Announcement

Collapse
No announcement yet.

?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ?

    Mam eno neumno uprasanje zanima me glede HU cash game NL50. Uprasanje pa je ce igras proti igralcu ki ves da je bl fish in mu uzames recimo 4 bance in pol ti zdis za mizo z 250$ on pa z 50$. A je zj bol da nehas pa odpres novo mizo da mas 50$ a je usen ce igras proti nemu naprej ker je pac slb in bi rd cim vec zasluzu? Ker fora je u temu da ko mas ti 1x 250$ on pa samo 50$ Zacne igrt eno indijansko igro in ti zarine usak trej hand all-in pa dela neumne over bete itd.... Zanimajo me vasa mnenje ce se je kdo ze srecou z tako situacijo kaj je bols nardit hehehe
    Hvala

  • #2

    Evo se moj Graf HU cash game Sicer je bl mjhn sample

    Comment


    • #3
      In v čem je problem če začne igrat kot manijak? Da pride do velike variance? Dokler imaš dovolj velik bankroll to ne bi smel biti problem, tako da ne vidim razloga zakaj ne bi nadaljeval z igro. Bolj neumno igra, več +EV situacij se bo pojavilo.
      Ya hya chouhada!!!

      Comment


      • #4
        jst tud ne vidm nobenga problema klele, ga podebljas pa mas pol norca s 200b in indijansko igro? men se to bl slis neki zlo dobrga kt pa kej druzga
        <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

        Comment


        • #5
          Hvala za odgovore Lih u temu je fora da si recimo uezeu 4 bance potem pa zacne s to indijansko igro kar je zelo dobr ker je se vecji +ev. Ampak ponavad se pol nardi da te placa recimo z second pairom na flopu pa ga u river zadane da dobi dva para pa reces navadn pa igras naprej pa te pol splet placa preflop all-in z 9Ts ti mas pa KK pa mu lestvico zlozi in fant pol napise gg pa gre stran mize tko da si na 0 al pa clo u - zarad rejka Na to foro sm nekak mislu da full reskiras in da bi blo mogoce bol da sam gres z mize pa odpres novo in cakas da se spet kns fish usede Lahko se ti tud to zgodi k novo mizo odpres sam mislm da so sanse manse da bi su all-in z ksnmu neumnmu handom alpa ksn tak full lose call naredu ker tm ko si mu uzeu dost kesa je full bl an tiltu in ga tud bl boli k**** Zato sm pa prasou tak mau bl neum uprasanje Mogoce pa js sam tko razmislam in je to narobe

          Comment


          • #6
            Ja lej, saj to nima veze če pride model spet na 0 ali pa celo v plus proti tebi. Problem je tu pol le psihološki in če ima to vpliv na tvojo nadalnjo igro. Nima pa nobene zveze s tehničnim aspektom igre. Ti si kao misliš, 5 buyinov sem bil up, zakaj nisem nehal. To je vsekakor napačno razmišljanje. Ker res da ti bodo zvlekli nazaj kot si dal primer KK vs T9. Ampak ne morš gledat samo na to da boš obdržal teh 5 buyinov profita, lahko da ti model da še dodatnih 5 ali celo več buyinov, sploh če tilta, igra kot idiot in imaš proti njemu edge*.
            Moreš pa vsekakor met v takih momentih dobro kontrolo nad sabo, ker te lahko takšni tiltarji hitro potegnejo not in še ti igraš potem v nekem tiltu, sploh ko pride do velike variance kar je na HU še toliko bolj izrazito. Tak da probaj gledat bolj na odločitve v nekem vakuumu in ne s končnim ciljem, ala proti temu in temu bom naredil 4-5 buyinov plusa in nehal. Če misliš da imaš edge pač nadaljuješ z igro vse dokler delaš +EV odločitve.
            *Problem je tu v tem da ko nehče igra kot totalni idiot, si podzavestno mislimo da imamo večji edge kot ga imamo v resnici. Ter se nekako zdi da bi morali dobiti praktično vsak hand, ampak pač to je nemogoče, saj bodo tudi največji donki ki so v tiltu in overbetajo ter allinajo kot norci dobili dosti handov, to je pač inevitable. In v manjšem samplu handov nas lahko donk hitro olupi za par buyinov z random handi ala 46o, J6o etc in pol spizdi. To je pol pravi test za psiho.
            Ya hya chouhada!!!

            Comment


            • #7
              Hvala inv1ctus za odogvor Tocno tko nekak sm tud js razmislu da ko nasprotnik zacne s tako igro dobis nekak podzavestno da full neki blefa pa da si usak drugi hand bolsi od nega z negovo neumnu igro itd.. na koncu pa ni tko Mors res met eno kontrolo nad sabo da ne zacnes sam ksnih neumnih klicou delat ker pol hitr dobis po guzici)))
              Se eno off topic uprasanje Zanimajo me mnenja za HUD na pt4 za HU Cash Game ce kdo mogoce predlaga ksnga pametnga
              Hvala

              Comment


              • #8
                Kako bi lahko hand nalepu me zanima par mnenj ce je dobr call?

                Comment


                • #9

                  Se graf dokler je se nekak lep DD

                  Comment


                  • #10
                    Lahko preko tega tu direkt v temo http://www.handconverter.com/. Lahko preko te strani in pol linkaš sem http://www.pokerhand.org/.
                    Ya hya chouhada!!!

