Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cash game v živo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kaucic1980 wrote: A se igra se kak HomeCash Game v teh casih? Ali visite vsi na racunalniku.
    predlagam aplikacijo TABLER

    Comment


    • #17
      Kaucic1980 wrote: A se igra se kak HomeCash Game v teh casih? Ali visite vsi na racunalniku.
      Epidemija je, igraj na računalniku.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #18
        Kaucic1980 wrote: A se igra se kak HomeCash Game v teh casih? Ali visite vsi na racunalniku.
        Zaradi takih kot si ti smo vsi prisiljeni bit doma, ker je po 2k+ okuzb na dan. Ti bi se pa veselo druzil

        Comment


        • #19
          Mamokisho wrote: Zaradi takih kot si ti smo vsi prisiljeni bit doma, ker je po 2k+ okuzb na dan. Ti bi se pa veselo druzil
          Mater so te nafarbali
          FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

          Comment


          • #20
            Očitno cel svet laže? Al kak?
            Al kaj hočeš rečt, da je krivo za okužbe? Al jih sploh ni?

            Comment


            • #21
              Bog ti pomagej... :P
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • #22
                Mamokisho wrote: Al jih sploh ni?
                potrjujem, da okužbe obstajajo
                lp iz 2tedenske samoizolacije

                Comment


                • #23
                  Sej vem, da obstajajo. Poznam polno folka, ki je imelo in ima covid.
                  Poznam pa tudi take, ki se veselo druzijo brez mask, pijejo v garazah in zidancah, vem pa tudi kako v sluzbi na posameznih oddelkih dajo maske dol cim lahko.
                  Tako, da cakam Andraz kje so me nafarbali.

                  Comment


                  • #24
                    Mislim da bolje da nehamo kar tukaj, ker tole ne bo plodna debata
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      Mene covid situacija sicer zelo skrbi. Sem pa vesel, da gripa praktično ne obstaja več po zadnjih podatkih - V zda lani do 56mio okuženih, letos trenutno 877 ljudi.
                      **Sori corey, sva istočasno napisala.. lahko zbrišeš

                      Comment


                      • #26
                        surgeon wrote: [quote=Mamokisho]Al jih sploh ni?
                        potrjujem, da okužbe obstajajo
                        lp iz 2tedenske samoizolacije
                        Seveda obstajajo. Js sm tut mel. Prehlad. Nič side effectov. Punca je brez vonja že 5 mescev, ampak je tut prebolela kot neka virozca. Moja sestrična, 35 let stara pa zdrava, je pa bla prikovana 3 tedne na postli. Kolega, 45, relativno zdrav, je iz iz 70kg pršu na 53 v 3eh tednih. Ga skor nism prepoznal. Sestra od babice 85 stara v domu, težko sama hodi že, ga je prebolela brez simptoma, en dan je enkrat zakašljala. Tak da odvisn kak te zadene.
                        Problem je kr so retardirani ukrepi ki se spreminjajo tako kot veter zapiha, in folk je naveličan vsega kr tok dolgo traja. Tak smo bli nepripraljeni kot da nebi nič vedl o temu.
                        Ampak ja Covid obstaja lol. Mogoče pa to govori ta mikročip ki sm ga dubu v nos ko so me testiral.
                        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                        Comment

                        Working...
                        X