Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zoom FR NL25/NL50

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zoom FR NL25/NL50

    Hej forumaši!
    Po dolgem času so me zasrbel prsti po cash gameu, valda zoom kaj pa in preden se zgodi kaksna tragedija po kateri me bo minil igrt zard svojga neznanja me zanima kje so leaki v moji igri sodeč po trenutnih handih? (vem da je sempl precej mejhn da bi se dal iz tega zdj neko podrobno analizo narest ampak okvirno gledano). Predvidevam da sm vsen mal preveč lose za zoom igro in ni mi vsec da tok dnarja zgublam na blindih. Vem tut, da premalkrat kliknem fold, no pa si poglejte sami pa komentirajte. Kritike so seveda dobrodošle dokler so argumentirane
    Prvo graf (2 dni):

    Statistika po pozicijah NL25:

    NL50 nima smisla objalvat ker je sam 700 handov, tm recimo ni plusa po 700 handih ampak to ni nobena tragedija No kakorkoli se zahvalajujem za odgovore
    our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

  • #2
    Marija agresiven, daj skadi malo tvojega avatarja da se malo pomiriš
    Ogromen 3 bet, pa skoraj brez pozicijske igre, to mi je padlo v oči....

    Comment


    • #3
      Čeprav sem pristaš blind agresije je po mojem 3B% malce previsok, boš videl kako bo po c.c.a 100K handih ko te bodo meli potrekanega. Znajo iskoriščat z light 4B showi...
      BTN je premalo dobičkonosen, res da je majhen vzorec vendar bi mogoče kdaj samo plačal in rešil postflop?
      Drugač pa super da si se odločil za ZOOM FR - z veseljem bom spremljal in debatiral.
      GL alecgor:

      Comment


      • #4
        Odličen projekt.
        Tudi sam igram nl50 zoom, tako da lahko mal debatiramo.
        Za moje pojme imaš previsok 3b. Najbolj ugodno menim, da je 4-5%. Je pa res, da si tudi preveč loose. Igra tam nekje 15/13 oziroma 14/11 je še vedno kr fajn profitabilna
        Gl s projektom

        Comment


        • #5

          Rahel tilt včeraj, dosegel nekak tist k ti u glavi preklop na drugo igro, ko ne igraš več najboljš, sm raj zapru vse skp pa si pogledu kaksno serijo. Dons sm pol naredu velik del nazaj učerajšne bulce ampak precej standart vseskp, glede nato kok jih pusham okol ni čudn da me callajo light. Mi pa NL50 nikakor ne zalaufa, rolco mam lih tko da lah mal shote gor delam ampak mam očitno lifetime bad luck na nl50 in ga bom preskoču alkaj, nevem primer 400 bb pot preflop z AA 6bet jamam tip plača z AK, jst weeeeeeeeeee, flop JQT sam neeeeeeeee jebes bit ce bolje.
          Definitivno pa je NL50 tezji kot 25 in je očitna razlika u skill levelu. Zgleda zdj vsi resni igralci nekak začnejo na NL50. Se bo treba adjustat
          LP
          our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

          Comment


          • #6
            Kako gre al te je že minil

            Comment

            Working...
            X