Announcement

Collapse
No announcement yet.

HU cash game

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HU cash game

    Zdravo
    Prosil bi če bi mi lahko kdo dal kakšne napotke kar se tiče HU CG. Poker igram ze kar dolgo večinoma CG 6max up to NL100 sedaj pa sem se odločil da se bom bolj posvetil HU namen imam začeti na NL50 z 20-25buyini igral pa bom max 2 mizi na enkrat. Se vam zdi to dovolj ali bi moral povečati BR ? Dnevno lahko zgubim max 7buyinov potem neham igrat za tisti dan. Če padem na 10buyinov se bom prestavil na NL25 6max dokler nebom imel zopet 20-25buyinov za HU NL50.
    Zanima pa me kakšno literaturo kaj priporočate in od koga ( Knjige )? Imam tudi račun na DeucesCracked in me zanima katere videje priporočate za pogledat in od katerega coacha ? In pač na splošno kar bi mi lahko še pomagalo pri napredovanju v igri.
    Hvala že v naprej za odgovore
    LP

  • #2
    Priporočam ti da ne začneš z igranjem dveh miz naenkrat če nimaš izkušenj z HU igro. Najprej igraj samo eno mizo in boš videl če si zmožen narediti profit. Vrjam, da so tudi tko nizko že dobri igralci. Tko da odigraj par tisoč handov prvu dokaž sam seb da si profitabilen pol pa igraj več miz. Ena od najboljših knjig za cash game zame kar sem jih prebral je Theory of Poker maš jo v knjižnici in je super. Povem pa ti da jo boš moral prebrati večkrat da jo bos razumel tudi o HU igri maš dosti notri napisanega. Pa 25 buyinov je ful premal drgač. Sam ne igram HU sam je pa to moj cilj da dosežem to stopnjo. Ni mi kul k na starsih nimajo nizjih limitov za HU igro in mors kr kuj začet na 0,25/0,50 tko da srečno meni do HU igre še manjka nekaj še posebej bankroll , ki kokr sem dejal mora bit večji kot 25 buyinov loh pa probaš. Če boš igral tko kot si opisal prov velik nimaš za zgubit še posebej če dolg igraš poker poj morš bit dobr najbrž. :/

    Comment

    Working...
    X