Announcement

Collapse
No announcement yet.

Analiza statsov $0,50/1$ NL 6Max

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Analiza statsov $0,50/1$ NL 6Max

    Zdravo,
    igram poker že 5 let ampak nekako samo za zajebancijo. pred kratkim sem se pa odločil da se bom malo bol resno posvetil igri. in probal zaslužit kakšen dolar dva. nekako sem si zamislil da bi delal od 60 do 100 dolarjev na dan. vendar imam zelo močne svinge. ko pričnem igrat najprej zgubim do 150$ potem pa v roku ene ure pridem na 60 plusa. pač odvisno od dneva. zlo lepo bi prosil če bi kdo pogledal statistiko in jo malo pokomentiral. igram največ dve mizi na enkrat. če je potrebno prilimaat še kakšno sliko mi prosim povejte.
    bi blo pa zlo fajn če bi bla to tema za vse ki iščejo podobne informacije. saj je nikjer ne najdem.
    Lp,
    aintti1
    NL 1$

    Sodaj pa statsi za vse limite ki sem jih igral.

    We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand. <br />[br]Mother fuck double it up press all your bets, try your luck. <br />[br]No cash in your pocket found the keys to your truck. <br />[br][h]Win it all back you just flopped the nuts.[/h]

  • #2
    Po enem sešnu bi rad analizo statsov? Brez da bi podal vsaj koliko % handov igraš z katere pozicije? Ti bi delal 60 do 100$ na dan? Fino, jaz bi tudi!
    Sedaj pa resno: očitno ti manjkajo osnove, ki jih nisi nikoli zares osvojil. Začni od začetka.

    Comment


    • #3
      miso191 wrote: Po enem sešnu bi rad analizo statsov? Brez da bi podal vsaj koliko % handov igraš z katere pozicije? Ti bi delal 60 do 100$ na dan? Fino, jaz bi tudi!
      Sedaj pa resno: očitno ti manjkajo osnove, ki jih nisi nikoli zares osvojil. Začni od začetka.
      Mislim da je potrebno že po tako malem številu hendov vedeti kaj delaš narobe.
      % hendov iz pozicij pa mislim da so dodani. ali niso? Saj pravim da sem začetnik kar se tiče resnega igranja pokra. zato pa sem se odločil za pisanje in udeležbe tega foruma. odprt sem za vse potrebne kritike&hvale.
      Ta debata je pa odprta za vse uporabnike ki se matrajo na teh limitih
      We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand. <br />[br]Mother fuck double it up press all your bets, try your luck. <br />[br]No cash in your pocket found the keys to your truck. <br />[br][h]Win it all back you just flopped the nuts.[/h]

      Comment


      • #4
        aintti1 wrote: Mislim da je potrebno že po tako malem številu hendov vedeti kaj delaš narobe.
        Žal ta izjava in pa NL100 ne greta skup.

        Comment


        • #5
          Da bi lažje ocenili tvojo igro, prilepi kak hand na forum, za katerega nisi prepričan, če si ga odigral v redu.
          Posnami pol ure svoje igre, uploadaj na YT in prilepi na forum.
          Kot prvo pa... Takoj dol z NL100. Zahvali se bogu, da si 100$ v plusu, premakni se na NL10, ali pa celo NL5 in začni tam. Upoštevaj BRM, preberi kako knjigo, poglej kak video, sodeluj v debati na forumu, odpri projektno temo, posnami video, ...
          In seveda igraj 5000 handov ni nič, nekateri naredijo toliko handov v enem dnevu. Za realno oceno statsov bi bilo potrebno več. Če imaš možnost, posnami video.
          GL
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Po tako malem številu handov glede na state je res težko karkoli rečt. Pa še statsi ki si jih prilepil so zelo zelo pomankljivi, v bistvu samo VPIP/PFR in 3bet. Če bi kake hande prilepil kjer si imel probleme oz. nisi vedel kje stojiš, bi bilo dosti lažje za neko analizo. Nevem sicer kaki imaš bankroll ampak če nimaš vsaj 5k$ to ne bo vredu. A predtem ko si igral za zajebancijo si igral live ali tudi preko neta? Na kateri strani pa igraš?
            Koliko handov pa misliš igrat na dan? Glede profitov se je bolj smotrno pogovarjat v obliki kakšen winrate imaš napram bb/100 handov ne pa direkt v $. Sodeč po grafu na nl100 si runnal dobro in bi po pravem moral imeti minus. Če ne bi zvlekel.
            Ya hya chouhada!!!

