ampak v primeru da imam dovolj informacij, za to potezo....
      Brez ključnih informacij je pa to absolutno fold proti ribici že zato ker imamo 1 out/ 2,4 proti 1 oddse / setnili smo najnižji set na tem bordu, gor je Q in 7, kar imajo ribice rade, sam da je figura in je ribica že takkoj v igri in vse pokliče.... Dvomim da ima QQ, ker ribica bi najverjetneje tak hand že PF zarinil na naš 4bb bet...
      Če bi bil pa njegov raise na flopu, raise za AI, ga pa valda foldam.... RAZEN.... Razen če veliko zariva, da si dela nonstop rebuye, da ga ocenim da tilta, da, da, da, da , pol bi valda poklical AI na flopu... . Rabim info, ne mormo to tko govort....
      Jaz, da zarinem AI, vklopim vse celice v glavi, vse info zmečem na kup kar lahko, prossim za time bank, vse živo, preden pokličem AI ....
      Zame osebno je AI odgovorna poteza... Grem velikokrat, sam ne kr tko, ABC - all in .... Vsak BI šteje.... V 10 letih sem samo 2 krat bankrotiral svoj BR..... V živi igri na CG igram z minimalno 50BI rolco... na netu izpod 80-100 ni šans, da grem... bom šel limit nižje ali pa na kak home-game za kak mesec nabildat....
      Zame osebno, je AI situacija odvisna od velik velik faktorjev pač...

      Comment


      • #48
        legenda

        Comment


        • #49

          "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

          Comment


          • #50
            Zanimivo razmišljanje. Na tem flopu smo, razen ko smo smo proti QQ in 77, spredaj. Ne vem zakaj ne bi poskusili it tu all-in vsakič, in delat denar dolgoročno. Mi nimamo enega outa proti njegovemu handu, mi smo že spredaj. On nas mora outdrawat, če nas želi premagat.
            To kar ti govoriš je low-variance play vs. high-variance play. V igri v živo razumem, da želiš čim manjšo varianco, ker odigraš bistveno manj handov kot online igralec. Ampak čisto matematično gledano, bomo največ žetonov denrja dobili, če bomo spravili ves denar noter, ker smo itak veliki favoriti. Tu sploh ne bi smelo it debate, flop spraviš noter če se le da, če ima pač QQ ali 77 pa pač good game, nice hand. Coolerji se dogajajo, ne bom zdej zaradi majhne možnosti coolerja foldal set na dry boardu, potem ko je veliko bolj verjetno, da ima top par/dva para in bom dolgoročno delal denar.

            Comment


            • #51
              HoldemCaulfield wrote: Zanimivo razmišljanje. Na tem flopu smo, razen ko smo smo proti QQ in 77, spredaj. Ne vem zakaj ne bi poskusili it tu all-in vsakič, in delat denar dolgoročno. Mi nimamo enega outa proti njegovemu handu, mi smo že spredaj. On nas mora outdrawat, če nas želi premagat.
              To kar ti govoriš je low-variance play vs. high-variance play. V igri v živo razumem, da želiš čim manjšo varianco, ker odigraš bistveno manj handov kot online igralec. Ampak čisto matematično gledano, bomo največ žetonov denrja dobili, če bomo spravili ves denar noter, ker smo itak veliki favoriti. Tu sploh ne bi smelo it debate, flop spraviš noter če se le da, če ima pač QQ ali 77 pa pač good game, nice hand. Coolerji se dogajajo, ne bom zdej zaradi majhne možnosti coolerja foldal set na dry boardu, potem ko je veliko bolj verjetno, da ima top par/dva para in bom dolgoročno delal denar.
              Pa sej sem napisal, da z dovolj informacijami o playerju bi poklical... Sej nisem kategorično zanikal niti callanja niti zarivanja.... Lepo sem napisal kdaj bi in kdaj nebi, pa sploh sem imel bistveno premalo informacij...
              ....a sploh preberete cel post preden mi odgovorite ? .... Kaj pa oddsi ? A če setnemo na flopu in to še najnižji možen set bomo pa kr vse ostalo pozabili ? A to je predlog za uspešno igranje ???
              Brez zamere vsem še enkrat....
              Zdej pa res konc, grem na off in naj gre doderjev stake naprej...
              GG doder.... Bom spremljal rezultate in prlimane hande še naprej in se slišimo na koncu stejka ko boš talal stejkancem plus.
              GG....
              BREZ VEZE JE SPLOH SE POGOVARJAT KER VSE KAR PREBERETE, ZGLEDA PREBERETE POVRŠINSKO IN PRI PRVI BESEDI KI VAS ZMOTI ŽE PIŠETE REPLY NE DA BI SPLOH VSE PREBRALI.... In to ni kričanje ampak samo poudarek..... Ker druge razlage ne vidim glede na to kakšne replyje dobivam včasih....