                    Comment


                    • #11
                      Evo koncno mi je ratal Sam sicer nism veseu z klicom k sm ga naredu... Ampak to je to kar smo prej debatiral spet je bla indijanska igra Zanima me ce bi kdo isto naredu ali raje fold?
                      http://www.pokerhand.org/?6646466
                      Hvala

                      Comment


                      • #12
                        Drugič daj hand v url kodo, tako da bo clickable, bo več folka pogledalo hand imo. Like this: http://www.pokerhand.org/?6646466
                        Ya hya chouhada!!!

                        Comment


                        • #13
                          Kaj sta pa imela do tega handa z nasprotnikom? Zakaj pa ni to preflop fold?
                          Ya hya chouhada!!!

                          Comment


                          • #14
                            Evo mau z zamudo odpisujem Ja najprej je use normalno igrou biu je full tight ksno preflop rais je meu okol 40% vpip pa tm 55-60% kar se 3-beta tice je pa mu nekje okol 10-15% Potem je indijanski mode przgau i je usak 2-3 hand 3-betou ampak tko dobesedno in to se je odvijal kr neki cajta tko da se mi je zdela karta T8 nekako ql za klic bi blo veliko bolse ce bi bla suited ze ta 3-bet call je biu bl fail k pa good call ampak me je na flopu zadeu top pair z ne prau dobrim kikerjem ampak je tak flop padu da ko sm raisnu sm ga avtomatko nekak dau da lovi barvo -.- To je pa to ko poj mam u glavi da morm usak hand dobit pa da me zih blefa itd... pa sm naredu zame zelo lose call Tokrat je bila sreca na moji strani ampak upam da u prihodnje ne naredim se ksn tak neumn call

                            Comment


                            • #15
                              sm pogledal hand nisem neki expert u cashgameu (prej loose player lol ) ampak pač vidm da si ga najprej 3x raisou jst bi tle rajs uporabu 2x-2,5x velk rais razn pač če kliče dost handov pa pusti akcijo po flopu če nima nč...drgač pa ne vem zakaj si ga klical rerais k te je nazaj reraisnu za 3x se pravi vložil si 1,5$ po reraisu morš klicat še 3$ se prav 2x vec kokr si že dal... se pravi moraš dobiti nekje 2/3 handov oziroma biti nekje 70% prepričan da si dominanten se pravi če bi reraisal 100% na any 2 karte bi imel še zmeraj on 64% možnost da te ima domineranega se pravi to ni dobra odločitev v nobenem primeru v dolgi rok bi verjetno delal minus sploh zato ker ima betting action po flopu on in tud če ga ne zadane bo odigral...se pravi ti imaš možnost da te zadane nekje 36 % pa še to ne smejo bit gor over karte od 10 ali 8 da si prepričan (ampak to je tudi manjša možnost da ne bo kot da bo ) kar se pa tiče suited ali unsuited je pa najbolš da se uprašaš kaj imaš rajši AQ off ali AJ suited če je odgovor AQ pol veš d suited res ne igra neke vloge če pa ti je odgovor AJ pol pa gl
                              pač to je bla napaka na preflopu po flopu si mu dal pa lep rerais on pa ne vem kaj te je tam rereraisou tle si dejansko dobil zarad velik sreče pa "napake"nasprotnika(če te je imel za res zlo loss agressivnega pol je čist prol naredu ) sam morš vedt da bi lahk zarad svoje napake na flopu tud naletel na kake AA KK QQ JJ al pa A10 ni glih dost sans sam je mozn in je moznosti vec sploh ker je bil rerais in ce si pripravljen na 10 8 zaigrat po flopu allin do konca pol res rajs ne klič rereraisa pred flopom z 10 8 oziroma če je agresiven in če pogosto reraisa sploh ne raisat z 10 8 ker lahk pričakuješ reraise nazaj ampak bolj pejt na tight pa igraj karte Z Q K A pa use 3 od druge da so od 8 višje pol pockete višje od recimo 66(z 66) pa kaksne conectorcke(suited connectors lahk tud sam te) sam ne it zdej z 23 34 45 56 (no ja 56 je vredu če veš da hod not z any A ker ga pol ko pride najnižja lestvica pojes drgač pa foldi) 67 tud bl če na any A igra drgač pa rajš ne ker konc koncev hočeš lovit višjo lestvico ne pa nižje
                              p.s.:
                              evo sem tukaj nekaj iz glave napisal upam da je vredu in usaj delno razumljivo (kar se tiče procentov pa tega nism cist zihr sm nek iz glave računal tko da rajs preveri ) pač to je moje mnenje o tem handu lahk da je pravilno lahko pa povsem napačno ali delno pravilno
                              EDITED:aja sam še to bi pač dodal če on igra kot manijak potem ti igraj tight oziroma če je on tight pol ti igraj kot manijak
                              EDITED x2: oziroma na kratko če je nasprotnik tight je napaka da si glical rerais z 10 8 ce je nasprotnik agresiven je napaka že to da si z 10 8 sploh šel v rais...nekje bi ti rekel da bi po tej preflop igri imel nekje 10% možnosti da hand dobiš če res poznaš igralca in znaš zelo dobro igrati bi mogoče ti procenti maksimalno zrasli do 20% sam nekje 8%-15% je kar realno pomoje[malo nižje proti agresivcu in malo višje proti tight igralcu)

                              Comment

                              Working...
                              X