            Comment


            • #7
              Najmanj 5k bankrolla, bolje 10k, če ne boš bustnil vse skupaj zelo hitro, potem bo pa spet rigged..
              TILTLESS!

              Comment


              • #8
                CoreySteel wrote: Da bi lažje ocenili tvojo igro, prilepi kak hand na forum, za katerega nisi prepričan, če si ga odigral v redu.
                Posnami pol ure svoje igre, uploadaj na YT in prilepi na forum.
                Kot prvo pa... Takoj dol z NL100. Zahvali se bogu, da si 100$ v plusu, premakni se na NL10, ali pa celo NL5 in začni tam. Upoštevaj BRM, preberi kako knjigo, poglej kak video, sodeluj v debati na forumu, odpri projektno temo, posnami video, ...
                In seveda igraj 5000 handov ni nič, nekateri naredijo toliko handov v enem dnevu. Za realno oceno statsov bi bilo potrebno več. Če imaš možnost, posnami video.
                GL
                hvala za tvoj prispevek. zdaj sem si naredil novo bazo v poker trackerju tako da sem štartal od začetka. in tudi limite sem prešaltal na 25/50 in igram shallow game. se pravi da se buyinam z 20$ in morem rečt da mi gre kar dobro trenutno sem na 70$ plusa (405 hendov)
                video bom posnel v kratkem mogoče že danes. enega sem že posnel pa mi je celega popačlo tko da se skoraj nič ne vidi. video bo brez mojega glasu tako da bo samo gola igra. upam da vas to ne bo motilo.
                We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand. <br />[br]Mother fuck double it up press all your bets, try your luck. <br />[br]No cash in your pocket found the keys to your truck. <br />[br][h]Win it all back you just flopped the nuts.[/h]

                Comment


                • #9
                  Inv1ctus wrote: Po tako malem številu handov glede na state je res težko karkoli rečt. Pa še statsi ki si jih prilepil so zelo zelo pomankljivi, v bistvu samo VPIP/PFR in 3bet. Če bi kake hande prilepil kjer si imel probleme oz. nisi vedel kje stojiš, bi bilo dosti lažje za neko analizo. Nevem sicer kaki imaš bankroll ampak če nimaš vsaj 5k$ to ne bo vredu. A predtem ko si igral za zajebancijo si igral live ali tudi preko neta? Na kateri strani pa igraš?
                  Koliko handov pa misliš igrat na dan? Glede profitov se je bolj smotrno pogovarjat v obliki kakšen winrate imaš napram bb/100 handov ne pa direkt v $. Sodeč po grafu na nl100 si runnal dobro in bi po pravem moral imeti minus. Če ne bi zvlekel.
                  hvala za tvoj prispevek. igral bi nekje do 600 hendov. sej pravim da igram samo eno mizo včasih tudi dve. počasi se uvajam na to da bom skos po dve igral. vem da je št. hendov malo ampak tako sem vsaj dobil neki feedback kako naprej. reci koliko hendov rabim za naslednjič ko prilimam statse? 10k, 20k ali 30k ? in ja vprašanje: kakšni statsi naj bodo da lahko najbolje razbereš kje so moji problemi. kaj je res tisto kar je pomembno gledat in izbolšat? tako da tudi sam vem to čekirat in sproti popravljlat.
                  v živo mi igra ne gre ker se vse prepočasi odvija, jaz pa niimam živcev za to igral sem prek neta PSC kartica 10€ pa male stave. pač da sem se počasi učil kako in kaj. igram pa na full tilt strani pa mogoče malo na pokerstarsu.
                  We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand. <br />[br]Mother fuck double it up press all your bets, try your luck. <br />[br]No cash in your pocket found the keys to your truck. <br />[br][h]Win it all back you just flopped the nuts.[/h]

