Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokertracker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokertracker

    Lep pozdrav!Zanima me, če bi me kdo bil pripravljen naučiti uporabljati pokertracker,da bi mi npr. napisal določene zadeve ki me zanimajo na moj email ali preko skypa.Plačam!!!

  • #2
    U Seba nena nori. Prvo si ga inštaliraj pa malo sam probaj. Boš videl da bo šlo. Tak zahteven pa spet ni drugač pa lahko še vedno mene vprašaš.
    lp

    Comment


    • #3
      Pozdrav,
      danes se mi je Partypoker update-u in zdaj mi PT4 na cash mizah sploh ne deluje sicer že prej je bila statistika bolj tako tako sedaj se mi pa hud sploh ne odpre. Mogoče kdo kaj ve o tem?
      lp

      Comment


      • #4
        Na kateremu sajtu pa ti dela težave? Poker tracker mislim da ima isto forum kot HEM, nisem siguren. Sicer pa je trenutno pomoje najbolje igrati holdem in omaho na straneh kjer sploh ne dovoljujejo več pomagal, ker je fishom bolj všeč. Meni osebno je še boljše tako igrati saj se trudim bolj razmišljati o samih spotih in dinamiki, ki se odvija za mizo. Recimo GG network noro soft akcija, ne rabiš nič razen miške pa bučo

        Comment


        • #5
          Sem pravkar prebral na forumu od PT4 da imajo vsi težave pri Party pokru po zadnjem update-u. Kar se tiče ostalih networkov se pa strinjam. Bolj sem šel preverit kolk je kaj premagljiva igra na partyu. Sicer GG še nisem na Unibetu je pa skor pravljično...

          Comment


          • #6
            Meni tudi ne dela HM2 na party pokru od nazadnega updateja

            Comment


            • #7
              PT4 alpha update: https://www.pokertracker.com/product....15.6.1108.exe
              HM2 beta update: http://www.holdemmanager.com/Downloa...pdate_8546.exe (dela za tunirje in navadne cash mize, ne pa tudi za fasfforward. to bo treba še počakat)
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Še komu danes ne kaže hud-a za mizami na party pokru.Uporabljam PT4.

                Comment


                • #9
                  Dela
                  ..........

                  Comment


                  • #10
                    Tut z alpha verzijo ne dela?
                    edit: eh :P
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment

                    Working...
                    X