Announcement

Collapse
No announcement yet.

Istraživanje ruda i gubljenje vremena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istraživanje ruda i gubljenje vremena

    Čeprov mi zadnje 3 dni starsi štekajo k pr norcih,vztrajam na testiranju šudr limitov
    Sprobavam kratko dolge 5ke-50ke in to resno.100% koncentracija,brez zajebancije.Morm takoj rečt,da mi ni všeč,sam bom vztraju še do konc mesca.
    Heftam sam 2 mize do 500 hendu,itak nimam več cajta,ker eni davke plačujemo,da lahk vi uživate(men to vzame 4,5h)
    Tuki bom zalepu neki statsu in upam,de jih bote spluval močn
    Prva so dolge 10-ke,druga pa kratke 10-ke

    Pa ne takoj 3b spluvat,ker so bli na miz sami prijemači z grablam in nism nkol vedu kwa majo na cca 60/2/0,5 nooooo,nočm jim pa pudarit niti centa zastonj,ker če smo resn,smo tud škrt

    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

  • #2
    Sample kolk handov je tole? (morš dat vse, najmanj 100k, da je relevanten)
    Kako odpiraš po pozicijah?
    Kolk maš 3bet Blinds vs BTN in CO?
    Kolk maš CC (cold call) BB vs BTN pa CO?
    Kake maš Cbet IP pa OOP na vse turnih?
    S kako frekvenco prihajaš na draw boarde z broadway kartami, call-aš z malimi pocketi IP to UTG open, itd...?
    velik je tega, vlado moj :P
    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

    Comment


    • #3
      biaggo wrote: S kako frekvenco prihajaš na draw boarde z broadway kartami
      S tapravo,pa ne bit zdej tuki ti pametn
      biaggo wrote: (morš dat vse, najmanj 100k, da je relevanten
      Vem,za 500 mam cajt,ti pa če boš še kej žalu tuki,pošljem tvoje grafe davčni in da nmal prispevaš u skupnost..............
      biaggo wrote: Kako odpiraš po pozicijah?
      Tko,k se mi kurac dvigne......... udvisn kak butl je na kontra.........

      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

      Comment


      • #4
        hahahahahahahaahhaahhaha
        ja pol pa tko reč, da ti deva pa da si hotu mal pokazat, kolk dolgega maš...
        ampak, vlado moj, mi vsi vemo ,da teb skos deva, že cel lajf, da si spraznu šuder limit na starsih in da so sam za Autoimport najel otok tam na Kajmanskih pa banko gor postavl, da mate plac kanalizirat miljone gor...
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #5
          biaggo wrote: Kolk maš CC (cold call)
          hvala za prevod
          biaggo wrote: BB vs BTN pa CO?
          Kwa pa tu pumen?????????????
          No evo,tkole tale mene skus in tu usak dan žal ku prasca.A lahk kej nardiš pol?????.Nč,ziher nč,grem še jest žalt,druzga mi ne preostane več tuki

          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

          Comment


          • #6
            Šou nmal na 5-ke,kratke kr sm nmal že zzzzzzzzzzz,plunu 100parklu,dubu en kubik grabl in me mine du tega dougcajta čist.Tuki na pesku se ni kej zajbavat,en rejz,pa mogoče SB folda.Ostali pogledajo kwa bo dal in tuki ni kej z grablam upletat .
            Tole je zmagovalc te urce

            In pa moje grable te urce

            Useen so dal 2,75 lunce in tu je treba cent,ker če gledaš čez mesc,dubiš več kot socialno podporo
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment


            • #7
              Ja, če se ne delaš norca,bi znal bit tule cca 400-700 flik/mesc.Zadnjih 9ur ,cca 23 flik
              Tale april bo še zanimiv in upam de bo vreme še kr slab,ker drgač me bo falkon odvrnu ud hefta in bomo kak zavoj prot obal zdrl.

              Če pa sonce pusije,topl zapiha,pol pa

              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

              Comment


              • #8
                kok to devaaaaa!!!!!!!!!!

                The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                Comment


                • #9
                  Jutranja urca ob kavici in sonček je zuni--kešaut

                  Zmagovauc jutra,zanimive številke.anglež podcenjuje vse v peskovniku,itak se mu pa jebe,igra za vrček piva u njihovem nmal bolš pubu

                  ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                  Comment


                  • #10
                    kok to deva!!!
                    ti ta let še nisi handa zgubu
                    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                    Comment


                    • #11
                      Očitno bom opustu dolge mize,ker to kar na kratkih dogaja .Všeč mi je tud to,da use kreke hitrej povozm,cca 2 urci in je,kar se na dolgih ne da in mi ubije noč Posledično tud jutranji šiht trpi in nažiram sodelauce že tolk,da je frtik .
                      Zdravje mi pa ne služ,ker sem si skor zlomu parkl,ku mi jee zdrsnel na servisu ub rinjenju pudrtije iz box-u grrrrrrrr.Zamal padu u kanal grrrrrrrrrrr.In to spet leva noga grrrrrrrr , še na mopeda ne murm ub takmu lepmu vremenu,zdej ku se bo pa sfukal,se bom pa zacelu in še sreča da mam heft in da šudr kamikaz ne zmanjka
                      Razmišljaj pozitivno,ko te pa negativno doleti raj MOUČ,sam ne jest, Vi,ta pozitivni
                      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                      Comment


                      • #12
                        kolk pa ti davka plačaš od tega online gemblinga?
                        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                        Comment


                        • #13
                          biaggo wrote: kolk pa ti davka plačaš od tega online gemblinga?

                          Reno plača SVE!

                          "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

                          Comment


                          • #14
                            Jebiweter wrote: Reno plača SVE!
                            To se traži
                            biaggo wrote: kolk pa ti davka plačaš od tega online gemblinga?
                            Dost in še več.Najraje bi napisu svinjarijo,kak pridit na čist lahek način do 50k,sam ne,jest ne,banda pa to dela

                            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                            Comment


                            • #15
                              Reno wrote: Najraje bi napisu svinjarijo,kak pridit na čist lahek način do 50k
                              ja dej, nikol ni preveč fedra
                              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                              Comment

                              Working...
                              X