                  Comment


                  • #10
                    Zakaj NL50 in zakaj Shallow? Nekako se to ne zdi najboljša izbira.
                    Pa to, da bo brez glasu nas ne bo motilo. Kvečjemu je to slabše zate, ker tako ne bomo slišali tvojih razlag in bomo težje pomagali
                    Sej igrat eno ali pa dve mizi naenkrat ni problem. Samo ne moreš potem pričakovat "od 60 do 100$" na dan, ne gre to tako Pa glede na napisano mislim, da precej precenjuješ svoje sposobnosti. No ne vem, bomo videli, ko boš prilepil video
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      CoreySteel wrote: Zakaj NL50 in zakaj Shallow? Nekako se to ne zdi najboljša izbira.
                      OK, zakaj tako misliš? hehe se bom začel malo manj cenit video bo pa še danes objavljen.. rad bi pogledal kakšen tvoj video, če je objavljen kje na forumu.. ?
                      We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand. <br />[br]Mother fuck double it up press all your bets, try your luck. <br />[br]No cash in your pocket found the keys to your truck. <br />[br][h]Win it all back you just flopped the nuts.[/h]

                      Comment


                      • #12
                        10k handov za neko res čist grobo oceno, drugače pa 50k+ handov da se vidijo prave tendence igralca imo. Glede statov recimo attempt to steal, CB flop/turn, fold to CB flop. Aggression factor, Aggression frequency na različnih streetih. 3bet, 4bet, fold to 3bet. Ampak checkirat state in jih probat "popravljat" to ne bo šlo, je nekako napačen pristop. Pač treba je razumet kaj pomeni kateri stat in zakaj je številka takšna kot je. Maš pa razlage statov v samih programih, kjer ti tudi omenijo katere številke bi naj bile neka norma, da dobiš filing kakšne state "bi naj imel winning player". Bolj pa ti pač morajo biti lastni stati pokazatelj tvojih leakov.
                        Praviš da začenjaš na novo z novo bazo etc. Katere limite pa si prej igral in kakšne si imel uspehe, tudi nl50/nl100? Če boš delal video svoje igre, pol poskusi tu gor napisat časovno, kdaj je bil kateri hand o katerem bi rad debatiral. Drugače če ne bo tvojega glasu z razmišljanjem, pol lahko tudi lepiš kar hande gor, brez tega da bi snemal celotno igro. Pa res upam da imaš večji bankroll kot je 50 buyinov...
                        Ya hya chouhada!!!

                        Comment


                        • #13
                          Se strinjam s Coreyem da se mi ne zdi najboljša izbira shorstackanje v tem trenutku. To pa zato ker je tam dosti 3bet/shoveanja in neke postflop igre ravno ne bo, ta pa je nujno potrebna za napredek v igri. Shorstacka ponavadi folk ki neve kaj počne in pač ne upajo buyinat full ali pa v redkejših primerih proji ki so drugače že osvojili marsikatere elemente igre in pač razumejo zakaj hočejo igrat to strategijo. Morem pa rečt da nimam pojma o levelu tvojega trenutnega skilla. Omenjal si želje po 60$-100$ na dan, ampak za to moraš bit kar super igralec glede na tvoje manjše število odigranih handov. Oz. v bistvu med najboljšimi na limitu. Po drugi strani pa si omenjal statistiko glede na taki mali sample in prilepil graf kjer si runnal dobro. Tako da najboljše res da vidimo kakšne tvoje hande oz. igro preko videa. Mogoče si dovolj dober da delaš tolikšne zneske kot si si zadal, ampak potem bom sam kar tiho, saj bo to pomenilo da si dosti boljši od mene in ti seveda ne morem nudit kakšnih nasvetov.
                          Ya hya chouhada!!!

                          Comment

                          Working...
                          X