              Comment


              • #52
                KoTzKaR s poketom 33 na rainbow flopu Q 3 7 proti fishu to je NO BRAINER. Katerokoli linijo fish naredi damo dnar čimprej not. Oziroma tega se praktično ne zapira pa naj bo NL2, NL25 ali NL200. No vsak lahko na prste 1 roke prešteje kolikokrat je zapru flopnjen set, ter kolikokrat je komaj čakal, da gre denar čimprej v sredino. 99% odgovorov bo, da folk komaj čaka, da spravi ves denar v pot.
                Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                Comment


                • #53
                  KoTzKaR wrote: Zdej pa res konc, grem na off
                  Ne smeš pa it čist na off plisssss,delite si misli in men je to fino in zanimivo čtivo res.Sam ne se na zares skregat,tak ko na heftu,ko se skor popluvamo za mizo vsepoprek
                  Dej ti nmal udpri še svojo temo in mal napiš vtise iz Parm-ove,jest sem biu kr dost tam,na vrh in pol doli spod,če maš cajt seveda.Mal za spomine obujat.
                  Fajn stejk tema,ker žou mi je de murm zzzzzzzzz.
                  ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                  Comment


                  • #54
                    glej kockar, saj nima nihče nihče nič proti temu, da kritiziraš njegiovo igro, njegove poteze, po moje niti mtv ne bi imel nič proti, če bi mu nekdo rekel, glej stari, tukaj si ga posral, ker......
                    in potem pride razlaga, tvoj pogled na stvar, pa se potem razvije diskusija, pa bo J-kob povedal svoje, pa jaz, pa mogoče še kdo, pa bomo hand razdelali v atome in se mogoče vsi, čisto vsi, od tistega, ki tolče NL 400 do tistega, ki se muči na NL2, nekaj naučili.
                    Dokler pa se bodo našli pacienti, ki se nažrejo nekih gobic, ki bodo pod hand napisali samo to, da je hand narobe odigran, pa naj si tisti, ki je hand odigral najde drugo službo, pa naj igra samo playmoney in podobne izjave, pa se bo razvilo kreganje na treh straneh, od katerega bo imel nekaj samo tisti, ki bo začel pisati komedijo o wanabe pokerprojih.
                    PA MODERATORJI NAJ TAKE NEKONSTRUKTIVNE KOMENTARJE ZAČNEJO BRISATI ALI PA NAJ GRE VSESKUPAJ U TRI 3,14ZDE MATERNE IN ZAČNIMO DISKUTIRATI O TEM, KAKO BOMO JUTRI, ČE NE BO PREVEČ MOKRO, KONČNO PREKOPALI VRT IN POSADILI KROMPIR IN ČEBULO.
                    in ja, tole zgoraj je kričanje in sicer v stilu madafakin phila helmutha.
                    3,14 = PI
                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment


                    • #55
                      pravi si se javo
                      :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
                      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                      Comment


                      • #56
                        Maliprofi, enkrat sem bil zelo jezen nate, zaradi tvojega pisanja. Ampak mislim, da si se od vseh tukaj gori najbolj spremenil, na plus namreč. Moram reči, da sedaj z veseljem preberem, kar napišeš.
                        Upam, da bo takih vsak dan več!
                        LP

                        Comment


                        • #57
                          nejči, sem v eni drugi temi napisal, zakaj toti forum uporabljam samo še za antitilt.
                          pomaga, če znaš brati.
                          p.S
                          prideš kaj v rupo, saj veš katero?
                          edit:
                          nejc, sicer pa najprej pri sebi poglej, koliko spama si napisal samo v to temo, pa potem govori drugim....
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #58
                            maliprofi wrote: nejči, sem v eni drugi temi napisal, zakaj toti forum uporabljam samo še za antitilt.
                            pomaga, če znaš brati.
                            p.S
                            prideš kaj v rupo, saj veš katero?
                            edit:
                            nejc, sicer pa najprej pri sebi poglej, koliko spama si napisal samo v to temo, pa potem govori drugim....

                            v sredo grem v rupo
                            corey lahko brišeš vse spame pa vrneš doderu temo
                            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                            Comment

                            Working...
                            X